320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Lolliga ei ole mõtet vaielda. Terve see list on lihtsalt fantastiline, seal on isegi götze are you fucking serious?

    Mitu sellist staari on seal listis kelle oleks endale ostnud peaaegu KÕIK klubid maailmas kui vaid müüdud oleks.
    No isegi sina peaksid sealt nimekirjast leidma lausa paar tuttavat nime, keda mitmed klubid juba siis jahtisid (Gündoğan, Marco Reus, Julian Weigl jne.) Jah The Sun ilmselt neist ei kirjutanud (eeldan, et see sinu lemmik allikas) aga las see jääda... pole minu asi sind harida, kui vanemad ja kool seda ei suutnud.
    Kisub juba üsna teemast mõõda. Mina olen ühes paadis nendega, kes arvavad, et Pepil oli Saksamaal lihtsam, sest päris väga vinge satsi aga ei suutnud ise enda piiratuse tõttu nendega nõutud tulemust saavutada. Ei ole ma ka kunagi varjanud, et pole tema fänn aga pimesi ka ei vihka. Tema teene on suuresti Boatengi areng mänguehitajana kaitsest... seega kõrge viis talle selle eest. Mis puudutav seda sõnavõttu, siis üle pole vaja ka reageerida. Pole nii täpselt kursis aga vähemat ei kiida pidevalt Messit pressikatel enam

    Kommentaar


      Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
      Mul on isiklikult heameel, et Pepi kui nö imetreeneri tiitel kadus aastaga ajalukku. Enamus barca fänne enda tutvusringkonnast kiitsid teda taevani, samuti Sky mehed inglismaalt. Aga mis juhtus? Toodi ta maapeale tagasi ja lõpus tuli võidelda üldse CL koha pärast.
      Nii Barcelona kui ka Bayern olid omadega tipus ja liidreid täis, et seda edu poleks Brendan Rogers ka suutnud maha mängida.
      Lahedad argumendid lendavad. Äkki, et esimene hooaeg klubis ja vananev meeskond? Aga oi kurat, kui mõnus on näppu vibutada ja kahjurõõmu tunda.
      ★★★★★★

      Kommentaar


        Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
        Lahedad argumendid lendavad. Äkki, et esimene hooaeg klubis ja vananev meeskond? Aga oi kurat, kui mõnus on näppu vibutada ja kahjurõõmu tunda.
        Tuleb olla päri ning tõesti vara veel näppu viibutada. Alles paari aasta pärast on selleks ehk sobiv aeg.

        Kommentaar


          Guardiola on lihtsalt sitt olnud, kõige suurem viga see hooaeg oli Harti minema saatmine.

          Vananev meeskond?
          Kaitseliin - Ei, süüdistaks ainult teda ennast, et äärekaitsjaid ei toodud.
          Ründajad - Ei.
          Keskel - Bruyne, Sterling, Gündogan, Sane ja fernandod - EI. Jah, Silva on 31, aga pole probleemiks olnud, Yaya on ainukene kes hakkab ehk vanaks jääma.

          Ostmiseks talle ilmselt piire ei seatud, kulutati korralikult, aga raha kasutati lihtsalt valesti. Ilmselt kahetseb juba premi tulekut, sest ei uskunud, et see liiga pole lust ja lillepidu.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
            Lahedad argumendid lendavad. Äkki, et esimene hooaeg klubis ja vananev meeskond? Aga oi kurat, kui mõnus on näppu vibutada ja kahjurõõmu tunda.
            Mis argument see on üldse, noored mängivad paremini?
            Mulle ei meeldinud need hooaja eelsed ülistused milline jumal ta on. Nüüd oli näha, mis juhtub kui ta tuleb meeskonna etteotsa, mis pole nii hästi tema jaoks valmis seatud kui Barca ja Bayern. Loomulikult halb ta pole ja ilmselt ajapeale ta midagi võidab.
            Ei viitsi väga kaugele minna, aga saad aru küll.
            Jan Kirchhoff: ‘Pep Guardiola will win Premier League without any trouble’
            Sunderland’s former Bayern midfielder Jan Kirchhoff diverts from relegation battle to predict his former manager will ‘change the Premier League like you have never seen before’ with Manchester City

