320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Brighton & Hove Albion

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Esimene Trossardi värav oleks veel eelmisel hooajal lugenud väidetavalt. Aga jah, see VAR. Mitte ainult fännide emotsioonid ei ole mängus, nüüd vaja ka mängijatel olla valmis suuremateks kõikumisteks - 1:0 ära võtmine mõjutas Brightoni mängijaid vaat et rohkemgi, kui 0:1 taha jäämine ja ca viieks minutiks satuti päris auku. Õnneks sai Trossard teisel poolajal oma kätte ja näha on, et sealt tuleb neid väravaid veel - veidi teine stiil küll, aga miks mitte öelda, et hazardlik.

  Dan Burn on olnud suurim üllatus sel hooajal, eile triblas ja tsenderdas kui noor jumal, kuigi eks kaitses tuli ka paar apsakat ette. Aga eelmise hooaja põhjal polnud seda küll ette näha.

  Järgmisel nädalal on Southamptoni vastu vaja 3p võtta ja tabeli esimeses pooles kanda kinnitada. Varumehed saavad seejärel end mängukarikas Brostol Roversi vastu tõestada.

  Kommentaar


   Algpalli asemel on Amexil jälle jalgpalli hakatud mängima. Kogu eelmise hooaja peale kokku registreeriti meeskonnale 34 "big chance'i" ehk keskmiselt vähem kui üks mängu peale. Uue alguses on keskmine number 3.5.

   Kommentaar


    Tulgu tulemus milline tahes, aga nähes tänase algkoosseisu tipus triot Maupay-Andone-Trossard annaks Potterile patsu küll. Väravaid täna lüüakse, Hughton oli küll tubli treener, aga elevuse tekitamisega jäi veidi hätta.

    Kommentaar


     Oligi ilus mäng ja seda hoolimata Andone lollusest. Kenad ründavad vahetused ka selles seisus, samas oldi mängus kenasti sees ka 60+ minutit vähemuses mängides - statistika pigem isegi Brightoni kasuks.

     VAR on saatanast (saan aru, et lipumees Burni vv segamise ajal ei lehvitanud otseselt - otsus küll õige, aga taaskord võeti värav ära) janoh, see uus käega mängu reegel on ka huvitav (puhas penaltikoht, vähemalt vana kooli mõistes siis, aga isegi ei vaadatud).

     Locadia (mulle tundus suluseisus küll ja kui nii, siis oleks VAR ka selle ära võtnud, kuigi taaskord, kohtunikud seda ei vilistanud) oleks pidanud selle koha pealt siiski ära lööma ja oleks küllap mäng 1-1 lõppenud.

     Kommentaar


      Mängust, kust midagi saada polnud, midagi ei saadud. 4-väravaline kaotus, aga mängupildil polnud hullu midagi.

      Kommentaar


       Walton (Blackburn), Sanchez (Rochdale)
       Östigard (St Pauli), White (Leeds)
       Dreyer (Heerenveen), Knockaert (Fulham), Molumby (Millwall), Kayal (Charlton), Arce (Barcelona, üks teine), Ahannach (USG)
       MacAllister (Boca, see esimene)
       Tau (Brügge), Mlakar (QPR), Gyökeres (St Pauli), Locadia (Hoffenheim), Andone (Galatasaray)?

       Viimane nimi ei ole küll veel ametlik, aga tundub, et juhtub. Ründajate seltskond väheneb hirmsat moodi (Hemed lubati ka Charltonisse akna sulgumise järgselt), aga ju siis on treeneril Connollysse usku ja/või eeldatakse, et ka ründava suunitlusega poolkaitsjatelt hakkab väravaid tulema. Jaanuar on veel väga kaugel.

       Kommentaar


        Pettumust valmistav viik Burnley vastu, vastaste viigivärav ei millestki. Solly MoM. Küll õpitakse ka võitudeks pöörama neid domineeritud mänge.

        Kommentaar


         Pettumust valmistav viik Newcastle'i vastu. Newcastle mängis kodus, omas palli 29% (söödud 298 vs 693) ja oli mängus sees umbes täpselt 10 viimast minutit. Selle peale soovitaks küll eriti ühel siinsel Harakate toetajal vaadata ebaõiglaselt vallandatud Hughtoni poole - ainult tema äkki suudaks Newcastle'i püsima jätta.

         Brightonilgi polnud just liiga palju väga häid võimalusi, kuid eliitründaja olemasolul oleks Newcastle'i õhtu kurvemalt lõppenud, kui parafraseerida Guardiolat. Samas võib siiski Swansea näidet aluseks võttes eeldada, et ühel hetkel hakatakse seda pallivaldamist ka paremini realiseerima, seega hooaja teises pooles võiks sellised mängud juba 3 punktiga lõppeda.

