320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tea, City mehed olla just enesekindlusest pungil olnud. A kuna kaks jõle ebasümpaatset satsi mängivad, siis couldn't care any less, et kes ja mis ja kuidas.
    Algselt postitas Stok
    Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

    Kommentaar


      Mis klubi mehi siis ise oled?
      Barca!!!!?
      Ja kui nemad enam ei võida, mis siis teeb?
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
        Mis klubi mehi siis ise oled?
        Barca!!!!?
        Ja kui nemad enam ei võida, mis siis teeb?
        Just-just. Olen tulihingeline Barca fänn juba viimased kolm aastat, võtan sõna nende teemas igal päeval ning selle tõestuseks on mu avatariks just EPL pilt. Ehk siis mida sa tühja kaagutad? Tubli poolteist kilo postitusi seljataga, aga ikka tundub, et City teema on see kõikse õigem koht, kus uurida kes keda fännab ning kummardab?

        /OT
        Algselt postitas Stok
        Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

        Kommentaar


          Monus närv on sees juba.

          Loodetavasti kasutab Mancini Clichyt Kolarovi asemel vasakul ja paneb Micah paremale. Zabaleta ja Kolarov pole just parimad meeskondade vastu, kes kasutavad kiireid tehnlisi ääremängijaid.

          Hea oleks kui De Jong on täna ohtuks terve, Napoli ja Fulhami vastu oleks juba ära kulunud.

          Viigipunktiga oleksin voorsil Bayerni vastu väga rahul. See meeskond on vähemalt esimese 5 hulgas maailmas praegu kui mitte parem.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nohik Vaata postitust
            Viigipunktiga oleksin voorsil Bayerni vastu väga rahul. See meeskond on vähemalt esimese 5 hulgas maailmas praegu kui mitte parem.
            Paluks TOP5, kui viitsid siis TOP10. Ilma naljata, huviga loeks.

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Paluks TOP5, kui viitsid siis TOP10. Ilma naljata, huviga loeks.
              Minu esimesed 5 meeskonda mitte mingisuguses järjekorras: Barcelona, Real Madrid, Chelsea, Manchester United, Bayern.

              Kommentaar


                Paneks ikka järjekorda ka, aitäh. Mitmes City, Napoli ja Villarreal umbes on?

                Kommentaar


                  Ma tahaks teada mitmes Arsenal on.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Paneks ikka järjekorda ka, aitäh. Mitmes City, Napoli ja Villarreal umbes on?
                    no amtöörklubi Roma kindlasti ei kuuluks Top 50 hulka
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Paneks ikka järjekorda ka, aitäh. Mitmes City, Napoli ja Villarreal umbes on?
                      Sel juhul pane enda esi 10 ka kirja siis.

                      See järjekorda panek on mottetu, aga eks paneks selle järgi, kes voidaks kahe mängu peale meistrite liigas.

                      1. Barça
                      2. Real Madrid
                      3. Manchester United
                      4. Bayern
                      5. Chelsea
                      6. Ac Milan
                      7. Lyon
                      8. Manchester City (siniste prillidega)
                      9. Arsenal
                      10. Napoli/Dortmund voibla Inter kui nad nüüd ennast käima saavad.

                      Kui kellelgi selle kohta midagi ohkida on siis palun pange oma esimesed 10 kirja palun.

                      Kommentaar


                        tollin' hard

                        1 Manchester United
                        2 Barcelona
                        3 Bayern Munich
                        4 Manchester City
                        5 Chelsea
                        6 Valencia
                        7 Napoli
                        8 Udinese
                        9 Juventus
                        10 Porto


                        http://soccernet.espn.go.com/feature...s-pass?cc=5739

                        Villarreal pole nimekirjas. Jah, ma tean, et minu käest ei küsitud. Pole minu nimekiri ka.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar




                          Hands on your knees Carlos!


                          Dzeko ja Mancini pressikas enne tänaohtust mängu - http://mcfc.co.uk/Video/Interviews/E...-Bayern-Munich

                          Kommentaar


                            Haha, krt korra tuled Inglismaa liiga kohta lugema, lootuses midagi tarka leida, kuid nüüd ma ei vaata taas siia Inglismaa vuti teemasse pikk aega... Tean, et tegin ka just trolli...
                            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                            Kommentaar


                              A senior Manchester City delegation, led by life president Bernard Halford and including assistant manager Brian Kidd, visited a memorial in Munich’s Manchesterplatz to pay their respects to those who lost their life when a plane carrying Sir Matt Busby's Manchester United side crashed in the German city in 1958.


                              Manchester City delegation lay wreath for all victims of Munich air crash that claimed lives of eight United players

                              Kommentaar


                                Kust ma mängu näen, telekat mul ei ole siin ja ära kah ei saa minna.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X