320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas staykool Vaata postitust
    Ei tea mis laulu need fännid venemaal mm-i ajal laulavad
    Vene hümni

    Kommentaar


      Algselt postitas Redman Vaata postitust
      Samal ajal kui Dortmundi ja Monaco fännid hästi läbi saavad, näitavad Leicesteri fännid ka klassi.
      8 fänni said karistatud ka juba, leebelt aga siiski

      Eight Leicester City supporters have been handed four-month suspended prison terms after fighting and violence marred their team's Champions League clash against Atletico Madrid.
      Fino alla fine FORZA JUVE

      Kommentaar


        Algselt postitas Pogba Vaata postitust
        8 fänni said karistatud ka juba, leebelt aga siiski
        4 kuud kartsas - kas just leebe? Sõltub inimesest.

        Kommentaar


          Algselt postitas staykool Vaata postitust
          4 kuud kartsas - kas just leebe? Sõltub inimesest.
          Suspended on tingimisi.

          Kommentaar



            Päris huvitavad nimed nii mõnelgi klubil. Nt
            "Somewhat bizarrely, Eden Hazard is third, so will be the club’s second longest-serving player when Terry leaves. That feels very weird."
            "But Henderson might be pipped to the post himself; Burnley reserve loanee Jon Flanagan made his debut in April 2011, two months before Henderson arrived."
            Ehk ta on klubis peale Leivat teine

            Kommentaar


              Kommentaar


                Mis kuradi komme see on, et auhindu jagatakse vastavalt meeskonnale 5-7 mängu enne hooaja lõppu? Ehk siis 13-18% hooaja mängudest ei mängi mitte mingit rolli neile.

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  Seriou-fucking-sly?
                  Kuradi Luiz ja Cahill saavad CB's nodi enne kui Vertonghen ja Alderweireld, kes on olnud osa 2. hooaega järjest parimast kaitseliinist? Ja vaatamata sellele, et nende ees on krdi parim kaitsev keskpoolik Kante on nad lasknud ikkagi rohkem väravaid lüüa?!?
                  Ma saan aru, et kogu kaitselliini Spusist panna olnuks ehk liialdus, aga igal kuradi juhul peaks seal olema sees Alderweireld, näiteks siis Moses wingbackina Rose'i asemel. Oleks tiimide poolest ka kõik muutumatu (1 Spursi mängija 1 Chelsea mängija vastu ja vastupidi)

                  Ja noh, muidugi Alli pressimine keskpoolikusse, kus ta on kokku mänginud mõned üksikud mängud....umm... oukeii.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    ....umm... oukeii.
                    Kui maailma vaadata ainult ühe klubi prillide läbi, ei kuku üldiste teemade kommenteerimine hästi välja. Jah, ma juba võtsin oma kübara.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Ma olen muidu nõus, et Alderweireld peaks eespool Cahilli kindlasti olema. Miks mitte terve tagumine nelik Spurs, suht väärinud seda. Kas De Geal on see hooaeg nii hea olnud, et edastada näiteks Courtoisi ja Llorist?
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                        Ma olen muidu nõus, et Alderweireld peaks eespool Cahilli kindlasti olema. Miks mitte terve tagumine nelik Spurs, suht väärinud seda. Kas De Geal on see hooaeg nii hea olnud, et edastada näiteks Courtoisi ja Llorist?
                        Neid kahte jah, aga kas tal on enda eelmise 2 aasta standardeid arvestades olnud väga hea hooaeg, ei ütleks. Aga kui kogu kaitseliini vaadata, siis on meil hetkel liiga paremuselt teine kaitseliin ja keegi sealt väärib nimetamist.

                        Kommentaar


                          Siis juba Valencia Walkeri asemel.

                          Kommentaar


                            Henry täna stuudios mainis, et Sergio Agüero ei ole kunagi olnud Premier League player of the season või isegi mitte PFA Team of the Seasoni's.

                            Täielik müstika arvestadest, et tegu on minu arvates liiga Parima ründajaga. Ja siis valitakse sinna Lukaku.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                              Henry täna stuudios mainis, et Sergio Agüero ei ole kunagi olnud Premier League player of the season või isegi mitte PFA Team of the Seasoni's.

                              Täielik müstika arvestadest, et tegu on minu arvates liiga Parima ründajaga. Ja siis valitakse sinna Lukaku.
                              Milles müstika? Lukaku on löönud premis see hooaeg kõige rohkem väravaid. Ja ta ei mängi ei top5 meeskonnas vaid Evertonis.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                                Milles müstika? Lukaku on löönud premis see hooaeg kõige rohkem väravaid. Ja ta ei mängi ei top5 meeskonnas vaid Evertonis.
                                Juttu polnud ainult antud hooajast.
                                Nt 2014/15 oleks ta pidanud kindlasti sees olema. Selgelt suurim väravakütt liigas. Aga kuna Chelsea võitis tiitli koos Costaga ning Kane oli/on inglane pidid nemad sinna saama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X