320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ärri ju tegi poolajal paanikavahetuse, et suuremat pakki valtida. Cisse välja derry sisse keskkaitsesse. Õige ka

    Kommentaar


      Sturridge olemas. Mulle meeldib

      284904_10151461917932573_602567908_n.jpg
      sigpic

      Kommentaar


        Sturridge on siis ametlikult Liverpooli mängija

        Kommentaar


          The official Liverpool FC website. The only place to visit for all your LFC news, videos, history and match information. Full stats on LFC players, club products, official partners and lots more.


          Täna tõenäoliselt ei mängi, aga hea, et esimene ost juba eest ära saadi.
          Edit: aeglane olen

          Kommentaar


            Nojah, pärast Ba uudist oli selge, et meid puudutav teade järgneb kohe. Eufooriasse ei maksa minna. Jah, on noor ja on koondislane ja on lootustandev, aga Carolli äsjane näide varnast võtta. See kõik ei pruugi midagi tagada. Loodetavalt on BR kaalunud ja välja mõelnud, kuidas Sturridge ja Suarez koos mängima hakkavad.
            Aga olgu kahtlustega kuidas tahes, rünnak vajas uut jõudu. Nii et oleme positiivsed.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Mitte paha pärast, head uut scouserid!

              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Mina oleks tahtnud midagi muud, aga okei, sitta kah, midtable klubi oleme anyway.

                Kommentaar


                  Mis üleminekusummaks oli?

                  Kommentaar


                    Numbriks 15, äkki mõni number 9 ka veel tulemas?

                    Kommentaar


                      Ametlikult on Carroll veel 9 ju?

                      Kommentaar


                        Eks paistab, eks paistab. Üldiselt ma usun, et on meile siiski kasulik mees ja hind tundub ka enamvähem adekvaatne. Hind siis 10-12.
                        Corner taken quickly...

                        Kommentaar


                          Ma ei saa üldse aru, mis pessimism siin valitseb, väga hea ja terav vend on, ning veidi võitjamentaliteeti ka, 22-aastaselt on ta juba Premier League'i, Champions League'i ja kahe FA Cupi tiitlite omanik. not bad.

                          Kommentaar


                            Nurisemiseks leian ka, et põhjust eriti ei ole. Iseasi kui suur see tema roll nendes eelmainit tiitlites oli, aga pärast Boltonis laenulkäimist sai mees püssi korralikult paukuma ja oleks kindlasti ka CFC eest paukunud, kui ei oleks ühte teist kallist omaniku mänguasja seal ees olnud. Kui regulaarselt mänguaega saab ning liigselt isetsema ei hakka, siis on poisil potensiaali küll. Ehk leiavad Suareziga teatava sünergia, olgugi et see võib natukene aega võtta. Täitsa OK mängumees ühesõnaga.

                            Kommentaar


                              Fabio Borini on samuti treeningutele naasnud ja on kuu lõpus juba valmis mängima.
                              Corner taken quickly...

                              Kommentaar


                                Probleemide ettemõtlemine on üpris kehva tegevus, eriti veel olukorras, kus poiss pole veel isegi saanud Warriori trussareid jalga.

                                Samas taevas on kaks Sturridge'i tähte (näiteks Päike ja mingi suvaline huinjaa), eks näis kumb löögile saab, sest onu Wilkinson ütles, et ta pole kõige parema pingetaluvusega (mida meil reaalselt väga pole). Boltoni seiklused ka toetavad toda ütlust.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X