320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Brighton & Hove Albion

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Brighton jah tegi siis lõpuks asja ära, kuigi viimase 4-5 aasta jooksul on päris mitu korda lastud proovida.

  Kommentaar


   Õnnitlused pooldajale jah, tuli ära. Raske töö tasutud ja kohustuslik pitch invasion.
   ★★★★★★

   Kommentaar


    Skint, õnnesoovid ja teretulemast!
    If need be, even our keeper scores!

    Kommentaar


     http://soccernet.ee/artikkel/brighto...voidukas-marss

     Kiidan portaalis ilmunud maakeelse loo heaks. Mõningad kohad küll on, mida võiks täpsustada (alates pealkirjast, et klubina ei kaasata ilmselt kunagi pikalt ka Hove'i, pigem siis lihtsalt Brighton või Albion, või siis veel täpsemalt Herefordi mängu tähtsusest, Mickey Adamsi ja Zamora aastatest, eelmise aasta ebaõnnest - võrdsed punktid, punane 'boro vastu, vigastused Wednesday vastu - mõne eelmise hooaja PO-s pigem ebaõnnest rääkida ei saaks, kuid eelmisel hooajal küll), aga üldiselt arvestades, et loo pikkusega ka lõputult venitada ei saa, siis väga hea kirjatükk.

     Täna telemäng Norwichi vastu. Oodata võib pohmelli, aga kui see siiski suudetakse kõrvale jätta ja oma tase välja mängida, siis võib täna ka tiitel kindlustatud saada. Arvatavasti jääb see tegu siiski kodumänguks Bristoli vastu.

     Kommentaar


      Tõde saate hiljem lugeda vanahärra sulest üldteemas või Norwichi teemas, aga soccerneti pealkiri pädeb siiani tänagi hästi:

      - viga Knockaerti vastu
      - 5 sekundit hiljem Pratchardi pealelöök latist Stockdale'i selga ja väravasse

      - selge viga ja andmata penalt Murphy vastu
      - 20 sekundit hiljem Pratchardi pealelöök postist Stockdale'i selga ja väravasse      Positiivne vaid, et rahahne lurjus neid väravaid oma nimele ei saanud. Ja see, et ta uuel hooajal madalamas liigas mängib.

      Kommentaar


       Järgmine tiitlit otsustav mäng oli üks hooaja halvimatest mängudest ja napilt väljalangemisest pääsenud Bristol võttis üheväravalise võidu. Ehk siis pohmell kestab.
       Asi on samas jätkuvalt endi kätes, nädala pärast Villa vastu vaja teha sama või parem tulemus kui Newcastle Barnsley vastu. Hea tuju ja ajalooraamatu tarbeks võiks ju ikka selle tiitli ära võtta.

       Kommentaar


        Suva see tiitel, Dale Stephens sõlmis 4-aastase lepingu. Suurepärane algus suvele!

        Kommentaar


         Uus hooaeg juba alanud - Ingolstadtist on toodamas number 10, Pascal Gross. Kuna sel hooajal oli tegemist, et BHA mängudki kõik vaadatud jõuaks, siis BL mänge peale mõne Werderi oma ei jälginud ülemäära. Seega mehest suuremat ei oska öelda, küllap siinsed BuLi sõbrad teaksid rohkem, kuid videotipphetkede ja juttude järgi selle tiimi üks parimaid mehi. Mis muidugi ka loogiline. Uwest sai asja, saab ka kõrgemal tasemel temast.

         Kommentaar


          Kommentaar


           Peab ka midagi kokkuvõtlikku graafiku kohta ütlema: tough start, tough middle, tough end.

           Kommentaar


            Üle pika aja põhjust üleminekust rääkida: taaskord toodi Bundesligast välja kukkunud Ingolstadti üks parimaid mehi, vasakkaitsja/-äär Markus Suttner. Mees küll 30-aastane ja väidetav £3,8M tundub olevat v-o pisut palju, kuid kuna talle anti 3-aastane leping ning tegu on kindla koondise mehega, kes reitingute järgi oli eelmisel hooajal Bundesliga top20 mees, siis võrrelduna Huddersfieldi ja teiste priiskamistega on siiski tegu kommiraha eest saadud korraliku palluriga.

            Kaitsjatega hakkab nüüd kõik paika loksuma, küsimus veel vaid, kas Gomez Liverpoolist tuleb laenule või ei - hetkel tundub tõenäoline.

