320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Chelsea FC\'

    Algselt postitas Sajets
    Vaadates tänavust hooaega, siis ei toksi Premiershipi 2. koha pärast mitte ainult ManU ja Arsenal, vaid ka Tottenham, Liverpool, Väga võimalik, et ka Charlton (kuigi nagu tavaliselt, nad keeravad oma väga hea hooaja alguse alati sita teise poolega metsa), Boro.
    salvestan mõtte igaks juhuks kevadet silmas pidades.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Chelsea FC\'

      Ma ei ole jalgpalli-ekspert ja minu ennustused on võetud minu nappidest teadmistest teistest meeskondadest. Seetõttu on kasutu hakata mulle kevadel midagi nina alla hõõruma, sest ma niikuinii tunnistan, et eksisin.
      Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
      Cry welcome to the song.
      And as it lifts you, time to move on.
      We go!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Chelsea FC\'

        Algselt postitas Sajets
        Ma ei ole jalgpalli-ekspert ja minu ennustused on võetud minu nappidest teadmistest teistest meeskondadest.
        jah, ma seeeest olen vist üks väheseid foorumlasi, kellele ennustamise eest ka igapäevaselt palka makstakse. sellepärast ma tean kuidas läheb

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Chelsea FC\'

          Algselt postitas SleepWalking

          jah, ma seeeest olen vist üks väheseid foorumlasi, kellele ennustamise eest ka igapäevaselt palka makstakse. sellepärast ma tean kuidas läheb
          Kuradi ilmateataja!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Chelsea FC\'

            Algselt postitas Jyrka
            Kuradi ilmateataja!
            vähese või vaheluva pilvisusega, võib sadada hoovihma.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Chelsea FC\'

              Algselt postitas SleepWalking


              Algselt postitas Jyrka
              Kuradi ilmateataja!
              vähese või vaheluva pilvisusega, võib sadada hoovihma.
              But you\'re no Helve Kotli
              Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
              Cry welcome to the song.
              And as it lifts you, time to move on.
              We go!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                Algselt postitas Sajets


                Vahe oli selles et nii Pooli kui ka ManU edu tuli väljakul teenitult, pika töö tulemusena. Fergie nägi ikka roppu vaeva, et ManUst selline meeskond, nagu nad 90. olid, valmis pusida. Sama ka Pooli kohta, kes alustas Shankly all mängides tollases 2. divisionist ja tõusis sealt üles Inglise liigat valitsema. Pikk ja raske protsess, mitte nagu Chelsea puhul, kus jalgpalli (või üldse igasuguse spordi) kohta pretsedenditu rahasumma otsa sattus üks meeskond, kellel nüüd on võimalus ükskõik milline mängija kasvõi kolmekordse turuhinnaga osta lihtsalt selle pärast, et vastasmeeskond teda ei saaks.

                Ja isegi noored tõusvad mängijad näevad selles kiiret kuulsust ja medaleid - ja muidugi unelmate pappi - miks muidu SWP, Parker, Bridge sinna läksid. Rõõmuga keegi ju pingil ei istu ja oma arengut ei kärgi.

                Ses suhtes on küll petetud tunne. Kellelgi on põhjatu rahatünn ja ülejäänud peavad hakkama saama ilma sugar-daddyta. Sellist jalgpalli mina ei ole tahtnud. Enne laseks kasvõi ManUl teenitult võita, kui kellelgi end nii kuulsusetult ajalukku kirjutada lasta. Sest olgem ausad - 50 aasta pärast ei mäleta keegi Chelsea mängijaid - mäletatakse vaid rahahunnikut, millega see kokku komplekteeriti. Kui keegi üldse mäletamist väärib, siis ehk Terry. Ülejäänud on kõik vaid vappi (loe pappi) suudlevad palgasõdurid.


                Minuarust sa juba oled kibestumiseni laskunud.Kui Liverpool oleks sugar-daddy saanud ja võitnud kas siis oleksid ka teenimatud võidud?
                Mismoodi Chelsea teenimautult võitis priemeri ega neile seda ei kingitud.
                Ja neid mänge mida mina näinud olen ei saa ma ühegi mehekohta seal öelda,et nad pappi suudlevad palgasõdurid on.Võideldakse iga palli eest ja ollakse korralik ühtne tiim.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                  ses mõttes on chelsea kõvv, et ollakse vaatamata kõigele realistid ja kasutatakse seda, mis on, väga edukalt.

                  ps. ühel heal päeval n*ssib \'pool neid nende omas kodus läbi ja see on magus tunne
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                    Algselt postitas Daz Booob


                    ps. ühel heal päeval n*ssib \'pool neid nende omas kodus läbi ja see on magus tunne
                    siinkohal meenub mulle üks tsitaat filmimaailmast: your pussy felt good, but smell awful

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                      Algselt postitas dannar


