320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See Otamendi pingile naelutamine ja mingi Kolarovi/Stonesi eelistamine on lausa naeruväärne. Ja muidugi sellises mängus muidugi Yaya Toure sugune vend oleks olnud asendamatu... Guardiola pask... Sane on muidugi väga Beast vend, aga no kui sul selline puujalg nagu Agüero viimasel ajal on olnud seal ees, siis veits putsis. Aga noh eks peale seda kui mingite Stoke Citydega 0 0 ja tehti ja võis seda eeldada ka, et väga raskeks läheb...

    Kommentaar


      Aquero minu meelest mängis hiilgavalt. Nullist lõi võimalusi vahepeal. Kurat 2 või 3 kaitsja vahelt sai löögile. Möödalööke juhtub kõigil. Aga Aquero nüüd puujalg kindlasti pole.

      Kommentaar


        Algselt postitas malagar Vaata postitust
        Aquero minu meelest mängis hiilgavalt. Nullist lõi võimalusi vahepeal. Kurat 2 või 3 kaitsja vahelt sai löögile. Möödalööke juhtub kõigil. Aga Aquero nüüd puujalg kindlasti pole.
        Puujalg ehk on vähe liialdus, aga mõned korrad, kus ta ikka täiesti korralikud võimalused ära luhtas, siis need riivasid nii tähtsas mängus ikka väga silma.

        Kommentaar


          Eelnevate kommentaatorite poolt kõik ära öeldud suuresti mis öelda oleks (eriti Yaya kohta), kuid ausalt öeldes erilist butthurti väga isegi pole, kuna Monaco mängis ülihästi ja edasi tuleb pöialt hoida, et nad oma hoogu CLis ülal hoiaksid. City fännifoorumi lugemine on praegu muidugi huumor omaette.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mustang Vaata postitust
            Sellise kaitsega ei võida midagi. Terve tagala tuleb välja vahetada. Stones on ka hea näide inglise haibist.
            See polegi nii ainult City teema - kogu prem'i eliitide jalgpall ei oska kaitsta. Leicester City'l on see mingil määral olemas ja näe ...

            Kommentaar


              Algselt postitas Wingback Vaata postitust
              See polegi nii ainult City teema - kogu prem'i eliitide jalgpall ei oska kaitsta. Leicester City'l on see mingil määral olemas ja näe ...
              Ei vaata seda premmi, kas Chelsea kaitse on pask? Nad pole muidugi euro sarjas mängimas see hooaeg. Aga Conte on kaitsest lähtuv treener.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mustang Vaata postitust
                Ei vaata seda premmi, kas Chelsea kaitse on pask? Nad pole muidugi euro sarjas mängimas see hooaeg. Aga Conte on kaitsest lähtuv treener.
                Chelsea kaitse ei ole pask, ta on kaugelt parem kui kõigil konkurentidel. Kui liigat ei vaata, vaata tabelit.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Chelsea kaitse ei ole pask, ta on kaugelt parem kui kõigil konkurentidel. Kui liigat ei vaata, vaata tabelit.
                  Eks meil see kaitse püsib ka vägapalju sellepeal, et iga mäng Kante ja Cahilli sugused mehed on värsked ja panevad algusest peale täie pasaga. Oleks Euro sari ka kõrval olnud, siis kindlasti mingis faasis oleks hakanud kuskil kaitse kärisema ja lekkima ka see on fakt. City kaitseliin on lihtsalt väga arusaamatult üles ehitatud. Kolarovi roll peaks olema Guardiola arvates, siis nagu Javi Martinezel Bayernis või Piquel Barcelonas oli, aga ei tule välja kuidagi...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Eks meil see kaitse püsib ka vägapalju sellepeal, et iga mäng Kante ja Cahilli sugused mehed on värsked ja panevad algusest peale täie pasaga. Oleks Euro sari ka kõrval olnud, siis kindlasti mingis faasis oleks hakanud kuskil kaitse kärisema ja lekkima ka see on fakt. City kaitseliin on lihtsalt väga arusaamatult üles ehitatud. Kolarovi roll peaks olema Guardiola arvates, siis nagu Javi Martinezel Bayernis või Piquel Barcelonas oli, aga ei tule välja kuidagi...
                    Cahill, tegelt ka ? Azpilicueta,Luiz,Alonso,Moses on minu tagasihoidlikul arvamusel sellel hooajal kõik temast paremini pannud. Tõsi, ma olen nähtavasti vähem Chelsea mänge näinud kui Sina, aga nähtu põhjal julgeks küll nimetatud mehi suuremaks põhjuseks pidada.Ma isegi ei väidaks, et ta kuidagi sitt on olnud, pigem ei , aga minu jaoks selle kaitseliini üks haavatavamaid. Südant ja tahet muidugi on.
                    Kante osas on üldse kellelgi vist raske midagi muud väita kui täielik steal. 32 milkut on ikka lumme kusta selle eest
                    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                    Kommentaar


                      Aus olles siis Cahill on Chelsea algrivi nõrgim lüli. See viiene kaitseliin ning lõhkuvad poolikud päästad ning ta puudujäägid ei tule nii välja kui võiks. Kui suvel mingi Bonucci või keegi saadaks sinna oleks päris julm kaitseliin.

