320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ülispets. Baloltelli-time. hakka või mänge vaatama.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Roberto Mancini said Carlos Tevez is 'finished' at Manchester City after the Argentinian refused to come on as a second-half substitute against Bayern Munich


      Õnnetu mängija on parem kui õnnelik mängija ning mängijad on kõiges süüdi.

      Kommentaar


        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
        Balotelli saab nüüd kõvasti rohkem mänguaega ja tegelikult näitas eelmine liigamäng ka oma taset. Kes teab, mis Münchenis oleks võinud juhtuda kui oleks pingilt ründaja saanud sisse tuua. Tevez ju ainuisikuliselt sittus kogu Mancini taktikalise plaani mängu päästmiseks ära, et kui süüdistada millegis , siis selles , et võttis vale mehe Saksamaale kaasa.
        vestipoiss on euroopas mängukeelu all veel 1 mängu jagu.

        Kommentaar


          okei minu paha, siis vist rohkem ründajaid polegi neil nimekirjas peale Dzeko, Aguero ja Teveze. naljakas.

          Kommentaar


            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
            Balotelli saab nüüd kõvasti rohkem mänguaega ja tegelikult näitas eelmine liigamäng ka oma taset.
            Ääää... lõi värava eemalt ning ülejäänud mänguaja kokkus kergete puudete peale erinevatel viisidel ning jonnis?
            Nalja hakkab saama, kui see mees põhiründajaks nüüd edutatakse.

            Kommentaar


              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
              okei minu paha, siis vist rohkem ründajaid polegi neil nimekirjas peale Dzeko, Aguero ja Teveze. naljakas.
              Kodulehe andmetel on lisaks mainitutele ka Alex Tchuimeni Nimely nimelyne inglise noorpatsaan ründeliini võtta.

              Kommentaar


                Ootan põnevusega mil üks neist snapib ja teisele rusikaga näkku sõidab. Mitte, et ma vägivaldne oleks, aga verd tahaks näha.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                  Ootan põnevusega mil üks neist snapib ja teisele rusikaga näkku sõidab. Mitte, et ma vägivaldne oleks, aga verd tahaks näha.
                  Tevez on nägu väike tütarlaps, kes ei suuda ära otsutada, mida ta tahab. Ootan huvitaga, et kes on järgmine. Pakuks, et Munatelli äkki?

                  Kommentaar


                    ja siis muidugi

                    seebikas jätkub. Kui Manc-ini tõesti peab kinni sõnadest et tevezega on kõik, siis on tevezel ju mõnus töö, ei pea isegi vahetuspingile tulema, et pappi teenida.
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      tevez sai seda mida tahtis.. las mängib nüüd koduses liigas edasi

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                        Ootan põnevusega mil üks neist snapib ja teisele rusikaga näkku sõidab. Mitte, et ma vägivaldne oleks, aga verd tahaks näha.
                        Tevez saaks nii haledalt sisse. Ta ise teab ja selleks ei tegelegi selliste asjadega.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                          okei minu paha, siis vist rohkem ründajaid polegi neil nimekirjas peale Dzeko, Aguero ja Teveze. naljakas.
                          City võiks Teveze ja Balo asemel Santa Cruzi ja Adebayori laenult tagasi kutsuda.Mehed on küll grammivõrra madalama tasemega , aga vähemalt ei tujutse nagu teismelised tüdrukud.Adekas tundub olevat päris heas hoos Tottenhami eest mängides

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Andyboy Vaata postitust
                            City võiks Teveze ja Balo asemel Santa Cruzi ja Adebayori laenult tagasi kutsuda.Mehed on küll grammivõrra madalama tasemega , aga vähemalt ei tujutse nagu teismelised tüdrukud.Adekas tundub olevat päris heas hoos Tottenhami eest mängides
                            Ahem?

                            Ning Santa Cruz on tont kes mängib nüüd oma õigel tasemel Betises.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Andyboy Vaata postitust
                              City võiks Teveze ja Balo asemel Santa Cruzi ja Adebayori laenult tagasi kutsuda.Mehed on küll grammivõrra madalama tasemega , aga vähemalt ei tujutse nagu teismelised tüdrukud.Adekas tundub olevat päris heas hoos Tottenhami eest mängides
                              Päris hea nali.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Kumbki siis valetab.. kas Mancini, et rääkida, et oh tänu Tevezele me saimegi tappa kuna ta oli meie päästeingel aga keeldus mängimast.. või siis Tevez lihtsalt mõistis natuke hilja, et sellisel teol on suured tagajärjed. Anyway Tevez väidab, et ta ei keeldunud mängimast.

                                "In Munich on Tuesday I had warmed up and was ready to play."

                                "This is not the right time to get into specific details as to why this did not happen. But I wish to state that I never refused to play."

                                "There was some confusion on the bench and I believe my position may have been misunderstood."

                                "Going forward I am ready to play when required and to fulfil my obligations."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X