320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
    Inglise jalgpalli füüsilisus on müüdiks saamas minuarust. Eurovõistlustes jäädakse pidevalt alla juba puhtalt füüsises - silma paistab juba puhtalt jooksuvõimes allajäämine ja ka selline üldine väledus per mingi duell. Puhtalt sellega loputatakse Eurovõistlustest ülemakstud 'härrad' välja. Step up trennides, mis siin muud või siis muidugi vana hea WINTER BREAK teema ...
    Just just. Mainzi peatreener Martin Schmidt näiteks ütles talvel liitunud Bojan Krkici kohta, et mees oli algul pisut šokis Mainzi klubi treeningute intensiivusest, mistõttu anti talle nädala keskel treeningutest väike puhkust.

    Kommentaar


      Nõnna palju, kui ma olen kuulnud, näinud brittide trenne... pigem on ikka ja jälle asi kõrvade, rahakoti vahel kinni.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Just just. Mainzi peatreener Martin Schmidt näiteks ütles talvel liitunud Bojan Krkici kohta, et mees oli algul pisut šokis Mainzi klubi treeningute intensiivusest, mistõttu anti talle nädala keskel treeningutest väike puhkust.
        Aga Ragnar rääkis ju puhta vastupidist, et kõik raskem ja intensiivsem jne.

        Kommentaar


          Algselt postitas QRkood Vaata postitust
          Aga Ragnar rääkis ju puhta vastupidist, et kõik raskem ja intensiivsem jne.
          Seal ju sakslasest treener kah.

          Kommentaar



            Faktid räägivad enda eest:

            Kommentaar


              Algselt postitas Wingback Vaata postitust

              Faktid räägivad enda eest:
              Pakuks, et järgmise viie aastaga on inglismaa tiime veerandites vähemalt 11
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                Pakuks, et järgmise viie aastaga on inglismaa tiime veerandites vähemalt 11
                ja lisaks võidab Inglismaa EMi ja MMi! #maailmaparimliiga #maailmatugevaimkoondis

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  ja lisaks võidab Inglismaa EMi ja MMi! #maailmaparimliiga #maailmatugevaimkoondis
                  Sa ikka näed, et ükstahes, kui sitasti Inglise klubidel CL´is läheb, läheb pastadel veel sitemini?

                  Kommentaar


                    Vaatasin taas MOTD-i ja imestan, mis teema Arsenalil selle omapärase võistlusvormi ehk teisisõnu väljapunnitavate rinnanibudega on? Mingi kuulus rõivadisainer? Teistel meeskondadel säärast moeröögatust ei paista.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Vaatasin taas MOTD-i ja imestan, mis teema Arsenalil selle omapärase võistlusvormi ehk teisisõnu väljapunnitavate rinnanibudega on? Mingi kuulus rõivadisainer? Teistel meeskondadel säärast moeröögatust ei paista.
                      Kõik Puma kitid on minu arust sellised. Päris ammune tähelepanek juba.

                      Kommentaar


                        Õigus jah. Meenub, et prantslaste või itaallaste rinnanibusid on varem koondiste tasemel nähtud.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Napoli on ka üks tuntud sats, kes väga liibuvaid vorme kannab ja neid riietab Kappa.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas coco Vaata postitust
                            Lisaks EPL on ikkagi lõplik treenerite tuleproov tänasel aastal.
                            Möh? Müütide müüt.
                            Coraje, corazķn y cojones.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                              Möh? Müütide müüt.
                              ei ole ju müüt. Läheb klubidel euroopas nüüd kuidas läheb, siis treenerite seltskond on küll EPL tipus kõva praegu. Ma julgen väita, et üheski muus euroopa liigas ei ole hetkel nii hullu kampa vanasid koos.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas malagar Vaata postitust
                                ei ole ju müüt. Läheb klubidel euroopas nüüd kuidas läheb, siis treenerite seltskond on küll EPL tipus kõva praegu. Ma julgen väita, et üheski muus euroopa liigas ei ole hetkel nii hullu kampa vanasid koos.
                                Jah, nimed võivad kõlavad olla, kuid kui iga-aastaselt lati alt läbi joostakse, siis paneb kulmu kergitama küll, et mis eliitseltskonnast ikkagi räägitakse? Mingil hetkel tuleb inglastel see reality check ära teha, et nende mentaliteet ja taktikaline lähenemine on ajast ja arust ning seni kuni muu Euroopa neid loputab, siis ei saa rääkida ka enda liigast kui mingist überkõvast liigast. Hiina liigas on ka päris nimekaid peatreenereid korraga tegutsenud, just saying.

                                Minu meelest on selline mõtteviis natuke jabur nagu peaks treener enda tõeliseks testimiseks ikkagi kõikvõimsast Premier Leaguest läbi käima. Hetkel on lauad ikkagi natuke teistpidi ning ainus, millega Inglise liiga esiplaanil on, ongi finantsmuskel ja bling-bling tähesära. Sportlikus võtmes ollakse siiski tagaajaja rollis.
                                Coraje, corazķn y cojones.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X