320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Chelsea FC\'

    et siis harra Hea Surm sai kirstunaelaks..muidugi Ferreira oli ka nagu kaasmaalase vastu nagu aupaklik
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Chelsea FC\'

      Lugesin just ühest populaarsemast manu foorumist, kus absoluutselt kõik tahavad, et Chelsea võidaks.

      I want to Chelsea to win, otherwise there is a good chance scumpool could win it.


      Ikka südamest kõik unitedi fännid vihkavad liverpooli


      Com\'on Chelsea, its your cup to win.
      The Reward is Cheese.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Chelsea FC\'

        härra Unitedi fänn võiks keskenduda meie poiste toetamisele, selmet kedagi punaseid või siniseid vihata. ma tean, et nii ei ole popp, aga ikkagi.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Chelsea FC\'

          Algselt postitas vincent
          ma tean, et nii ei ole popp
          See lause kõlas ...
          Need ajad on möödas ,kui noored tänu becksile ja karikatele hakkasid mänu toetama.
          Kui sa arvad et ma olen mingi noor tattninast nn. gloryhunter, siis sa eksid.


          Ja meie poisse toetan kuni surmani
          The Reward is Cheese.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Chelsea FC\'

            no ei ole möödas kahjuks

            aga kui sina nende hulka ei kuulu, siis on muidugi tore . peace.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Chelsea FC\'

              Always cheating! Shame on Chelsea!

              Selle Newcastle\'i fännide nägemusega tänasest mängust peab isegi nõustuma. Eriti paistsid sellega silma Del Horno, Joe Cole ning lõpus ka SWP. Muidu taaskord mõttetu tšelssilik palliveeretamine.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                Oi kuidas ma Sportneti armastan! Drogba avas skoori pooletunnilise mängu järel ja kolm minutit hiljem luges kohtunik veel teisegi värava. City hinnagul kasutas prantslane teise väravasepistamisel käe abi

                2:0 alistasite siis Wright-Phillipsi endise mansa.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                  Algselt postitas Saarlane


                  Oi kuidas ma Sportneti armastan! Drogba avas skoori pooletunnilise mängu järel ja kolm minutit hiljem luges kohtunik veel teisegi värava. City hinnagul kasutas prantslane teise väravasepistamisel käe abi

                  2:0 alistasite siis Wright-Phillipsi endise mansa.
                  see viga on algselt pärit Reutersi ülevaatest ning sportnetis on lihtsalt see ilmselt siis maha kopeerinud. Chelsea dominated the game and Drogba scored after 30 and 33 minutes but City were fuming about the Frenchman\'s second goal, which was scored with the aid of a handball.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                    Veelkord tõendus, sellest kui palju soccernet.ee omab

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                      Didier \"sometimes I dive, sometimes I don\'t\" Drogba

                      naljatilk

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                        ot mis kuupaevaks lubas mourinho liiga kinni panna? oli see 2.aprill?
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                          Algselt postitas lorenzo


                          ot mis kuupaevaks lubas mourinho liiga kinni panna? oli see 2.aprill?
                          Ei, selleks ajaks ei jõua, aga 17. aprilliks tõenäoliselt selgub küll juba liiga võitja.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                            ma ei saa aru miks tema kallal vingutakse, vaadake figot see kukub kogu aeg ju! rohkem lamab maas ju kui seisab mänguu ajal...tõeline it, nagu terve brasiilia mängijaid kuradi teesklejad ja naised väljakul...lõuna-ameerika mängijad on nagu ära kasteeritud jänesed väljakul

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                              Algselt postitas eestimees


                              ma ei saa aru miks tema kallal vingutakse, vaadake figot see kukub kogu aeg ju! rohkem lamab maas ju kui seisab mänguu ajal...tõeline it, nagu terve brasiilia mängijaid kuradi teesklejad ja naised väljakul...lõuna-ameerika mängijad on nagu ära kasteeritud jänesed väljakul
                              Ega Figo kallal ju EI vinguta.
                              Aga noh antud tegelane on selle artikli põhjal lihtsalt nagu kõige lolim jalgpallur minu silmis. Alguses arvasin, et vähemalt aus mees ja austus hetkeks suurenes tema vastu isegi aga siis lugesin artikli lõpuni ja ...
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                                Algselt postitas tanielo


                                Algselt postitas lorenzo


                                ot mis kuupaevaks lubas mourinho liiga kinni panna? oli see 2.aprill?
                                Ei, selleks ajaks ei jõua, aga 17. aprilliks tõenäoliselt selgub küll juba liiga võitja.
                                plaan segi jalle? muidugi kui nuud manu ise ei libastu
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X