320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Manchester United\'

    Algselt postitas mazz

    Herr Sajets, ole hea ja vaata oma privaatsõnumeid.
    jumala eest ära vaata, sest siis ei saa enam crouchi ja liverpooli üle nalja visata

    lisaks veel, et kasu tasub moderaatorikohta pakkuda inimesele, kelle teadmised inglise jalgpallist piirduvad vaid ühe vaese tööstuslinna meeskonnaga?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Manchester United\'

      Kolmapaev mangib manu vs wigan, peaks hea mang tulema, manul pole midagi kaotada vaid toestada, peale cl valja langemist... loodan tuleb varavarohke mang.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Manchester United\'

        Algselt postitas mcnamara



        Kui kolm aastat on terve igavik, siis kuidas oleks viieteistkümne... aastaga? Või näiteks viiekümnega? Sest täpselt nii kaua pidid Chelsea fännid ootama. Ja ilma Romanita oleksid ootama jäänudki.
        78 and going strong..
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Manchester United\'

          vanamees (sir alex) oleks tulnud juba pärast beckhami skandaali välja vahetada (ma ei arva, et beckham oli manu asendamatuim mängija vms.. lihtsalt klubi kaotas väga hea mängija, sest treener on ülbe), ta arvab, et tema ongi klubi, ja siiani ongi nii olnud, ma ei usu et ta on hetkel väärt rohkem kui mõni mängija, ta tegi oms töö ära 80 lõpus 90 alguses.. 99 aasta muidugi oli kah hea.. aga pärast seda on allakäik... kulutatud on miljoneid uutele mängijatele.. aga ma usun et investeerimine uute treenerisse oleks tulusam
          ma olen kaua aega manu fänn olnd aga praegu on raske olla

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Manchester United\'

            mina küll ei tunne mingit raskust enda õlul
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Manchester United\'

              Algselt postitas ats-wiking
              vanamees (sir alex) oleks tulnud juba pärast beckhami skandaali välja vahetada (ma ei arva, et beckham oli manu asendamatuim mängija vms.. lihtsalt klubi kaotas väga hea mängija, sest treener on ülbe), ta arvab, et tema ongi klubi, ja siiani ongi nii olnud, ma ei usu et ta on hetkel väärt rohkem kui mõni mängija, ta tegi oms töö ära 80 lõpus 90 alguses.. 99 aasta muidugi oli kah hea.. aga pärast seda on allakäik... kulutatud on miljoneid uutele mängijatele.. aga ma usun et investeerimine uute treenerisse oleks tulusam
              ma olen kaua aega manu fänn olnd aga praegu on raske olla
              Nii närvi ajab, kuidas kõik nüüd targutavad ja nutavad, et Sir Alexi oleks juba ma ei tea, mis ajal ära pidanud saatma. Viimati võideti siis Premieri tiitel 2002-03 hooajal. Pärast seda tuldi 2 korda kolmandaks. Vahepeal on võidetud F.A Cup, CL\'is suurt ei ole suudetud saavutada, kuid kas see on siis tõesti nii katastroofiline. Sellise klubi jaoks võib natuke tunduda küll, aga ei saagi ju võita kõike. Sellega olen nõus, et on ostetud palju päris mõttetuid mehi klubisse ja nende peale suuri summasid raisatud. Nende kõikide mängijate koha pealt, kes on klubist lahkunud tänu tülidele Sir\'iga, sealhulgas ka Beckhami, ütlen ma nii palju, et tavaliselt lahkuvadki mängijad, mitte treener. Kui neile ei sobi, siis palun uks on seal eks. Pealegi sa ei tea nende kõikide asjade täpseid tagamaid ja ei saa väita, et treener on ülbe.

              ma olen kaua aega manu fänn olnd aga praegu on raske olla
              See on nagu eriti koomiline. :P

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Manchester United\'

                eino koomiline.. nalja peab kah ju saama.. aga lissalt mängus ple mingit teravust, giggs ple enam nii hea, ronaldo trikke juba teatakse, aind scholes möllab hästi.. ja eriti nõme on vaadata rooneyt kes lööb kolli ära aga ei tunne sellest mitte mingit rõõmu.. masendav.. kahju on lissalt, et ta ise seda ei naudi
                muidugi heinze vb parandaks mängupilti ja muidugi noored arenevad kindlasti (fletcher, richardson)... ja O.G. tagasitulek.. lissalt hetkel kui ma oleks noor ja lemmikud alles kujuneksid, siis ma olen 100% kindel et manU ei saaks mu lemmikuks, sest praegune mängupilt mle üldse ei meeldi ja ma süüdistaks selles ainult treenerit, sest manU-s on sir Alex kõikide otsuste taga ja seega ka vastutab. See ei tähenda, et peaks kohe kui midagi viltu läheb, treeneri lahti laskma.. alexil on ikkagi suured teened klubi ees.. aga kui maailma rikkaim klubi jääb CL-i alagrupis viimaseks, kusjuures suht nõrk alagrupp oli.. sis tekib küsimus, et mis on klubile kasulikum.. eks targemad mehed otsustavad..
                ühesõnaga raske fänn olla ple.. jah see oli veits imelik lause.. lissalt mänge, kus manU sitasti mängib on vastik vaadata, sest sa tead et tglt on mehed palju paremini võimelised mängima...

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Manchester United\'

                  And that\'s what I have to say about war in Vietnam

                  you said it bro
                  you said it
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Manchester United\'

                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Manchester United\'

                      Little magic from Giggsy

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Manchester United\'

                        Oh jah 0:1 juba taga!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Manchester United\'

                          muhahahah GIGGS 1:1

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Manchester United\'

                            Parki mõistus on igaljuhul tema jalgadej aoks liiga kiire. Muidu hetkel päris hea ründav jalfgpall ja Giggs nagu nooruses

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Manchester United\'

                              Algselt postitas ats-wiking


                              eino koomiline.. nalja peab kah ju saama.. aga lissalt mängus ple mingit teravust, giggs ple enam nii hea, ronaldo trikke juba teatakse, aind scholes möllab hästi.. ja eriti nõme on vaadata rooneyt kes lööb kolli ära aga ei tunne sellest mitte mingit rõõmu.. masendav.. kahju on lissalt, et ta ise seda ei naudi
                              muidugi heinze vb parandaks mängupilti ja muidugi noored arenevad kindlasti (fletcher, richardson)... ja O.G. tagasitulek.. lissalt hetkel kui ma oleks noor ja lemmikud alles kujuneksid, siis ma olen 100% kindel et manU ei saaks mu lemmikuks, sest praegune mängupilt mle üldse ei meeldi ja ma süüdistaks selles ainult treenerit, sest manU-s on sir Alex kõikide otsuste taga ja seega ka vastutab. See ei tähenda, et peaks kohe kui midagi viltu läheb, treeneri lahti laskma.. alexil on ikkagi suured teened klubi ees.. aga kui maailma rikkaim klubi jääb CL-i alagrupis viimaseks, kusjuures suht nõrk alagrupp oli.. sis tekib küsimus, et mis on klubile kasulikum.. eks targemad mehed otsustavad..
                              ühesõnaga raske fänn olla ple.. jah see oli veits imelik lause.. lissalt mänge, kus manU sitasti mängib on vastik vaadata, sest sa tead et tglt on mehed palju paremini võimelised mängima...
                              õige....kui kaotaksid siis vähemalt võideldes, mitte et bagu praegu mäng on ilmetu mängijad nagu ei taha mängida.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Manchester United\'

                                We are a shit team at home.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X