320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Chelsea FC\'

    loogiline asjade käik:

    Chelsea are set to beat Manchester United to the signature of 14-year-old American wonderkid Freddy Adu for a £3m fee, according to reports.

    The highly-rated teenager, who has been part of the USA Under-17 set-up since he was 13, was rumoured to be set to move to Old Trafford.

    But the club apparently pulled out of a deal on Wednesday, allowing Chelsea to move in.

    The big-spending London club, who have already spent over £100m since Russian billionaire Roman Abramovich took control in July, will reportedly pay Adu\'s family £3m over four years.

    Real Madrid and Inter Milan are also said to be planning talks with the youngster, who moved to the States from his home country of Ghana when he was eight and has already earned a $1m deal with Nike.


    seda venda on vist iga meeskonnaga maailmas seostatud, kellel vähegi raha oleks. ei usu mina, et sellelgi tõe põhja all on, kuid mine sa tea vene revolutsionääri oma rahapadaga....

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Chelsea FC\'

      Ei midagi uut aga siiski pioneer www.hot.ee/chelseafc/ ...säästke kommentaaridest.
      Blue is the color and football is the game!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Chelsea FC\'

        chelsea on 1 lemmikutest klubidest ning ma loodan et ta paneb seehooaeg inglise liiga kinni sest ma ei usu et seda teeb arsenal kui kui on henry sitas vormis siis ta ei tee mitte m*nnigi seal platsil ära..

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Chelsea FC\'

          Chelsea on number 1 Premiership tabelis.....kui ma nüüd rängalt ei eksi siis see on tesit korda 18 aasta jooksul ..viimati oli vist 2000 hooajal...aga eks statistikud nagu Te kõik olete varsti parandate mind.
          Kusjuures on ka pakkuda välja Chelsea toetajatele väike erajutt...vms. Kui tunned, et oled CFC toetaja 101% siis jäta oma kontakt maha aadressile chelseafc@hot.ee ja ma räägin asjast lähemalt. Ex- ManU fännid ärge kirjutage!!!
          Blue is the color and football is the game!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Chelsea FC\'

            Rivaldo järgmine mees Chelseas?

            Veider, et mees sinna minna soovib, minu arvates poleks talle seal palju mänguaega anda...igatahes oleks tal mängimise mõttes parem minna näiteks Boro ridadesse, kus kohemaid avarivistuses...

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Chelsea FC\'

              Originally posted by Magpie


              Rivaldo järgmine mees Chelseas?

              Veider, et mees sinna minna soovib, minu arvates poleks talle seal palju mänguaega anda...igatahes oleks tal mängimise mõttes parem minna näiteks Boro ridadesse, kus kohemaid avarivistuses...
              Ma südamest loodan, et Chelsea või ükskõik missugune muu klubi peale Real Madridi Rivaldo üles korjab. Aga sisetunne ütleb vastupidist...

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                Originally posted by Robinho


                Originally posted by Magpie


                Rivaldo järgmine mees Chelseas?

                Veider, et mees sinna minna soovib, minu arvates poleks talle seal palju mänguaega anda...igatahes oleks tal mängimise mõttes parem minna näiteks Boro ridadesse, kus kohemaid avarivistuses...
                Ma südamest loodan, et Chelsea või ükskõik missugune muu klubi peale Real Madridi Rivaldo üles korjab. Aga sisetunne ütleb vastupidist...


                Miks sa teda Reali ridades näha ei taha siis?Kuigi jah ma kardan et ta ei saa Realis algkoosseisu ikkagi, aga kes teab kes teab, see selgub mõne päeva pärast...

