320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Peamurdmist Inglise jalgpallist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    1. Ja 2. Värav loeb. 3. Siin annan punase sellele kes minu arust esimesena vea tegi.
    + 1
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      kas see teema ongi nüüd you are the ref´i mängimine vä
      You need people who score goals, that's how you win games.

      Kommentaar


        Algselt postitas författare Vaata postitust
        kas see teema ongi nüüd you are the ref´i mängimine vä
        Kaaperdatud jah teine. Aga eks tavapärane küsimuste esitamine on ilmselt oma aja ära elanud - Inglise jalkat on veebis tohutult ja guugeldades saab ka ajaloolise info väga lihtsalt kätte.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          1. Keeruline. On kaks põhimõtet: "kui ei näe, ära vilista" ning "kui kahtled, play it safe ehk anna edu kaitsjale". Antud juhul rakendaksin ka mina esimest põhimõtet. Pole oluline, kas see toimus rahvaliigas või naiste MMi finaali viimasel sekundil.
          2. Värav loeb, kollase kaardiga ründajale omavolilise väljakult lahkumise eest ei viitsiks sehkendada, aga koomuskikohtunik arvatavasti teeb seda.
          3. Kui vea teevad korraga mitu mängijat, tuleb karistada seda, kes teeb kõige raskema. Sellele toetudes saab punase see, kes minu arvates kõige tõsisemalt eksis.
          2. värav küll ei loe. Mängija on löögi ajal suluseisus, ükskõik, kuhu ta astub. Kollast ei saa, sest mängijad võivad väljakult välja astuda nt jooksu käigus.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            2) Goal. The Law says: "It is not an offence in itself for a player who is in an offside position to step off the field of play to show the referee that he/she is not involved in active play." So it is fine for her to step off the field without the referee's permission. A clever tactic. Alan Bullock wins the shirt.
            Ma poleks küll arvand, et nii võib teha - siis saab ju seda võtet rahulikult kuritarvitada?
            ★★★★★★

            Kommentaar


              No vahet ei ole, astud või ei astu üle otsajoone.
              Kui sa ilmselgelt mängus ei osale, siis on passiivse suluseisu teema.
              Mis on selline poolkõva reegel niikuinii.

              Kommentaar


                Hmm, nüüd kui ma mõtlen sellele, siis kohe ei tulegi pähe kuidas väga kuritarvitada peale selle, et käia lihtsalt pinda vastastele olles suluseisus ja siis üle hüpates ja jälle tagasi. Tuli meelde lihtsalt midagi analoogset ühest eelmisest you are the refist, kus mängis üle otsajoone vigastust ja siis hüppas tagasi siiapoole joont.
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Ok, kuna siin on selliseks "kuidas käituks sina"-rubriigiks läinud, siis esitan ka küsimuse.

                  Eile kõndisin mööda Pärnu maanteed ja minu ees kõndis überpikkade jalgadega naine, kes lükkas enda ees lapsevankrit. Naisel oli seljas lühike kleit ja veel lühem mantel. Kleit oli selline suvise lõikega. Jäin siis neid, noh, jalgu vaatama, aga siis saabusime mingisse tuulekoridori, mis peksis tema kleidisaba pidevalt niimoodi üles, et ma enam ei vaadanud tema jalgu, vaid kreemjas toonis aluspükse. Ja mitte korraks, vaid pmst terve selle 100-meetrise lõigu. Ma ei saanud muidugi mööda ka minna, eks. Noh, küsimus ongi selles, et kas oleks olnud viisakas öelda või pigem on naistel nii savi, et ütlemine oleks minust pigem pervomulje jätnud?

                  Kommentaar


                    kahtlen, et meite foorumist nii ilusat meest leiab, kelle puhul ütlemine mõjuks kannivälgutavale milfile kuidagi...meeldivalt.



                    edit. võib-olla smutov, siiski.
                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                      kahtlen, et meite foorumist nii ilusat meest leiab, kelle puhul ütlemine mõjuks kannivälgutavale milfile kuidagi...meeldivalt.



                      edit. võib-olla smutov, siiski.
                      $$$ ka, rohkem vist pole jah!
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        taolises olukorras tuleb öelda, et kullakene teil on jõutriibud püksikute peal.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Tunduvad kõik vastused enamvähem õiged, et tulistage järgmine.

                          Välja arvatud daz boobi oma. Vähemalt ma arvan, et see pole õige vastus.

                          Kommentaar


                            Millisest armsast kuuekümnendate popp-palast tuli terassidele eelmisel aastakümnendil pea alati sarkastiline või mõnitav laulujupp, a la "he left cause you're shit, he left cause you're shiiit, *insert name*, he left cause you're shit" näiteks. üks ähmane näide veel
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Kõik sõltub ka kus mis teised mängijad on antud momentidel aga esimesed mõtted

                              1) Punane kaitsjale tahtliku käega mängu eest mis võttis väravalöömisvõimaluse ja penalti kuna joon on kasti nö "seesmine" osa
                              2) Ebamugav aga mängija ise võtab selle riski - play on I'd say

                              3) Korralik... Aga vist punane kaitsjale (eeldusel et sealt ründaja saanuks "clear goal-scoring chance") ja siis vast lahtine pall kohast kus pall väljakul seisma jäi?

                              Kommentaar


                                Ei usu, et prillidega mängida tohib, liiga ohtlik, hankigu uued läätsed. Davids mängis prillidega, sest tal oli mingi silmahaigus mis ei lubanud läätsesid kasutada..
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X