            Kommentaar


              Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
              Mis argument see on üldse, noored mängivad paremini?
              Mulle ei meeldinud need hooaja eelsed ülistused milline jumal ta on. Nüüd oli näha, mis juhtub kui ta tuleb meeskonna etteotsa, mis pole nii hästi tema jaoks valmis seatud kui Barca ja Bayern. Loomulikult halb ta pole ja ilmselt ajapeale ta midagi võidab.
              Ei viitsi väga kaugele minna, aga saad aru küll.
              Jan Kirchhoff: ‘Pep Guardiola will win Premier League without any trouble’
              Sunderland’s former Bayern midfielder Jan Kirchhoff diverts from relegation battle to predict his former manager will ‘change the Premier League like you have never seen before’ with Manchester City
              Jan poiss jättis hooaja täpsustamata..

              Kommentaar


                Need, kes arvavad, et Guardiolal näiteks Barcas kõik "ette ära seati" ja edu niisama kätte kukkus, soovitan lihtsalt guugeldada ja uurida, kuidas Barcal Pepile eelnenud paar hooaega välja kukkusid ja mis hakkas siis juhtuma, kui tema pukki sai. Vähem lahmimist.

                Kommentaar


                  Guuglis ei ole seda infot.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    Need, kes arvavad, et Guardiolal näiteks Barcas kõik "ette ära seati" ja edu niisama kätte kukkus, soovitan lihtsalt guugeldada ja uurida, kuidas Barcal Pepile eelnenud paar hooaega välja kukkusid ja mis hakkas siis juhtuma, kui tema pukki sai. Vähem lahmimist.
                    Et siis sinu arvamus on parem kui teise? Ja mis lammaste komme see on siin alati teisi nooremaks pidada?

                    Enne teda võideti paar korda liiga, paar korda jäädi teiseks, CLis jõuti kaugele. Siis tuli Messi and co ja edasine on ajalugu, minu arvamus on see, et oleks seal olnud ÜKSKÕIK kes teine vähegi adekvaatsem härra oleks tulemused olnud samad. Guardiola Messi ja teised olid põhimõtteliselt terve tema karjääri aja barcas, oleks seal salgad vahetunud paar korda oleks rohkem ette näidata.


                    Ilgelt meeldib kuidas ühes teemas räägitakse kuidas manu on loll ja ostab noori kokku ja kõik noogutavad kaasa, et kuidas kurat saab üldse teistmoodi arvata, samal ajal teises teemas arutatakse kuidas city on ikka kuradi vana tiim ja krt loll oled vä sellepärast krt ei võidetudki! jälle kõik noogutavad.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Guuglis ei ole seda infot.
                      Siis ei oska googeldada.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Ma ei tea, miks ma üldse vaevusin vastama.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                          Mis argument see on üldse, noored mängivad paremini?
                          Mulle ei meeldinud need hooaja eelsed ülistused milline jumal ta on. Nüüd oli näha, mis juhtub kui ta tuleb meeskonna etteotsa, mis pole nii hästi tema jaoks valmis seatud kui Barca ja Bayern. Loomulikult halb ta pole ja ilmselt ajapeale ta midagi võidab.
                          Ei viitsi väga kaugele minna, aga saad aru küll.
                          Ahah, et siis sulle ei meeldinud ju tegelikult kuidas inglise meedia teda jumala staatusesse pani? Nagu iga suure nime lugu, mis premieriga seotud on ju hüperbool, eks. Ma saaks aru, et Pepi põrumise poolt on vaja kaasa elada, kui ta ise endast pauguks a la Maureen. Jääb põhjendamatuks see parastamine ikkagi. Ja mida peaks tähendama 'Barca ja Bayern tema jaoks valmis seatud'
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust

                            muus osas olen seda meelt, et pepi esimene aasta on materjali arvestades siiski umbes selline kolm pluss ja kaugeltki mitte viis miinus nagu mõni väidab. iseasi kui oleks napilt ilma jäädud, aga pigem tuleb praegu õnnelik olla, et esinelikusse mahutakse.
                            Minu meelest on Pepi City materjal tugevalt ülehinnatud. Aga see on pigem City enda mure.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Tegelt see näitab ainult seda, kui võimas on Premm. Kas Messi saaks vihmasel teisipäevaõhtul Britannial (nüüd betkolmkuusviis) hakkama?
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                loll detected ikka ju...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X