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                  Originally posted by Roberto Carlos
                  Miks sa teda Reali ridades näha ei taha siis?
                  Sellepärast, et Rivaldo ei aitaks Real Madridi, vaid klubi aitaks teda ning seepärast pole temast kasu. Praegu on rünnak balanseeritud ning pole vaja kedagi seda lõhkuma.
                  Tundes Florot paneks ta nagunii Rivaldo põhikoosseisu, jätaks Cambiasso pingile ning kasutaks Beckhami ja Zidane`i holding midfielderitena:P . Ma kahtlen ka selles, et Rivaldo suudab ennast vormi mängida. Väga pikk aeg on veel ees jaanuari ülemineku värava avanemiseni ning Rivaldo ei tee intensiivset trenni seniajani rääkimata mingil tasemelgi mängimisest. Tema aeg sai läbi eelviimasel hooajal Barcas, olgem ausad. MM-il ta veel sähvatas, kuid Milanis ei õnnestunud enam midagi korda saata.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                    Olen küll stabiilne Inglise liiga vaataja ,kuid erilist lemmikut mul seal ei ole ja kui on siis Chelsea ,sest olen nende mängu korra ka oma silmaga näinud.
                    Eile üllatasid nad mind aga jumalast negatiivse poole pealt ja said häbiväärse kaotuse Besiktaselt ,kes mängis terve teise poolaja veel ka kümnekesi.
                    Türgi sai enne EM-valikmängu mõnusa adrenaliinisüsti.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                      Originally posted by ROOTSI KUNN


                      Olen küll stabiilne Inglise liiga vaataja ,kuid erilist lemmikut mul seal ei ole ja kui on siis Chelsea ,sest olen nende mängu korra ka oma silmaga näinud.
                      Eile üllatasid nad mind aga jumalast negatiivse poole pealt ja said häbiväärse kaotuse Besiktaselt ,kes mängis terve teise poolaja veel ka kümnekesi.
                      Türgi sai enne EM-valikmängu mõnusa adrenaliinisüsti.
                      Chelsea mängis tegelikult väga ilusat jalgpalli. Lihtsalt mustpersete 10 meest istusid kastis nii hästi ees, et suutsid igale löögile ette karata. Kuradi fägetid!
                      Endale tuli üllatusena, et Crespo oli põhis, kes pole nagu põhjust andnud selliseks lükkeks. Absoluutne üleplatsimees oli Frank Lampard.
                      Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                        Chelski sai ikka tõsiselt vastu kotte eile :P Roman peaks häbi pärast maa alla vajuma Loll otsus oli parim väravakütt J.F Hasselbaink 1.poolajal pingile jätta

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                          Nojah tuli siis Chelseal ka esimene kaotus see hooaeg, millalgil pidi see ikka tulema ja muidugi oli see kaotus üllatus, ise mängu ei vaadanud.
                          https://r-cold.blogabet.com/

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                            Va türklased lõid esimsel poolajal kõik ära mis vähegi lüüa andis......Rünnakul jäi see viimane sööt puudu...oli siis liialt pikka või kõva või miskit muud viltu....Crespo pole liigas eriti platsile saanud..korra vahetusest ja siis Wolvesi vastu sai pikemalt platsil viibida ja ka kaks kolli teha...Ise ei alahindaks teda mitte..Igati täkk

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                              Ja-jah. Vaat\' teda hoitakse just nii, et muidu mängida ei saa, aga kui Ranieri mõtleb, et ah, tuleb kerge mäng, siis laseb platsile, kui on tähtsad ajad käimas... Nii et igati täkk! Pole paljusid, kes sellise tükiga hakkama saaks, nii-öelda väravaid lööks, nii-öelda võistkonnale abiks oleks noil kriitilisil ajul! Ah, prsse, Crespo ju täiesti normaalne kutt, ju!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                                no niikaua kui pole veel CList v2lja langetud ja on paar m2ngu n2dalas, tuleb meestele paratamatult puhkust anda,
                                suurklubidel on paari koosseisu jagu mehi, keda roteerida,
                                kerge mäng, siis laseb platsile
                                tundub, et Crespot lastakse p6hil. just Meistrite Liigas platsile,
                                yllatav oli, et Duff alustas seekord pingilt, vist peeti t6esti omas kodus Besiktas\'i niigi v6idetavaks vastaseks
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X