320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Luizio allkirjastamas .)

    Kommentaar


      Torrese teemal - vaatasin esimest kolme minutit video ja ei näinud mitte ühtegi sarnast mängu skeemigi kuidas ta seal paugutas.
      See mäng ei ole ju isegi sarnane mida Chelseas mängitakse. Talle ei anta selliseid sööte ja arvata on et tõmbab ka endal moti maha kui iga ebaõnnestumise järel hakatakse ajama kuidas sa oled mõttetu mängumees ja müüme su maha.
      Hetkel tundub et kas käsi kullas või perse mullas? Igakord kui ära lööb ja toob võidu koju siis on tehtud mees kiidame ja " OI SEE ON MEIE MEES "- nii nagu eksib siis esimene asi on ähvardamine et müüme su maha.

      Ehk tõesti mänguskeem ei sobi aga RDM ta ju mängima pani ( AVB ju ei suutnud seda teha )

      Olen üsnagi kindel et kui ta peaks nüüd mingi hetk lähiajal minema kuhugi teise Premieri meeskonda siis seal kõmmutaks ta veel ja veel.
      Nii kaua kui see asi keerleb seal Lampardi ja Terry ümber siis need asjad ei muutugi. Sturridge lihtsalt pigem lööb kuskilt null kohapealt peale kui annab söötu kellegile teisele.

      Üks eelkõneleja rääkis kui frustreeriv on vaadata Torrese mängu!? Minu jaoks on frustreeriv vaadata kuidas talle ei anta ju palli mängidagi.

      Kommentaar


        Siiski ma leian et suurim viga oli see, et Torrest mingi summa eest ei müüdud ning natukene raha juurde ei pandud ja Zlatan Ibrahimovichi ei ostetud, sest tundub et sellel vennal on pohhui kus mängib, väravaid lööb ikka.

        Kommentaar


          Nojah enne ei saa teada kui ei ole mängima tulnud (Zlata siis)

          Kommentaar


            Paistab, et enamus Chelski fänne siin foorumis on korralikud transfer muppet'id. Küll võiks tulla Falcao, nüüd Zlatan - kes järgmiseks?

            Kommentaar


              Algselt postitas Chemic Vaata postitust
              kes järgmiseks?

              no aga mis seal imestada?
              eelmisel hooajal oli Drogba, vahetuses Torres, aga nüüd..
              peab lootma, et Mata ja uued Hazard, Oscar tagant piisavalt toetavad
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                Algselt (Kenyoni poolt väljalubatuna aastal 2004) oli see siiski viie aasta plaan.
                A võibolla ma ajasin millegagi segamini. Ühes dokumentaalis seesama Kenyon patras midagi 2013ndast. Aga see võis olla, khmkhm, 'suurklubiks' saamise periood, mille jooksul peaks idee järgi tuugalt domineerima koduliigat ja panema euroopa karika kinni vähemalt kahel korral. (võrdlemisi täpne tsitaat). Aga 5 aastat tundub nagu faking lol. Samas ma ei valda teemat ka üldse.

                Algselt postitas Chemic Vaata postitust
                Paistab, et enamus Chelski fänne siin foorumis on korralikud transfer muppet'id. Küll võiks tulla Falcao, nüüd Zlatan - kes järgmiseks?
                Eks ta ole, sest et akende ajal/mõõnaperioodil/mingi küsimärgiga koha puhul tiimi täiendavaid transfere soovitakse/arutatakse ainult siin teemas? Ja nendest arutajatest (umbes kümmekond siia regulaarselt postivat toetajat) enamus tönnivad, et 'kui Falcaod ei tule, siis mina lähen PSG poolele üle'?
                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                Kommentaar


                  Algselt postitas wordprez
                  Eks ta ole, sest et akende ajal/mõõnaperioodil/mingi küsimärgiga koha puhul tiimi täiendavaid transfere soovitakse/arutatakse ainult siin teemas? Ja nendest arutajatest (umbes kümmekond siia regulaarselt postivat toetajat) enamus tönnivad, et 'kui Falcaod ei tule, siis mina lähen PSG poolele üle'?
                  Aken on kinni ja liiga tabelit vaadates ei ütleks, et teid painab ka mingi mõõnaperiood. Jah, Torres ei skoori, aga arvestades kui palju see pall nüüd temani jõuab, siis siin pole ka midagi imestada. Eilse mängu ajal ütles komentaator tabavalt ära - ründes individuaalset klassi on täiega, aga kokkumäng puudub (see on ka täiesti normaalne, arvestades uusi nägusi, kes suvel sai soetatud).

                  Minu eelmise posituse mõte oli selles, et alles on mängitud 5 mängu ja juba kantakse Torres maha ja otsitaks uusi täiendusi. Alles oli see sama Torres jumala staatuses, kui lõi Barca vastu värava ja järsku on kõik unustatud? See sama Falcao või jumal kes teab, võib olla samasugune flop nagu Torres on preaguseni olnud.

