320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui keegi vaeseke kohal kah käis võiks muljetada. Osad juba olevat muljetand. Ja see Joe bänneri pätsamine, disgrace, midagi pole öelda, rüssäd noh.

    Ja mängust ei tahagi rääkida. Kogu selle top nelja mula otsa näidati, et ega sinna euroopasse pole tegelt ikka mõnda aega meil asja.
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Kui 5-st 100%-st võimalusest ei lööda ühtegi ära, siis on tiba raske võita. Kui nüüd võtta arvesse, et mõned vennad olid poole vaimujõust koju jätnud ning väljak sobinuks rohkem ragbi mänguks ja kui lisada siia juurde kohalike kommentaatorite familiaarsus, siis nõnda lõbusas tujus pole ma vist kaotust vastu võtnud. Tegelikult oli mängus päris palju koomilisust - kukkumised, põrked, õnnetud söödud. Selline B1-klassi mäng.

      Mängujärgses intervjuus BR teist väravat eriti puudutada ei tahtnud, lihtsalt ütles, et väga kehva sooritus - no shit.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        loodan, et sa sellega seda ei mõtle, et liverpool võiks 3:0 kodus võita
        Milleks selline pessimism? Arvan, et võib rohkemgi võita. Enne WBA mängu oli kodumängudel väravate vahe kolmest mängust 12:0. Väravaid osatakse küll lüüa. Oleks Suarez end kokku võtnud, oleks võõrsilväravaga naasnud, oleksoleksoleks...

        Kommentaar


          Ei midagi uut siis päikese all. Imeme nagu litsid laadapäeval. Mehed on peale 2-3 pealelööki vaimselt frustreerunud ja nii on. Ja siis annavad alla. Tsiteerides ühte lõiku ühest eesti filmist: "Joodame ta (nad) raisa(d) täis ja viime selle lits Eve juurde. Äkki kepib poisil/poistel mõistuse pähe tagasi".

          PS. Viina pudel külmkappi pühapäevaks igatahes!

          Kommentaar


            Algselt postitas Marduk Vaata postitust
            PS. Viina pudel külmkappi pühapäevaks igatahes!
            ega muud moodi enam ei saagi
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Käisin mängu kohapeal vaatamas.. õhtul-homme olen tagasi ja kirjutan täpsemalt. Lühidalt võib kokku võtta kui kõige ebameeldivamat ja hirmsamat kohta, kus mängu vaadata. Uskumatu. Võimalik ainult Venemaal.

              Kommentaar


                Liverpool pole see hooaeg kahte kodumängu järjest kaotanud (premmis), arvan et hoolimata hiljutisest euroopa mängust, suudavad ebastabiilsed maksabasseini poisid täna võidu võtta ja mu liverpool trio (sturridge, suarez, gerrard) enam kui ühe punkti saada fantasys

                Kommentaar


                  Reina, Johnson, Carra, Agger, Enrique, Lucas, Gerrard, Coutinho, Downing, Sturridge, Suarez

                  Subs: Gulacsi, Skrtel, Hendo, Shelcey, Borini, Sterling, Allen

                  Seksikas ründav line-up.

                  Kommentaar


                    Suvel peaks sellist asja muutma, et pingilt oleks võtta mõni kogenum ründavam mängija. Hetkel võtta vaid 18-22 aastased.

                    Täna saab siis ehk Coutinho võimetest korralikuma pildi.

                    Kommentaar


                      Parim koosseis, mis meil välja panna on? No kui täna siit midagi ei tule, siis ma ei tea.
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                        Parim koosseis, mis meil välja panna on? No kui täna siit midagi ei tule, siis ma ei tea.

                        Eriti arvestades seda, mis koosseisuga Swansea peale tuleb.

                        Vorm, Tiendali, Monk, Bartley, Davies, Britton, De Guzman, Agustein, De Guzman, Hernandez, Leman and Schecter.

                        Pole Williamsit, Chicot ja Michut.

                        Kommentaar


                          Striimi kellegil jagada?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
                            Striimi kellegil jagada?

                            Kommentaar


                              No kurat, Brendan võiks panna kõik mängjad löömist harjutama.. masendav lihtsalt, seis võiks vabalt olla juba 7-0..vaid üks meeskond on platsil.. tõenäoliselt imetakse lõpuks ikkagi üks või kaks sisse ning joppab kui pääsetakse 3 punktiga.

                              Kommentaar


                                Kasutamata võimalusi vaadates oleks loogiline tulemus kaotus, kuid mingit pidi oleme poolajaks 1:0 ees. Swanseast tohutult üle aga realiseerimine, realiseerimine, realiseerimine,
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X