320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nohik Vaata postitust
    Dzeko esimene paev City trennis:
    Nii ülemakstud meeste lepingud peaksid kõik sisaldama ka kohustuslikku egomaandamise kursustel osalemise klauslit.

    Kommentaar


      Mis värk Shittyl punase-musta sallidega on ?

      Kommentaar


        Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
        Mis värk Shittyl punase-musta sallidega on ?
        Watch out for plenty of Man City fans - and Roberto Mancini - wearing red and black scarves today. These colours were worn by City when they won the 1969 FA Cup. Neil Young scored the only goal in that match as City defeated Leicester to win the trophy. Young has been diagnosed with terminal cancer and the red and black scarf is a tribute to him."
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Joe Hart (Y) Game on nüüd

          Kommentaar


            Joe Hart-i oleks lame süüdistada, juhtub ka parimatel. Ühesõnaga see vend on lihtsalt liiga tasemel ja ilmselgelt inglismaa parim väravavaht hetkel. Ka tänases mängus on ta teinud väga hea partii, välja arvatud see üks olukord, iseasi kas ta suudab nüüd oma külma närvi hoida ja jätkata samamoodi nagu muidu.

            Kommentaar


              päris valus howler.. koomiline vaadata kohe.

              Kommentaar


                Mancini nägi küll välja nagu kloun oma kahe salliga. Ja ega City mäng etem polnud.

                Hartile ma täielikku süüd ei paneks. Tsenderduse järel toppis ju keegi City kaitsjatest oma varba pallile pihta. Hart oli üpris üllatunud palli sellise trajektoori üle.

                Kommentaar


                  Mäng jäi viiki ainult sellepärast, et City tahtis viiki jääda. City tahab ikka oma kuulsusrikka teekonna fa cupi võiduni oma kodustaadionil algatada. Harti prohmakas oli enne mängu kokkulepitud, samamoodi nagu 1. minutil sisse lastud värav. Nüüd kui Džeko on meil, ei leia mina isiklikult mingit probleemi nii Premier League kui ka fa cup kotti pista. Ilmselt ei leia seda probleemi ka keegi teine, sest probleemi pole ju olemas ja sellepärast ei saagi seda ju leida. Tundub loogiline eks?

                  Kommentaar


                    haha.

                    kas nüüd on parem aeg?

                    Kommentaar


                      Dzeko esimene paev Cityga ja pressikas temaga

                      Kommentaar


                        happy feet
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                          Pole paha
                          http://www.newyorkredbulls.com/

                          Kommentaar


                            eks näis kuidas siis serblane (Kolarov) ja bosnialane (Džeko) omavahel hakkama saavad. loodetavasti on mõlemad inimesed ja kõik on chill miks video Džeko käest Kolarovi kohta küsiti?

                            Kommentaar


                              ää, tulid koos riietusruumist ju välja ning tegid koos soojendustki.

                              Kommentaar


                                vaevalt dzeko ost city seisu paremaks teeb. city peaks väga õnnelik olema, kui nad üldse esinelikus lõpetavad, aga see on puhtalt minu arvamus ning see võib olla tingitud ka sellest, et mulle ei ole city mitte kunagi meeldinud.
                                LATICS FOREVER!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X