                  Kommentaar


                    Chemic +1
                    täiesti nõus sinuga või no minu tekst teiste sõnadega.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Chemic Vaata postitust
                      Paistab, et enamus Chelski fänne siin foorumis on korralikud transfer muppet'id. Küll võiks tulla Falcao, nüüd Zlatan - kes järgmiseks?
                      Viitad Kivi77 postitustele, ning minuteada on ta Liverpooli fänn, kes käib siin vahepeal oma eks iidolit Torrest solkimas.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Chemic Vaata postitust
                        Aken on kinni ja liiga tabelit vaadates ei ütleks, et teid painab ka mingi mõõnaperiood. Jah, Torres ei skoori, aga arvestades kui palju see pall nüüd temani jõuab, siis siin pole ka midagi imestada. Eilse mängu ajal ütles komentaator tabavalt ära - ründes individuaalset klassi on täiega, aga kokkumäng puudub (see on ka täiesti normaalne, arvestades uusi nägusi, kes suvel sai soetatud).

                        Minu eelmise posituse mõte oli selles, et alles on mängitud 5 mängu ja juba kantakse Torres maha ja otsitaks uusi täiendusi. Alles oli see sama Torres jumala staatuses, kui lõi Barca vastu värava ja järsku on kõik unustatud? See sama Falcao või jumal kes teab, võib olla samasugune flop nagu Torres on preaguseni olnud.
                        Nõustun üldjuhul. Ja obv kuniks härra kannab sinist, siis ma toetan teda. Lihtsalt tundsin puudutatuna end su eelmisest süüdistusest
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                          Nõustun üldjuhul. Ja obv kuniks härra kannab sinist, siis ma toetan teda. Lihtsalt tundsin puudutatuna end su eelmisest süüdistusest
                          Mainin igaks juhuks, et see ei käinud totaalselt sinu pihta.



                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          Viitad Kivi77 postitustele, ning minuteada on ta Liverpooli fänn, kes käib siin vahepeal oma eks iidolit Torrest solkimas.
                          Nasfal? Ma ju ei maininud, et kõik chelski fännid. Enamus oli ka vist natuke valesti öeldud, aga pidasin rohkem silmas neid siin, kes igapäevaselt seda solki jagavad, mida sai juba piisavalt arutatud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Chemic Vaata postitust
                            Mainin igaks juhuks, et see ei käinud totaalselt sinu pihta.




                            Nasfal? Ma ju ei maininud, et kõik chelski fännid. Enamus oli ka vist natuke valesti öeldud, aga pidasin rohkem silmas neid siin, kes igapäevaselt seda solki jagavad, mida sai juba piisavalt arutatud.
                            Fair enough. Ja see kokkumängu point ongi vast kõige õigem. Eilegi oli näha, et poistel skilli on, aga too ei tööta veel päris ühes rütmis. Laiust ei ole eriti. Prooviti muudkui aga keskelt suruda. Mis on stõugi vastu vist kõige rumalam idee ever (vb tühja tsenderdamine oleks hullem.) Moses tuli sisse ja oli hoopis teine tera.

                            Torrese puhul on lihtsalt see, et tuli suure käraga. Ja 0. Uus hooaeg, uus coach, uued ideed. Ja 0. Uued mängijad, uus coach. Ja korraks nagu lubas ka. Aga nüüd vend on jälle mitu mängu totaalselt taskus olnud. Juhtub ka parimatel, aga eks me fännid ole noored ja kannatamatud ja luksusega harjunud (ei ole argument, lihtsalt vast mingi selgituselaadne asi), et kisub vingumiseks ära. Reaalsus on muidugi teine ja hooaeg on alles noor. Loodab parimat. Kõik võimalused on olemas.
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              Sellepärast mina noringi et nahhui ta mängib siis kui keegi talle palli ei anna. Oh wait, miks keegi peaks seda surkima mingi nelja kaitse keskele? Torres reaalselt istub ja sügab kastis kotte mingite keskkaitsjate vahel. ERITI kui tegemist on Stoke kappidega, pole teda sealt vahelt luubiga ka näha. Saan aru et ta siis teeks kasvõi sedagi et ta liigutab ja üritab avaneda kuhugi. Näe, tsau kutid, siin olen, söötke, vaatame mis teha saab.. selle asemele ütleb enne mängu Ivanile et kuule jookse mööda äärt 90 minti ja kui saad siis pane mulle üks hea..


                              transferist rääkides siis minge mängige fifat või football manageri edasi. Pole mingit Falcaod ega muud t*ranina vaja meile. Saame hakkama nii kuidas on, eriti kobe oleks kui Torres mängiks nagu mängu ka. Keskväljal toodavad aga lõpmatult ei saa ka selle peale lootma jääda et Hazard läheb ja kukub.
                              Algselt postitas zip
                              Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                              Kommentaar


                                Kakoi Football Manageri? Meil on vaja ühte Andekat ründajat kes tuleb ja teeb ning kes tahab ennast tõestada. Selleks ei pea olema Falcao või Zlatan need olid lihtsalt näited, et milline võiks uus ründaja välja näha. Kahju on sellest, et ikka loodetakse ja loodetakse sellest Torresest ja mõni mees vist ei saa 50-aasta pärast ka aru, et see 50-Miljonit on mahaläinud raha ja persekukkunud Diil ning aeg oleks vigade paranduseks. Mulle meeldiks rohkem kui Torrese asemel oleks neid võimalusi seal rikkunud või noolinud hoopis Lukaku, kellel on kindlasti tohutult potensiaali. Ning siiski kõige suurem küsimärk Miks Sturridge Fapib iga mäng pingil? Miks?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X