320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sturridge, Suarez hakkavad koos isetsema

    Kommentaar


      Nojah, eks tema roll nendes väga suur ei olnud, aga esimese FA Cupi võidu puhul siiski arvestatav, FA Cupis oli ta 4 väravaga Chelsea top scorer.
      Aga kaks fakti ka tema kasuks, mida Liverpooli lehelt lugesin:
      Boltonisse laenule minnes kirjutas ta enda nime 6 mängija hulka, kes oma uue klubi eest Premier League'is neljas esimese mängus värava löönud ning samas on ta ka ainsaks meheks üldse, kes ühel hooajal löönud värava nii Youth FA Cupis, õiges FA Cupis kui ka Premier League'is.

      Kommentaar


        Ei teagi, kas nutta või naerda. Kasuks tuleb ta meile siiski ju. Sturridge, Suarez, Sterling, Borini ja võibolla Ince. Rünnak on mitmekesisem ning väravalööjaid on rohkem kui üks. Usun, et hooaja teine pool tuleb resultatiivsem.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          pm. võib siis täna juba mängida või?
          mc jünger.Anus Äärits.

          Kommentaar


            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
            Ei teagi, kas nutta või naerda. Kasuks tuleb ta meile siiski ju. Sturridge, Suarez, Sterling, Borini ja võibolla Ince. Rünnak on mitmekesisem ning väravalööjaid on rohkem kui üks. Usun, et hooaja teine pool tuleb resultatiivsem.
            Ma nüüd ei taha eriti iriseda, aga peale Suareze ei tundu siin ükski tegija erilise "tipptiimi põhitegija" materjalina.

            Kommentaar


              Algselt postitas reed Vaata postitust
              pm. võib siis täna juba mängida või?
              Täna veel ei mängi.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Ma nüüd ei taha eriti iriseda, aga peale Suareze ei tundu siin ükski tegija erilise "tipptiimi põhitegija" materjalina.
                Eks hooaja lõpus saame näha
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Ma nüüd ei taha eriti iriseda, aga peale Suareze ei tundu siin ükski tegija erilise "tipptiimi põhitegija" materjalina.
                  Igaks juhuks tuletan meelde ühe vanasõna-ütluse, mis on meelega inglise keeles ning kõlab nii, et Hello gang! Teach me how to bang!

                  Jalka peaks ikkagi olema meeskonnamäng you fuckin' glory hunter
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Näiteks miks me Ba'd ei jahi, kui väljaostuklausel on ju kõikidele teada ja Toon'iga peaks meil päris head ärisuhted olema? :P
                    Ja mis sa arvad, kui tõenäoline oleks, et Ba meid chelskile eelistab?
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Lisaks Ba isiklikele eelistustele olevat tema diili puhul suureks teguriks veel agendid, kes pidavat lausa niipalju rahasid saada diili eest mis Chelsea poolt makstava summa £12m kanti upitab. Võtta siis juba noorem ning terve põlvega mees sarnase raha eest.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                        Sturridge, Suarez hakkavad koos isetsema
                        "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                        Kommentaar


                          Sellise raha eest saime sellise asja? Ja rahvas nuriseb? Minule too poiss meeldib. Juba paar hooaega. Kena täiendus.

                          Stoki murest saan kah aru. Tahaks kah kedagi nimekat ja kuulsat ja ilusat. Aga peame ka aru saama, et sellised mängijad tahavad oma kuldsetel juustel lasta lehvida finaalides, niisutada oma nägu shampanjaga, lasta CL prozhektoritel omale jumet tekitada. Me ei suuda seda neile pakkuda. Veel mitte

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            Lisaks Ba isiklikele eelistustele olevat tema diili puhul suureks teguriks veel agendid, kes pidavat lausa niipalju rahasid saada diili eest mis Chelsea poolt makstava summa £12m kanti upitab. Võtta siis juba noorem ning terve põlvega mees sarnase raha eest.
                            + managerile tuttav nähtus + inglane + koondislane

                            eks need kõik plussid võib muidugi mõningate üksikute tähemärkidega kahtluse alla seada... väravad?
                            kui elame, siis näeme.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Mulle too poiss meeldis! Nii et natuke kahju, et lahkub. Samas pole tegu sellise halli hiirega, kes istub pingi nurgal näpud püsti ja käib iga reede varahommikul ületee pangaautomaadis, et neid vastuvaatavaid numbreid seal imetleda. Seega peaksite rahul olema. Samas kutt on maininud pidevalt, et tal äärel keksimisest kõrini. Ilmselt on Brendanil mingi plaan olemas. Cityś ja Chelseas tal erinevatel põhjustel säramiseks suurt võimalust polnud nii et viimane aeg mehel end kokku võtta ja regulaarset mänguaega saada. Isekust on mehes küll nii heas kui halvas mõttes ja kui Brennu talt selle halva poole välja juurib, siis võib asja saada. Kiirust ja just eriti stardikiirust on mehel küllaga. Lisa sekka veel tehnika ja üsna hea rünnakute lõpetamise oskus, siis on tegu täitsa inimliku ostuga. Edu talle igatahes!

                              Kommentaar


                                Wisdom väidetavalt täna algrivistuses, Johnson seega vasakkaitsja ja katab teist Johnsonit. Igati loogiline, et Adam Johnsonit katab kaitsja, mitte äär (Downing). Eks ta muidu sama rivistus tuleb mis QPR-gi vastu ma arvan.
                                Corner taken quickly...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X