320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts


    Pepe mis see oli??? VV töö on halastamatu. Võid teha 2-3 head tõrjet ja siis tõmmad endale 1 eksimusega nädalateks, kuudeks, aastateks pasarahe kaela. Suvel oleks vaja 1 talendikat noort vv, kes Pepele tõsisemalt konkurentsi pakub. Sama kehtib kaitse kohta. Laisad on, sest koht on enam vähem kindel. Keegi ei hinga kuklasse. Siis tekitagem konkurents sinna.

    SS töötas kenasti. Mõlemad väravad olid maasikad. SG nagu vanasti. Kaitse korda ja euroopasse! Lootust on.

    Kommentaar


      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
      Pepe mis see oli??? VV töö on halastamatu. Võid teha 2-3 head tõrjet ja siis tõmmad endale 1 eksimusega nädalateks, kuudeks, aastateks pasarahe kaela. Suvel oleks vaja 1 talendikat noort vv, kes Pepele tõsisemalt konkurentsi pakub. Sama kehtib kaitse kohta. Laisad on, sest koht on enam vähem kindel. Keegi ei hinga kuklasse. Siis tekitagem konkurents sinna.
      Kaitses ju konkurentsi jagub, nii keskel kui äärtel. Minu meelest pole meie kaitsjad lihtsalt palliga ümberkäimisel piisavalt head, et BR-i soovitud mängustiili harrastada. Eile näiteks nägi jõhkralt halba puudet nii Johnsonil kui Aggeril. Tulemus on see, et kui kaitsjaid piisavalt survestatakse, hakkavad eksimused tulema. Vastased teavad seda nõrkust ja niisama kiigutada ei lasta.
      Reina aeg hakkab vist tõesti ümber saama. Eelmisel nädalal juba vaikselt mõtlesin, et ehk tehakse Butlandile pakkumine. Väravavahimure läheb suureks, sest Reinal on omad plussid. Jalaga mängu oskus ja suurepärane väljakunägemine näiteks. Noorel kollkipril tavaliselt neid oskusi napib.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        WBA kodus, Swansea kodus. Esmane eesmärk võiks olla nüüd mõni esikümne meeskond ära võita, et Eesti kommentaatorite vastav vingumine lõpuks. Ja teiseks oleks aeg end Anfieldil korralikult kehtestada kahte erinevat mängustiili esindava meeskonna vastu. Seesamune Swansea mäng on nüüd tõstetud varasemaks, karikapühapäevaks 17. veebruariks. Nädal hiljem on uelslastel liigakapi finaal. 11.02-21.02 tuleb niisiis väga intensiivne, 10 päevaga 4 mängu (kaks Zeniidiga). Kui venelastega sotid selged, saab aga ühe nädalavahetuse puhata.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Kaitses ju konkurentsi jagub, nii keskel kui äärtel. Minu meelest pole meie kaitsjad lihtsalt palliga ümberkäimisel piisavalt head, et BR-i soovitud mängustiili harrastada. Eile näiteks nägi jõhkralt halba puudet nii Johnsonil kui Aggeril. Tulemus on see, et kui kaitsjaid piisavalt survestatakse, hakkavad eksimused tulema. Vastased teavad seda nõrkust ja niisama kiigutada ei lasta.
          Asi pole niivõrd tehnikas, vaid enesekindluses. Mustad puuted tulevad ikka sisse, kuid üldine ebalev hoiak reedab kõrvade vahel toimuvat ning seda (sisuliselt hirmu) haistab ründaja nagu karupoeg Puhh mett.

          Minu poolest võiks Victor Valdesi tuua, sest see raibe on intelligentne väravavaht, kes on suutnud ennast täiesti keskpärasusest tippu nühkida. Ma muidugi ei tea tema inglise keele oskusest midagi - seda läheb juhendamisel vaja.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Kaitses ju konkurentsi jagub, nii keskel kui äärtel.
            Kes, kus ja mis? Ma näen tõsiset rabelemist koha pärast ainult paremas ääres: Johnson>Kelly>Wisdom>Flanno. Vasakul Enrique kohta ei ohusta mitte keegi, aga õnneks on vangerdumisruumi, sest nii Johnson, kui ka Agger suudavad seal mängida. Robinson on kopsikute puhkuseandja, aga mitte oht. Keskel Agger, Skrtel ja vananev JC on kolmik, kes annavad üksteisele puhkust mitte ei jagele koha pärast. Coates, Coady, Sama ja kari nooremaid ei ole neile mingiks ohuks. Veel.

