320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Arvad, et ta selline ego vend, kui midagi valesti/naljakalt ütleb siis on mark jube maas?

    Kommentaar


      Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
      Kui Manc-ini tõesti peab kinni sõnadest et tevezega on kõik, siis on tevezel ju mõnus töö, ei pea isegi vahetuspingile tulema, et pappi teenida.
      Ma eeldan, et platsile minemisest keeldumine on ühe profijalgpalluri puhul lepingutingimuste rikkumisena klassifitseeritav küll. Seega pigem annab City Tevezile kinga ja nõuab takkapihta Carlitoselt veel kahjutasuna välja üsnagi kopsaka summa à la Mutu vs Chelsea.
      20 LEGEND

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        ? Hispaania keel on maailmakeel. Pole mingit tarvidust neil inglishhi pruukida.
        Päris jabur suhtumine. Ja mitte angliskii kummardamisest, vaid elementaarne on mingis kultuuriruumis pikemalt viibides kohalik keeleots suhu saada (isegi Joe Cole lubas prantsuse keelt õppida). Austusest ja endal elu lihtsam. Pole siis ime, et see juhmard oma kodukohta nii hirmsasti taga igatseb.

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Tahaks giffi paarituvast Dzekost ja Lahmist.
          Eilses jalgpalli Meistrite liiga kohtumises Müncheni Bayerni ja Manchester City meeskondade vahel, jäid omapärases poosis fotograafi objektiivi ette võõrustajate kaitsja Philipp Lahm ning külaliste ründaja Edin Džeko.


          Klõpsi järjest pilte ja saad kätte kõik ovatsioonid.

          Kommentaar


            Kommentaar


              Jama, pepu plaks peaks ka ikka peal olema.

              Kommentaar


                Algselt postitas cyhton Vaata postitust
                Jama, pepu plaks peaks ka ikka peal olema.
                Tõeline armastus saab ainult meeste vahel olla.

                Kommentaar


                  Reaalne jalgpalliäri anno 2011 paistab selline, et kui raha peaks panustama, paneksin mina oma sendid selle peale, et Tevez elab City's Mancini üle.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vtp Vaata postitust
                    Ma eeldan, et platsile minemisest keeldumine on ühe profijalgpalluri puhul lepingutingimuste rikkumisena klassifitseeritav küll. Seega pigem annab City Tevezile kinga ja nõuab takkapihta Carlitoselt veel kahjutasuna välja üsnagi kopsaka summa à la Mutu vs Chelsea.
                    City have already compiled a dossier of Tevez's previous misdemeanours and are keeping all possibilities open as they contemplate what to do with a player who would ordinarily be valued as one of the club's main assets. The top-end option is to terminate his contract and launch legal action. High-level sources at the Premier League believe Tevez is "sackable" and Jim Boyce, the vice-president of Fifa, has said his organisation would then investigate imposing a worldwide ban on the Argentinian.

                    "If he has done what has been said, and it appears there is no doubt about it, I think his club would be better off with him not being part of it," Boyce said.

                    "If Manchester City prove it, write to Fifa and state the exact circumstances, I believe Fifa should have the power, as they do for drugs-related cases and other cases, to ban the player from taking an active part in football. I would have no problem with that whatsoever. It hasn't occurred before, but I think what happened [with Tevez] was despicable."
                    http://www.guardian.co.uk/football/2...d-carlos-tevez

                    Kommentaar


                      500k trahvi , see ei löö tolmugi Tevezi rahakotilt. Paari nädala palk ainult.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Selle tüli taga on mingi teine mõte üksi klubi ei too nii esile oma sisepingeid, et teised klubid saaksid selle üle naerda. Tahan öelda sellega seda, et kas see on mingi kokkulepe mäng vms kuna niimoodi ei aja üksi klubi peatreeneri-mängija vahelisi asju.

                        Kommentaar


                          mida väiksem inimene on, seda enam rumalaid vigu ta teeb.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            mida väiksem inimene on, seda enam rumalaid vigu ta teeb.
                            See oli taaskord minu pihta suunatud?

                            Kommentaar


                              Ära nüüd arva, et kõik mis kirjutatakse on sinu pihta suunatud. Muidu tundub, et asi liigub siiski karmima lahenduse poole ehk Tevez ei mängi enam kunagi City eest ja jaanaris tehakse rahaks. http://soccernet.espn.go.com/news/st...anuary?cc=5739

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                                Ära nüüd arva, et kõik mis kirjutatakse on sinu pihta suunatud. Muidu tundub, et asi liigub siiski karmima lahenduse poole ehk Tevez ei mängi enam kunagi City eest ja jaanaris tehakse rahaks. http://soccernet.espn.go.com/news/st...anuary?cc=5739
                                Ehk siis lõppkokkuvõttes Tevez otsustas, et kui teda muidu minema ei lasta siis streik.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X