                      Algselt postitas Daz Booob


                      ps. ühel heal päeval n*ssib \'pool neid nende omas kodus läbi ja see on magus tunne
                      siinkohal meenub mulle üks tsitaat filmimaailmast: your pussy felt good, but smell awful
                      PS ennem nussib su koer läbi kui pool chelsea

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                        ärge veel boltonit ja muidugi wiganit unustage,eriti wiganit kes on töesti yllatanud
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                          Algselt postitas NUFC

                          Kui Liverpool oleks sugar-daddy saanud ja võitnud kas siis oleksid ka teenimatud võidud?
                          Kui enamus meeskonda oleks välja vahetatud, ostetud mehed veel omakorda ümber vahetatud, siis jah. Chelsea puhul on tehtud ikka mõttetult impulssiivseid oste. Mutu, Crespo, SWP, Parker, Bridge, Ferreira. Kui Pool hetkel \"saaks\" sugar-daddy\", ja enamus meeskonda laiali pekstaks, jättes alles vaid mõned, siis see ei oleks enampika töö tulemus. Ja kui uute värbamist tehtaks veel nii saamatult ja impulssiivselt, siis tõesti, see mulle ei meeldiks.

                          Algselt postitas NUFCMismoodi Chelsea teenimautult võitis priemeri ega neile seda ei kingitud.
                          Teenimatult selles mõttes, et mida oli see meeskond enne raha tulekut - üks halvasti majandatud ja alla oma võimeid esinev meeskond. Mis ta nüüd on. Halvasti majandatud ropu rahaga kokku pandud meeskond, kes kõigi loogikate alusel peakski võitma kõik mängud, sest peatreeneril puudub rahaline surve ja ta ei pea kopikaid lugema, et oma meeskond komplekteerida tasakaalustatult. See on, nagu mainisin, nagu cheat - et kui papp otsa saab, toksin koodi sisse ja papp jälle olemas - ükski teine meeskond sellist luksust ei oma, isegi mitte Real.

                          Niiet, pannes mu vastus ühte lausesse, siis võit tuli teenimatult, kuna ülejäänud meeskonnad peavad tegutsema hoopis teiste reeglite alusel ja nad kaotasid (ükskõik kes) tiitli teenimatult juba alguses.



                          Algselt postitas NUFCJa neid mänge mida mina näinud olen ei saa ma ühegi mehekohta seal öelda,et nad pappi suudlevad palgasõdurid on.Võideldakse iga palli eest ja ollakse korralik ühtne tiim.
                          Võtame kasvõi Essieni, kes aasta tagasi lällas, et tahab väga väga liituda ManUga, et meeskonnal on pikk ajalugu ja mis kõik veel. Aasta hiljem sama jutt, aga ManU asendunud Chelseaga.

                          Sama kehtib ka ameerika lootuse Adu kohta, kes aasta tagasi ajas sama mula välja, ma küll ei mäleta, mis meeskonna kohta, aga nüüd oli see asendunud Chelseaga. Siis on meil veel see tüüp Obi Mikel või mis iganes, kes ka tahtis kangesti manUga liituda, aga nüüd äkki on selleks Chelsea ja manUga lepingut sõlmima ta sunniti. My ass!

                          Crespogi on sama hea näide. Alles oli, kui ta ütles kategooriliselt, et ta ei mängi enam kunagi Chelsea eest. mis ta nüüd teeb - istub pingil, kkorjab pappi ja on rahul.


                          See, et need mängijad palli eest võitlevad ja mängivad, nagu ühtne meeskond, ei tule nende armastusest Chelsea vastu, vaid nende peatreeneris, kes on siiski, hoolimata oma iseloomust ja suurest egost, üks parimaid omas ametis. Ja see in tema töö nad niimoodi mängima panna.

                          Kuigi ka Maurinho oli see mees, kes siis, kui jutud tema nii Liverpooli või Chelsea peatreeneriks saamisest pinnale kerkisid, väitis, et ta ei tahaks olla Chelsea peatreener ja enne läheks Liverpooli, sest see kohustus võita kõik, mis teele ette jääb, on ikka liiga suur. Raha teeb imesid. Kuid ma olen siiralt rõõmus, et Maurinhost ei saanud Liverpooli manageri.
                          Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                          Cry welcome to the song.
                          And as it lifts you, time to move on.
                          We go!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                            minu meelest on kyll c$elski selles mõttes tore et võit sellise käitumisega klubi üle on nagu ülimagus.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                              Algselt postitas Sajets


                              Algselt postitas eestimees


                              TO SAJETS:
                              ...
                              +1
                              tahad öelda et mul pole õigus!?!?! kadedus ajab inimesed enesest välja ja rumalusi tegema.......sa peaksid rohkem enda kapsaaeda vaatama mitte teiste aeda.......

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                                sütti
                                termos
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X