            Minu meelest pole meie kaitsjad lihtsalt palliga ümberkäimisel piisavalt head, et BR-i soovitud mängustiili harrastada
            [Puusalt tulistamine]See hooaeg on meile löödud väga palju väravaid standarditest. Rohkem, kui pooled neist on olnud see, kus vastane saab vabalt löögile. Ehk me ise laseme liiga lihtsalt, ei tee õiget katet. Hea oleks, kui keegi leiaks mingit sellekohast statistikat.[/Puusalt tulistamine]

            Edit: Leidsin midagi sellist ineti avarustest: http://www.eplindex.com/24758/liverp...ve-errors.html

            Kommentaar


              727004391.jpg
              Siin üks huvitav tükk statistikat.

              Link ka kui pilt veidi väikse resolutsiooniga: http://d3j5vwomefv46c.cloudfront.net...q0bbGbsIwiyI8_

              Edit: üks huvitav artikkel Rodgersi Liverpoolist ja Rafa 'poolist: http://www.thisisanfield.com/2013/02...ez-at-anfield/
              Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                ...Ma muidugi ei tea tema inglise keele oskusest midagi - seda läheb juhendamisel vaja.
                Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


                Kahtlemata eeskujulik.
                Algselt postitas Plechazunga
                Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                Hmm, that didn't really work.

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Minu meelest pole meie kaitsjad lihtsalt palliga ümberkäimisel piisavalt head, et BR-i soovitud mängustiili harrastada. Eile näiteks nägi jõhkralt halba puudet nii Johnsonil kui Aggeril. Tulemus on see, et kui kaitsjaid piisavalt survestatakse, hakkavad eksimused tulema. Vastased teavad seda nõrkust ja niisama kiigutada ei lasta.
                  Just, eelmine hooaeg tegi Steve Clarke vähemalt mingi ajani sellest samast tagaliinist ühe kindlama kaitse liigas ja nüüd need samad siis teevad kordamööda vigu. Skrtel oli eelmise hooaja parim mängija, nüüd lükatud pingile. Ehk võibki kaitsetel olla kõige raskem selle uue stiiliga harjuda. Teisalt võib äärekaitsete julgustamine pidevalt kõrgelt rünnakule lülituda seljataguse tühjaks jätta. Samuti (mitte viimases kahes mängus, õnneks) hoitakse tihti üsna kõrget liini, mille vahele on hea mõni terav pall lükata. Et sedamoodi mängides veatult kõrge surve all hakkama saada, peaks olema lapsest saati 'spaania moodi harjutanud. Kui aga mängid esimest aastat niiviisi, pole ime et seal oma värava all väravavahiga palli pingeliselt edasi-tagasi kõigutades aps sisse tuleb. Esimene mäng WBAga oli lausa piin vaadata, Clarke teadis kohe kuidas kaitset sundida vigu tegema. Teine mäng Skrteli tagasisööt jne jne. Loodetavasti, nagu öeldakse, harjutamise asi
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    http://www.101greatgoals.com/blog/th...n-0-sept-2009/ Kui see kõik nüüd juhtumisi tõsi peaks olema, siis tõmbasid küll poisid Debreceni väravavahile koti pähe.

                    Kommentaar


                      Oh seda edevust ja rumalust. "Mängi publikule" Jonjo moodi:



                      Ca 10 minutit hiljem oli sarnane situatsioon, ainult pall, sööt tuli madalamalt ja Jonjo lõi jalga näsa latti ning nahk põrkas siiski võrku. Meite poolt jooksid veel väljakule Robinson, Wisdom ja Henderson, kes suutis natukene raskemast olukorrast Jonjo söödu peaga mööda lüüa.

                      Ah-jaa, ärge usaldage seda, mida näete, sest tegelikult vastaseid väljakul ei ole. Praegu on poolaeg ja ehk jõuavad vastased ka kohale.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        See oli jah pehmeltöeldes päris koomiline

                        Aga see eest Henderson mängib väga hästi. See peaks teile meeldima (aga jahm, kõigepealt peavad vastased välja ilmuma)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas idikas Vaata postitust
                          http://www.101greatgoals.com/blog/th...n-0-sept-2009/ Kui see kõik nüüd juhtumisi tõsi peaks olema, siis tõmbasid küll poisid Debreceni väravavahile koti pähe.
                          Hungarian club Debrecen have confirmed that their Champions League match against Liverpool in 2009 was part of a match-fixing investigation.


                          EDIT: Ahjaa, miks ei ole kummaski koondises Sterlingut?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas idikas Vaata postitust
                            EDIT: Ahjaa, miks ei ole kummaski koondises Sterlingut?
                            vigane

                            Hendo puhul ei tasu unustada, et ta on 22 aastane - teistest/vastastest 1-2 aastat vanem. Aga hea ta oli muidu jah ning vahetati poolajal välja. Sama saatus tabas ka Jonjot.
                            Hendo Style:
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Sellisel väljakul ilmselt muud moodi ei saagi.

                              Kommentaar


                                Ben Arfa ruumor Guardianis veebruarikuus? Veider.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X