320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vahemärkusena võib mainida ka seda, et La Ligas tegelikult kehtib juba sellest aastast üpris sarnane telerahade jagamise süsteem nagu Premmis. Lihtsalt Premier on paremini turundatud liiga ja kogusummana on klubidele jagatav mant suurem. Ehk siis pikemas perspektiivis peaks eriti La Liga keskmikud märksa pädevamaks saama ja oma paremaid poegi ei pea enam peenraha eest maha müüma. Sevilla on selles suhtes ju hea näide, et 3 aastat järjest võideti Euroopa Liiga, et siis taaskord iga hooaeg uuesti meeskonda ehitada, kuna paremad mängijad olid sunnitud maha müüma. Varasemalt oli ka Atletico sarnane klubi (Torres, Aguero, Falcao, Costa jne), aga õnneks on nad finantsiliselt asjad jonksu saanud ja La Liga märksa põnevamaks muutnud.
    Mis seda vaidlust puudutab, siis Premier on vaieldamatult maailma kõige väärtuslikum liiga, kõige rikkam liiga ja kõige paremini turundatud liiga. Kui kellegi jaoks on sõna "parim" seotud ühe eelpool mainitud omadusega, siis tema jaoks see ongi nii.
    Aga kindlasti ei ole Premier parim liiga kui sinu jaoks on see seotud mängude kvaliteedi, põnevusega, kes tiitli võidab (unustame selle Leicesteri nüüd hetkeks ära ja vaatame suurt pilti) või mänguiluga, isegi tippmeeskondade mängud on mõnikord lihtsalt kohutava kvaliteediga (tuleb meelde minu jaoks selle hooaja kõige halvem mäng mida üldse näinud: Liverpool vs ManU)

    Kommentaar


      Mul on võib olla mõne jaoks selline tiba üllatav uudis, kuid päris paljudes liigades osatakse jalgpalli mängida. Päris palju häid mängijaid on. Päris palju häid juhte on. Kas ja mis meeldib, ei meeldi, pakub pinget või mitte, ajab nutma või naerma... see va emotsioon, seda on keeruline numbritesse panna. Minu jaoks on Eesti jalgpall (need, kes arvavad enesed jalgpallurid olema) olematu, kuid ma väga hea meelega vaatan turniiridel väikseid lapsi pusimas või isehakanud jalgpallureid neljandas liigas elu eest võitlemas.

      Kui tahate teada, mis liiga on põnevaim tulemustest lähtuvalt, siis Jumala eest saatke kiri mõnele kihlveokontorile - nad näevad ilusasti, mis toimub.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        kokkuvõttes kiidab iga lits oma tutti ja ongi nii. Mina ei tea milline liiga on kõige parem, sest vaatan ainult Arsenali mängu. Mida ma mõtlesin oli ainult see et inglismaal on treenerite konkurents hetkel kõige tihedam. Kõik. See ei tähenda, et tingimata parim liiga on. Ja ma toonitan veel puust ette TREENERITE omavaheline konkurents ja mitte klubide oma.

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Kui teha foorumlaste seas küsitlus, kes võidab järgmisel hooajal
          1. Premmi
          2. La Liga
          3. Bundesliga
          4. Serie A
          5. Ligue 1
          ...
          10. Šoti šempjonšipi

          siis ma usun, et kohad 3-10 on mitte enamikul, vaid mingi 90% ühesugused. Möönan, Serie A-s võib nihe tulla, sest hundid pakuvad Romat meistriks. 90% kasutajaid pakub La Liga võitjaks kas Barka või Reali. Ja siis tuleb täiesti laiali valguv Premmi ennustus. Tõenäoliselt riisuvad koorekihi Chelsea ja Manchesterid, aga kindlasti mõni ullike proovib Arsenali, Tottenhami, Liverpooli või Sunderlandiga õnne.

