320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kaos.

    Kommentaar


      Algselt postitas ddbb Vaata postitust
      See peab olema maailma kõige ebastabiilsem meeskond. Kui sa saad skoke´i kodus ette teisel minutil ei tohi see mäng nii lõppeda. Haige lihtsalt. See sats tuleb algusest lõpuni ümber ehitada....
      Ei tule, see on ju mitme aasta projekt, nagu osad räägivad. Kyll järgmine a samad saamatud mängijad mängima hakkavad.
      Tegelt jh, Johnson, Enrique ja Suarez on tippsatsi matrjal. Teised mitte

      Kommentaar


        Panin pärast Stoke'i kolmandat väravat "Visa hing"-e peale ära, tundub, et millestki suurest ilma ei jäänud. Vähemalt seal võideldi higi ja veri välja. Kole ja ebastabiilne on see Liverpool. Neljanda koha jutte ei taha see hooaeg üldse enam kuulda. See sats ei vääri mingit Meistrite Liigat. Prooviks esikümnes lõpetada.

        Kommentaar


          Õnneks ma "pidin" suht kohe pärast Stoke viigiväravat (10. min) pillut mängima ja õlut jooma minema, et jäi see h##njaa suuremas osas nägemata, aga ma siiski eeldan, et Shelvey ole täispask. Stoke vastu eduseisus olla on suht ok, aga paraku Skrtel libastus ja Walters pääses 1:1-le ja sinan see mäng ka läks (ilmselt). Ei maksa enam ilmselt mingeid top 4 lootusi siin heietada ma usun.

          PS! Stoke fännid on ilmselt kõige idiootsemad, vähemalt Inglismaal. No esimese 10 mintsaga ei saa ennast nii käima tõmmata, et suht kohe-kohe lendaks terve staadion väljakule ja hakkaks vastaseid peksma, vähemalt selline tunne jäi ja see pole isegi enam naljakas, ausalt, kerge hirm oli juba peal. See polnud normaalne. Eks see oli teada, et seal on kõva toetus ja et sellest kujuneb närviline mäng, aga kohe mängu alguses nii ära keerata, ma ei tea.
          Corner taken quickly...

          Kommentaar


            Walters: Merry Christmas!!

            Kommentaar


              Stoke oli parem, kui Fulham. Iga meeskond, kes viitsib jalad perse alt välja võtta (va Aston Villa) ja veidikenegi 'pooli pressida saab oma väravad kätte. Ja meie andetus palle väravasse panna on muutunud legendaarseks. Häiriv on ka see, et peale kaotusseisu jäämist pilt ei muutu. Ikka sama tuim ja aeglane palliloksutamine ja siis mingi lambitsenderdus kasti, kus tavaliselt ootab 1 mees 5 kaitsja vahel.
              Peale eilset esitust ei julgeks ma SG isegi trennis platsile panna. Nii ebakvaliteetset pahna pole tema poolt veel näinudki. Raske on ette kujutada tema rolli riietusruumis, aga paltsil pole kaptenist kaptenit.
              Olen seda varemgi öelnud ja ütlen veel, füüsiliselt on meeskond nõrk. Ei jaksata joosta, ei jaksata pressi teha, iga väikse õlamüksu peale kukutakse maha. Loodame, et enamus said jõuludeks hantlid millega harjutada.

              Pühapäeval tuleb veel QPR ära kannatada ja siis on vähemalt teoreetiline lootus, et jaanuaris ostetakse täiendust mitte ei mängita vene ruletti järjekordse hilistiinekast "tuleviku lootusega".

              Aitähh Webb selle pendla eest, aga vile oli ikkagi imelik.

              Kommentaar


                Ma olen küll kuulsas Stoki ignoorlistis, aga mismoodi ta alla/üles läinud meeskondade võrdlusi teeb selles tabelis?

                8. Reading* 1-0 (e.h. 3-1) - vahe 0 punkti
                15. Southampton* 1-0 (e.h. 1-1) - vahe +2 punkti
                16. @West Ham* 3-2 (e.h. 3-0) - vahe 0 punkti
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Allakukkunutega vast? Et kõige kõrgem kukkuja on kõige kõrgem tõusja, ei?
                  Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                  Kommentaar


                    Reading = Bolton, Southampton = Blackburn ja West Ham = Wolves? Wolvesidega võõrsil oli ju 0-3 eelmine aasta, mitte 3-0.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Wolvesi võideti eelmine hooaeg 3-0, west hami võideti see hooaeg 3-2

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Ma olen küll kuulsas Stoki ignoorlistis, aga mismoodi ta alla/üles läinud meeskondade võrdlusi teeb selles tabelis?
                        Ehk on see postitus abiks:
                        Algselt postitas Stok
                        Abikäsi ikka vaja. Aga natuke läks nihu, Sotonit eelmisel aastal ei olnud, temale kui teisena tõusjale vastandaksin Blackburni kui teisena langeja, nii et punkte tuli juurde küll.
                        Täpsema info saamiseks mine algse postituse juurde.
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kristen Vaata postitust
                          Wolvesi võideti eelmine hooaeg 3-0, west hami võideti see hooaeg 3-2
                          Minu näpukas, vaatasin tabelit, mõtlesin mismoodi ta neid loeb, vaatasin kodukalt tulemusi aga ei märganud, et teie kodukas märgib võõrsilmeeskonda ehk teid teisena (Arsenali omaga ilmselt liiga harjunud - seal H/A ja F/A väravad), siin aga Stok pani nii nagu silmale lihtsam vaadata.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Üks mängija, kes minule praegu enda esitlustega ei meeldi, sai West Hami võiduvärava enda nimele. Tundub, et tuleb vaid avaldus täita, saata ja voila, up yours Messi (võta sinu väravad enda nimele). Kõnealune moment.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Olles esmasest emotsioonist üle saanud, hakkasin Stoke'i mängu peale mõtlema. Kui asja üle järele mõelda, siis kõik halb sai alguse sellest, et Rodgers pani taktikaga täielikult mööda. Ei teagi, kas kodutöö jäi mehel tegemata või lootis ta lihtsalt tiimilt sama esitust nagu näidati hädise Fulhami vastu. Ei saa minna suure ja füüsilise meeskonna vastu nii, nagu minnakse lihtsalt söötu lükkavate satside vastu. Rodgers alustas 1.76m pika Suso'ga jättes samal ajal pingile kahemeetrise Coatese, kes olnuks ideaalne sellise mängu jaoks. Stoke'il oli üks target man, Kenwyne Jones. Jones oli kõigis kolmes väravas osaline ning võitis kõik enda õhuvõitlused. Ei olnud talle vastast Skraggerist. Jah, Jones oli tõesti hea, kuid nii suur kahju olnuks osaliselt välditav kolme keskkaitsjaga. See Stoke'i mängu kivi läheb nüüd küll suures osas B-Rodi kapsaaeda, olgugi, et suur osa süüst lasub ka mängijatel, kellel kohe pärast pennalt jalg värisema hakkas.

                              Pühapäeval ootab ees reis Londonisse, minnakse 'arryle külla. Väga tähtsad kolm punkti mis tuleks kindlasti ära võtta. Gerrard palun pingile. Kuhu Sahin kadunud on?

                              Kommentaar


                                http://www.facebook.com/LiverpoolEesti Liverpooli Eesti fbleht. Vaataks siis palju meid kokku koguneb sinna.
                                Sahinil peaks endiselt nospliga jamad olema Udinese mängust, et eemal on.
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X