         Kui väravajoonetehnoloogiat ei usaldaks, siis ütleks, et Connolly tõste võis olla üle joone (korduses pandi pilt seisma paar kaadrit liiga vara), aga küllap siis ikka Schär mõne millimeetriga pääses.

         Alzatelt tubli debüüt. Näha on, et uued Daniel Jamesid on sündimas.

         Kommentaar


          Väravate löömisega on jätkuvalt suuri probleeme, võõrsil 2-väravaline allajäämine Chelseale. Võimalusi lõid vastased küll rohkem, aga üldiselt ei midagi väga ohtlikku, värvavad tulid Websteri eksimusest penaltiolukorras ja Burni põrkest. Aga arvestades, et eemale jäid Trossard, Pröpper, March, Duffy, Bernardo ja pikemaajaliselt ka Izquierdo, peaks omasuguste vastu tulevikus paremini minema. Miks mitte juba Spursi vastu.

          Kommentaar


           Just, omasuguste vastu läks paremini, kodus 3-0 Spursi vastu. Muidu täiesti keskmine selle hooaja mäng, ei midagi erilist. Nagu arvata oligi, siis realiseerimine pidigi lõpuks tulema. Hirmuäratav, mis veel Pröpperi ja Trossardi ja vigaste tagasi tulemisel saama hakkab.

           Aga tõesti, Hughtoni välja vahetamine oli õige otsus, Connolly ja Alzate poleks temaga võimalust saanud, nüüd on tore oma noortegi tõusu vaadata.

           Ps. Dunk peaks vähima kahtluseta olema koondises (kasvõi see sööt Connollyle.) Connolly ise ka muidugi ühes teises koondises.

           Kommentaar


            Taaskord ebaõnn. Muidu võrdne mäng, võrdsustus mäng muidugi üksnes pärast Mooy eemaldamist kahe pisieksimuse eest (esimest korda sel hooajal oleks kriitilisem ka kohtuniku suhtes, aga mis seal ikka). 11-11 vastu oleks see olnud lihtne võit.

            Kommentaar


             Täna siis õnn pöördus ning Burnley ja Aston Villa mängudele vastupidiselt tuli viimaste minutite omaväravast 3 puntki Evertoni käest. Külalised olid kohati isegi domineerivam pool, kuid mängu lõpus võeti siiski õiglaselt oma. Õnneks nüüd Trossard ka tagasi ja sealt hakkab tulema.

             Kommentaar


              Aega küll läks, aga lõpuks pandi oma klass esiliiga meeskonna vastu maksma, Norwich võitles küll vapralt, aga ennekõike Trossard oli neile liig. 2-0 asemel oleks võinud olla ka 5.

              Tabeliseis hakkab näitama juba seda kohta, millele mängupilt sel hooajal viidanud on.

              Kommentaar


               Brightoni puhul on huvitav vaadata, et mänguliselt on suur samm edasi tehtud, aga võrreldes mullusega on praeguses hooaja faasis üks punkt vähem teenitud. Löödud on üks värav rohkem, aga samas on kirjas üks mäng rohkem, kus nulli peale jäädud (5). Koos penaltitega on 35% tabamustest tulnud standardolukordadest. Houghtoni viimasel aastal saadi 40% tabamustest standardolukordadest. Aga kuna eelmisel hooajal tehti õudne teine pool - pärast aastavahetust 11 punkti -, siis pole Potteril vaja palju teha, et numbrid ikkagi enda poole kallutada.

               Kommentaar


                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                Brightoni puhul on huvitav vaadata, et mänguliselt on suur samm edasi tehtud, aga võrreldes mullusega on praeguses hooaja faasis üks punkt vähem teenitud. Löödud on üks värav rohkem, aga samas on kirjas üks mäng rohkem, kus nulli peale jäädud (5). Koos penaltitega on 35% tabamustest tulnud standardolukordadest. Houghtoni viimasel aastal saadi 40% tabamustest standardolukordadest. Aga kuna eelmisel hooajal tehti õudne teine pool - pärast aastavahetust 11 punkti -, siis pole Potteril vaja palju teha, et numbrid ikkagi enda poole kallutada.
                Kasvuraskused. Arvestades, et Potter sai juba lepingupikenduse (kuni 2025), ollakse temaga väga rahul ja tõsi - mänge on eelmise hooaja ja eriti selle lõpu piinadega võrreldes ikka lust vaadata. Nagu minu eelnevatest postitustest ka näha on, siis on olemas veendumus, et küll ka realiseerimine paraneb (mida isegi viimastes mängudes juba näha olnud on mõneti).

                Kommentaar

                Working...
                X