          Aga väga hea, et mängude kvaliteet siia sisse toodi. Premm on võrdlemisi tiki-taka vaba, see peaks vist kvaliteedimärk olema? Vanasti, kui mul oli uinumisega raskusi, võtsin Hulgateooria õpiku kätte.
          Nagu ma juba mainisin, Premm on kõige populaarsem liiga, ka soccernetis on seda näha ju. See tähendab, et fänne jagub erinevatele klubidele rohkem. 90% La Liga fänne on ka Barca/Reali fännid ja siis 2 Atletico fänni ja mõni üksik muu. Serie As oleks asi parem kui Milaano klubid vähegi konkurentsivõimelisemad oleks, hetkel jah Juve ja siis hullud Roma fännid jne.
          Reaalne on ikkagi see, et Inglismaal võtab tiitli mõni Manchesteri klubi või Chelsea, nagu seda Leicesteri erandita on juba aastakümneid juhtunud. Samamoodi on reaalne, et Hispaanias võidab tiitli kas 1 Madriidi klubidest või Barcelona. Tottenham ja Liverpool ja Arsenal on ju toredad, aga nende auhind ongi alati top 4. Nagu on see ka Sevillal, Villarealil, Celta Vigol, varasemalt Valencial ja teistel.
          Ja mis see tiki-taka siia puutub, me räägime hetkeseisust, mitte sellest mis juhtus Pepi aegadel, Hispaania jalgpall on arenenud märksa mitmekülgsemaks, ka tiimid nagu Eibar, Celta Vigo ja teised suudavad väga kõrgel tasemel mängida.

          Kommentaar


            Inglismaa liiga on nii põnev, sest igaüks võib kaotada igaühele.
            Viimase 3 võistkonna punktid TOP6 vastu see hooaeg (suvaline näide):

            Premm - 8 punkti
            LaLiga - 8 punkti
            Seria A- 6 punkti
            Bundesliga - 14 punkti
            Ligue 1 - 8 punkti

            Kuna ise kiiruga arvutasin, siis võisin eksida. Tasub märkida, et Bundesligas on tegelikult vähem võistkondi ning käärid on juba eos väiksemad.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Miks me üldse ikka vaidleme veel, või mille üle täpsemalt?
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Kogu see jutt on pandud kirja ka Guardiani https://www.theguardian.com/football...cuses-in-early
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                  Miks me üldse ikka vaidleme veel, või mille üle täpsemalt?
                  Kurat küll! Kuidas sa siis juba aru ei saa? Teema ju on selles, et teised liigad upitavad end EPLi najal.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Premm ongi kõige prestiižem ja vaadatuim. See parima liiga jutt on eilne teema.

                    Kommentaar


                      Gabor Kiraly jutustab natukene Crystal Palace ajast: http://www.fullmatchesandshows.com/2...th-march-2017/

                      Kommentaar


                        Premier on striimijate vastu kuri.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Kasutu võitlus.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Parem leidku võimalus oma pildi levitamiseks mõistliku raha eest, mõistliku kvaliteediga, igaühe koju. Ma näiteks ei striimi, sest ma ei viitsi mingit udust giffi jõllitada. Aga mängu tahaks küll näha..
                            Tänapäeval saad striimides kätte oluliselt parema kvaliteediga pildi kui näiteks seda VSB annab. Premmi saab 720p resolutsioonis pea iga nurgapealt juba kui vähegi teemasse süveneda ja saab ka 1080p kätte kui väga tahta

                            http://www.last.fm/user/kurat_

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Ma näiteks ei striimi, sest ma ei viitsi mingit udust giffi jõllitada. Aga mängu tahaks küll näha..
                              Stream kindlasti ei võrdu uduse pildiga. Korraliku ühenduse taga saab vaadata streame mis on parema kvaliteediga kui meil VSB jms.

                              Aga tegelikult on teema üldse selles, et Kodi-boxidega (android+preinstalled Kodi ntx) üritatakse raha teha, tundub et turgu "teenusele" seal regioonis on.

                              EDIT:Jõuti ette.
                              EDIT2: Acestream on saadaval nii linuxile kui OS X-le, peeneks tarkvaraks seda ei nimetaks, kuna siis oleks seda iga P2P(torrenti) klient.

                              Kommentaar


                                Acestream OS X-le? Puhta installikana?
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X