                      Cityl aga oleks vaja pmst tervet uut kaitseliini. 1 uus LB, 1 uus RB, 2x uus CB.
                      Seda siis eeldusel, et üks Clichy/Kolarov ning üks Sagna/Zabaleta hulgast jäetakse alles reservi ning ei hakata kõiki korraga minema saatma. Oleks mõistlik vast. Keskkaitses Mangala ja Kompany (no ei ole tervist siis ei ole) minema, Otamendi ning Stones võivad pingipoisteks jääda ning nende ette keegi adekvatsem osta. Et siis nt Kimmich (ei saa vist väga Bayernis mänguaega ning Pepi lemmik ta juba oli), Benjamin Mendy (just tuli tegi head partiid City vastu) või Jose Gaya, Bonucci (kui Chelse läheb teda püüdma siis arvatavasti proovib seda ka City), Aymeric Laporte. Päris päedev oleks juba nende meestega. Enough Football Manager, point oli et suurem shopping on suvel ees ootamas.

                      Kommentaar


                        OT: Cahilli nõrgima lüli jutt on korralikult vürtsitatud vedel kaka. Võid alustada statistika vaatlemisega ning siis vaadata, mida ta mängus teeb - kelle auke katab, kuidas rünnakut toetab, palju kahevõitlusi ja mis olukordades võidab/kaotab. Kas ja kui edukalt teisi juhendab.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Ok sorry. Ongi pullikaka. whoscored järgi on reitingud järgnevas järjekorras - 1.Hazard, 2.Costa, 3.Alonso, 4.Moses, 5.Kante, 6.Azpilicueta, 7.Pedro, 8.David Luiz, 9.Matic, 10.Cahill.
                          Ehk siis algrivi nõrgim lüli on alles 13.reitinguga Courtois.

                          Statistika järgi on ta õhus hea ning jagab söötu täitsa korraliku protsendiga. See ei muuda aga fakti, et ta näib parem tänu sellele, et ta ümber on head mängijad (üsna loogiline) kellega kokkumäng hetkel käib väga hästi. Mängu olen näinud, teised kaks keskmist tunduvad kindlamad kui tema. Ja eks seda statistikast välja lugeda ei anna ka, ei suutnud leida ka mitu väravat või ohtlikku momenti ta vastastele kinkinud on. Üsna kindel olen, et temal on neid meeskonnas kõige rohkem sel hooajal. Kiirelt otsisin mingi välismaisest Chelsea foorumist tema teema ka üles(absul ei tea milline see kõige populaarsem on). Väga palju tast juttu pole viimasel ajal muidugi, aga siiski http://forum.talkchelsea.net/topic/1...hill/?page=152. Ja lisaks


                          Et siis jah ta on hea mängija küll, aga tema oleks üks esimesi kui mitte esimene kelle arvelt annaks Chelseal U-P-G-R-A-Y-E-D-D teha (with two D's for his double dose of pimpin').

                          Kommentaar


                            Nuh, Squawka järgi on tal sel hooajal parim Chelsea kaitsja ja üldises paremuses teine. Aga nokude võrdlemisest vast tähtsam on see, et ta on kõige olulisem möliseja*. Võib olla on just tema see, kes teised heaks teeb?

                            e: *väljakumängija
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Katk Vaata postitust
                              Aus olles siis Cahill on Chelsea algrivi nõrgim lüli. See viiene kaitseliin ning lõhkuvad poolikud päästad ning ta puudujäägid ei tule nii välja kui võiks. Kui suvel mingi Bonucci või keegi saadaks sinna oleks päris julm kaitseliin.

                              Cityl aga oleks vaja pmst tervet uut kaitseliini. 1 uus LB, 1 uus RB, 2x uus CB.
                              Seda siis eeldusel, et üks Clichy/Kolarov ning üks Sagna/Zabaleta hulgast jäetakse alles reservi ning ei hakata kõiki korraga minema saatma. Oleks mõistlik vast. Keskkaitses Mangala ja Kompany (no ei ole tervist siis ei ole) minema, Otamendi ning Stones võivad pingipoisteks jääda ning nende ette keegi adekvatsem osta. Et siis nt Kimmich (ei saa vist väga Bayernis mänguaega ning Pepi lemmik ta juba oli), Benjamin Mendy (just tuli tegi head partiid City vastu) või Jose Gaya, Bonucci (kui Chelse läheb teda püüdma siis arvatavasti proovib seda ka City), Aymeric Laporte. Päris päedev oleks juba nende meestega. Enough Football Manager, point oli et suurem shopping on suvel ees ootamas.
                              Kimmichit City kül nüüd ei saa. Lahmil viimane aasta ja juhtkond andis mõista, et Kimmich võtab koha üle nagu ka koondises.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Chelsea kaitse ei ole pask, ta on kaugelt parem kui kõigil konkurentidel. Kui liigat ei vaata, vaata tabelit.
                                Lugeda ei oska või?
                                Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                                See polegi nii ainult City teema - kogu prem'i eliitide jalgpall ei oska kaitsta. Leicester City'l on see mingil määral olemas ja näe ...
                                Ma nagu just küsisingi, et kas Chelsea on pask siis või? Ma tean, et Chelsea on selgelt tipus, Chelsea ei kuulu premmi eliitide alla Wingbacki arust?

                                Vaidle oma klubi fänniga, mitte minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X