320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
    kas liverpooli üle saavutatud suurepärasest 3:0 võidust on ka dokfilm juba valmimas?
    Mul on DVD juba tellitud.

    Kommentaar


      Paistab, et musketaril on lopuks kool alanud.

      Eriti lollilt on ikka punkte kaotatud. Oma voimulusi ara ei looda ja viimases kahes liigamangus lihtsalt kingitud varav vastastele...

      Kommentaar


        Kommentaar


          And your point is?

          Kommentaar


            bad hair day
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Tänane tiim Red Bull Salzburgi vastu:

              Hart, Zabaleta, Kolo, Kompany, Bridge, Barry, Yaya, de Jong, Silva, Jo, Tevez.

              Pingil: Given, Richards, Milner, SWP, AJ, Vieira, Boyata.

              Kommentaar


                Carling Cupis madistakse täna West Bromwich Albioniga. Mancini laseb täna põhimeestel puhata, et nad Chelsea vastu valmis oleksid.

                Algkoosseis:
                Given, Vidal, Boyata, Mee, Cunningham, Vieira, Ibrahim, Johnson, Jo, Santa Cruz, Guidetti.

                Pingil: Taylor, Zabaleta, Kompany, Milner, Kay, Silva, Veseli.

                Kommentaar


                  2:1... eks saab liigale keskenduda. league cup on vist see karikas mille voitmiseks oli vist suurim voimalus see aasta.

                  Kommentaar


                    Just tahtsingi küsida, et mis karika see City siis see aasta võidab kui mitte liiga oma? See 30-40 aastane (või palju neid aastaid oli) karikate põud pidi see hooaeg ju lõppema.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zip Vaata postitust
                      Just tahtsingi küsida, et mis karika see City siis see aasta võidab kui mitte liiga oma? See 30-40 aastane (või palju neid aastaid oli) karikate põud pidi see hooaeg ju lõppema.
                      Rahu ainult rahu. Eks seda magusam tundub see voit kui ta kunagi tuleb. Paris kindlalt aga enne Liverpooli jargmist.

                      Kommentaar


                        Hart, Boyata, Kolo, Kompany, Zabaleta, de Jong, Barry, Yaya, Silva, Milner, Tevez.

                        Pingil: Given, Boateng, Adebayor, AJ, Lescott, Vieira, Jo.

                        Kommentaar


                          kas ainult mulle tundub, et yaya toure on paksuks läinud?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                            kas ainult mulle tundub, et yaya toure on paksuks läinud?
                            Paks või mitte aga täna jõudis ta küll igale poole. Kindlasti üks mängu parimaid.

                            Kommentaar


                              City - Manchester City
                              We are the lads who are playing to win
                              City - the Boys in Blue will never give in

                              SUPER!

                              Kommentaar


                                Manchester City - Chelsea 1-0 ::: video
                                http://videa.hu/videok/sport/manches...R47Ct01P9TD4QO
                                http://stream.try.hu

                                Kommentaar

                                Working...
                                X