320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Chelsea FC\'

    Mida kõike ma ei teeks kui FC Abramovits selle mängu peksa saaks. Waluswend, ma tõesti loodan, et nad saavad tappa. Ja selle kaotuse sulle pühendaks.
    Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Chelsea FC\'

      Algselt postitas Malfoy


      Mida kõike ma ei teeks kui FC Abramovits selle mängu peksa saaks. Waluswend, ma tõesti loodan, et nad saavad tappa. Ja selle kaotuse sulle pühendaks.
      kusjuures ma ei taluks siis seda filosoofia lainet välja, mis chelsea poolt tulema hakkaks
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Chelsea FC\'

        Algselt postitas Daz_Booob


        Algselt postitas Malfoy


        Mida kõike ma ei teeks kui FC Abramovits selle mängu peksa saaks. Waluswend, ma tõesti loodan, et nad saavad tappa. Ja selle kaotuse sulle pühendaks.
        kusjuures ma ei taluks siis seda filosoofia lainet välja, mis chelsea poolt tulema hakkaks
        Rahu, ainult rahu.
        Ärgem kiirustagem sündmustest ette!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Chelsea FC\'

          Ega keegi ei tea mis kanalilt tuleb(kui üldse kuskilt telekast tuleb) tänane Blackburn R. - Chelsea
          Tahaks seda mängu näha...

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Chelsea FC\'

            Ole lahke ja uuri siit
            Supplies!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Chelsea FC\'

              äitähh

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                Õnnitlen siis Chelsea Fänne . Saite järjekordse võidu. See kord ainult 1:0. Robbeni vorm on hetkel muljet avaldav.
                Kokkuvõttes siiski Chelsealt ilus mäng.
                LiverpoolFC

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                  Algselt postitas ow3n


                  Õnnitlen siis Chelsea Fänne . Saite järjekordse võidu. See kord ainult 1:0. Robbeni vorm on hetkel muljet avaldav.
                  Kokkuvõttes siiski Chelsealt ilus mäng.
                  Nojah. Robbeni vorm OLI hea, sest eila läks ta lihtsalt katki. Lõhkujaks oli Mokoena-nimeline djuud. Aga pärast Robbeni välja vahetamis oli Chelsea täiesti hambutu. Gudjohnsen ei saanud palliga midagi tehtud, Duff ja Cole olid ka üsna kehvapoolsed. Mängu staariks oli kohtunik, kes lasi Dickovil korduvalt Cechi kolkida. See-eest Terry võttis Cechi kaitsmise enda ülesandeks ja nii oligi pidevalt toredaid külakuhjasid väljakul. Aga isiklikult annaks mõlemale meeskonnale auhinna Hooaja Igavaima Mängu eest. Auhinnatseremoonia toimub ära. Elagu mannapuder.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                    kui viimane mäng Blackburni vastu lõppes, siis oli päris huvitav jälgida, kuidas JM käskis kõigil mängijatel särgid fännidele visata ja palja ülakehaga dussi alla minna. Ja nii palju embamist ja kallistamist nagu võitjameeskond demonstreeris, näeb ka vaid suurtes finaalides. Igatahes sümpaatne värk.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                      Algselt postitas dreyd


                      kui viimane mäng Blackburni vastu lõppes, siis oli päris huvitav jälgida, kuidas JM käskis kõigil mängijatel särgid fännidele visata ja palja ülakehaga dussi alla minna. Ja nii palju embamist ja kallistamist nagu võitjameeskond demonstreeris, näeb ka vaid suurtes finaalides. Igatahes sümpaatne värk.
                      Jah, nii see on. Sir Alex näiteks ei embaks kedagi, vaid viskaks hoopis kingaga. Pehme vutikultuur on Inglismaale jõudnud. Elagu Sinine olevik!

                      Pealegi oleme me nii neetult supermehed, et hoia ja keela. Suur JM ise ütleb ju nii:
                      \"We are already scouting half-a-dozen players, who are the best in the world, because only they have the ability to join a super, balanced squad like ours.\"
                      Kusjuures kõik pool tosinat on Stevie G-d ja mitte ükski pole Becks!
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                        Algselt postitas mcnamara
                        Kusjuures kõik pool tosinat on Stevie G-d ja mitte ükski pole Becks!
                        pakun et need on pigem Tiagod ja Jarosikud.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                          Then you look at the blond boy in midfield(Robbie Savage) who commits 20 fouls during the game and never gets a booking.

                          - jose mourinho, 2. veebruar 2005

                          you are a fucking legend

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                            Sai ka nähtud Cechi penaltitõrjet ja pole muud tunnistada, kui et Dickov on samasugune retard nagu Savage.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                              Injury fear over \'immobilised\' Robben
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                                nonii.Tuli Lõpux see viik. Imeline mäng City väravavahilt. Kuigi Chelsea oli peajagu üle, oli ka ManC võimalusi. Nii et Chelsea võidu rada lõpux lõppes(Vähemalt korraks). Jah Chelsea mäng on muljet avaldav, nind City\'l oli ka palju õnne. ;
                                LiverpoolFC

                                Kommentaar

                                Working...
                                X