320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Usutavasti on silmas peetud Champions Cupi?!
    AILTON

    Kommentaar


      Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
      Usutavasti on silmas peetud Champions Cupi?!
      champions cup, jah.

      Kommentaar


        Algselt postitas manpe Vaata postitust
        champions cup, jah.
        No ma ei tea - Champions Cup? CL-ile oled siin mingi debiilse hübriidnime välja mõelnud või ma ei saa essugi aru?

        Carling tundus veel mingi asjalik pakkumine...

        Chelsea CC võitjaks!
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Milline löök! Ei teagi kohe, mitmemilline.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Algselt postitas manpe Vaata postitust
            Kui Chelsea peaks võitma CC ja lisaks veel FA Cupi, siis suure tõenäosusega Mourinho jätkab. Niiet loodame parimat.
            misiganes see cc ka pole, kui ta selle ja ka karika kotti paneb, vb oleks just õige aeg lahkuda?nö võitjana
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
              No ma ei tea - Champions Cup? CL-ile oled siin mingi debiilse hübriidnime välja mõelnud või ma ei saa essugi aru?

              Carling tundus veel mingi asjalik pakkumine...

              Chelsea CC võitjaks!
              Champions Cup eksisteerib ka FM2007-s, ei tea miks küll?
              AILTON

              Kommentaar


                ainult sellepärast on, et uefa tahab ränka raha oma kaubamärgi kasutasmie eest

                Kommentaar


                  UEFA Champions League on maailma suurima klubiturniiri nimi ja punkt.

                  Mourinho vallandamine on suhteliselt ebatõenäoline, sest Mourinho kisa on tõlgendatud kui mängijatelt pressi surve ära võtmine ja seda see teebki.

                  Seda, mis toimub Abramovichi peas teab ta ainult ise ja kuna tema peaaegu kunagi ei räägi avalikult siis pressil on nõ "field day" igasuguste spekulatsioonide väljaandmisega.
                  Little things worry little minds.

                  Carlo Ancelotti, 2009

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                    Champions Cup eksisteerib ka FM2007-s, ei tea miks küll?
                    Ma ei mõista sinu vaimukust, kuna juba teist korda poogid sa Jasperit tsiteerides talle valge värviga kirja mingi Chelseat või ManU-t ülistava teksti. Kui sul endal igasugu kaasfänne ja karvaseid väheks jääb, siis koli palun kappi tagasi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                      Ma ei mõista sinu vaimukust, kuna juba teist korda poogid sa Jasperit tsiteerides talle valge värviga kirja mingi Chelseat või ManU-t ülistava teksti. Kui sul endal igasugu kaasfänne ja karvaseid väheks jääb, siis koli palun kappi tagasi.

                      kas mitte Jasper ise oma postituses seda valget kirja sinna pannud pole?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        kas mitte Jasper ise oma postituses seda valget kirja sinna pannud pole?
                        Minu paha. Ükskord oli küll asi teistpidi...Ja täpsustuseks sulle, cannu, kas Rossonero mitte Palermo kohta ei käi?

                        Kommentaar


                          Mõttetused kustutamisele

                          Valged tekstid minu pandud iroonia. Orginaalpostidest saab ju üle vaadata

                          Mingite FM-i teadmistega mitte hüpata, lihtsa küsimuse peale.

                          Rosanero - roosamust
                          Rossonero - punamust
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                            Ma ei mõista sinu vaimukust, kuna juba teist korda poogid sa Jasperit tsiteerides talle valge värviga kirja mingi Chelseat või ManU-t ülistava teksti. Kui sul endal igasugu kaasfänne ja karvaseid väheks jääb, siis koli palun kappi tagasi.
                            ootoot...liialdad, midagi vaimukat pole küll mu suust või sulest tulnud ja ma ei saa aru mis kuradi valge kiri?kus te seda näete? segaduses olen

                            edit: jasper va naljamees
                            AILTON

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust



                              Mingite FM-i teadmistega mitte hüpata, lihtsa küsimuse peale.
                              pole hüppaja vend eriti, niisama märkisin ära kuna meenus
                              AILTON

                              Kommentaar


                                peale scott sinclair'i pole chelseal tulevikku

                                Kommentaar

                                Working...
                                X