            Kokkuvõttes siis veel 3-4 meest vaja: keskväljale Stephensi kõrvale (kui Kayal ei suuda üleeelmise hooaja vormi taastada), ründav äär (kui Solly March ei peaks arenguhüpet tegema) ja 1/2 ründajat, kellest üks võiks ometi olla mõni tõsine tegija, rahaliselt siis muidugi kuskilt mandrilt ilmselt (eeldusel, et Murray, Hemed ja Baldock Premieris kolme peale 25 väravat ei löö...).

            Homme siis juba praeguse maalilise Austria treeninglaagri pealt esimene hooajaeelne mäng Fortuna Düsseldorfi vastu.

            Kommentaar


             Kaks poolaega, erinevad koosseisud. Esimesel oli Düsseldorf oluliselt parem, Määnpääl olid väravas käed tööd täis (Ryanile anti "suurturniiri" järel lisapuhkust), kuid suudeti 0:0 hoida. Mõru pill oli Knockaerti vigastus, mille tõsidusest veel selgemat pilti pole. Teisel poolajal aga pisut elavneti, ennekõike just vasakul äärel, kus Bongi söödust Murphy karistusala servalt tahaposti keerutas. Teise värava puhul samad mehed aktsioonis, kuid lõpetajaks seljaga värava suunas Hemedi pealöök.

             Väga tõsiselt seda mängu võtta ei tohiks, kuid hetkel veel justkui midagi väga rõõmustavat pole. Tänase päeva üleminekuspekulatsioon räägib Renato Netost. Oleks ilmselt päris huvitav täiendus. [Lisatud: ei saanud tervisekontrollist läbi.]

             Kommentaar


              Ollie Norwood laenati aastaks Fulhamisse (Käit ilmselt selles klubis kuhugi ei jõua). Kui aga vaadata Norwoodi vormi üle-eelmisel hooajal Readingi eest ja kas või P-Iirimaa eest MM-il mängides, siis on kahetised tunded, kuna mees võinuks Premieris päris korralikult hakkama saada. Kui aga vaadata tema rõve-blondi pead, siis sobib vast Londonisse paremini.

              Täna toodi aastaks laenule Chelsea nooruk, eelmisel aastal Huddersfieldi Premierisse aidanud Izzy Brown. Pigem ei usu, et ta nüüd lahendus väravalöömismurele oleks, aga abiks ikka. Tänases sõprusmängus Southendi vastu ka kohe algkoosseisus.

              Ahjaa, laupäeval tehti Harry Kewelli Crawleyle 6-0. League 2 meeskonnale ei antud mingit võimalust, kõik väravad erinevatelt meestelt.

              Kommentaar


               Vahepeal siis tehtud 1-1 viik Norwichiga (Grossi pealöök) ja eile õhtul tänavuseks hooajaks La Ligasse tõusnud Gironaga 0-0. Knockaert ja Baldock on veel vigased ja pole ka kindel, et nad Man City mänguks korda saavad ning põhimeeskonda täiendusi pole ka viimastel nädalatel tuua suudetud, kuid vähemalt Girona mäng andis lootust, et ega liiga lihtne Premieri (vähemalt alumise otsa) meeskondadel Brightoni vastu väravate löömine olema saa - ei tule ette praktiliselt ühtegi tõsisemat võimalust või pealelööki, mille Girona eile sooritanuks. Hemed ja Murphy oma väravad eile seevastu lõid (mõlemad vist Izzy söödust), kuid mõlemal juhul vilistati suluseis - telepilt näitas olukordi küll veidi selja tagant, kuid tundusid vaieldavad olukorrad.

               Murray eilne punane ei tohiks tõsistesse mängudesse üle kanduda, kuid sellegipoolest on meeskonda vaja veel mõned tegelased juurde tuua (ründaja, kaitsev poolkaitsja, paremkaitsja - kuigi olude sunnil mängis eile Bruno tavapärase paremkaitsja koha asemel hoidva pooliku rollis). Seni läbi käinud nimed ei ole realiseerunud, suure tõenäosusega siis tulevad uued mehed ilma pikalt ette toimunud spekuleerimisteta kuskilt mandri-Euroopast.

               Kommentaar


                Pagan, just nagu Stockdale oleks ikka väravas.

                Aga 2-3 Atletico vastu ei ole paha tulemus. Paar suuremat prohmakat tuli küll sisse tõepoolest, aga samas ei olnud kaugeltki mitte lootusetu.

                Ja päeva nimi: Davy Pröpper. Wijnaldum kes?

                Kommentaar

                Working...
                X