320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jäin pärast esimest poolaega magama, õnneks millestki ilma ei jäänud. Kõik mida ütlema tulin, on jube öeldud. Lisaks veel seda, et viimasel ajal on mind häirima hakanud see, et 'pooli mängud pidevalt teistest hiljem on. Iga mäng on suur surve peal, kuna kui rivaalid võitsid, peab kindlasti samaga vastama- nii ka eile. Olnuks eile võitnud ja ka Swansea alistanud, siis võinuks Evertonist mööda minna.

    Kommentaar


      Kõik tugevamad sõidavad Petrogradi, v.a Sturridge ja Coutinho, kes niikuinii mängida ei saaks. Kaasa läheb ka Conor Coady.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        ära sa mul siin hakka...

        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Ärge siis unustage, et Venemaa geograafilisest eripärast meie suhtes hakkab mäng täna veits varem, kui me tavapäraselt harjunud oleme. 19:00.

          Kommentaar


            Kinnitamata andmetel peaks siis mansa täna olema järgmine: Reina, Johnson, Enrique, Carragher, Skrtel, Allen, Henderson, Gerrard, Sterling, Downing, Suarez.
            Varus: Jones, Coates, Lucas, Borini, Shelvey, Suso, Wisdom.

            Üldiselt kõlab loogiliselt. Johnsoni asemel võiks Wisdom väljakule joosta, sest kaitsetööd saab täna usinalt teha ning GJ-le kuluks väikene puhkus ära.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Üldiselt kõlab loogiliselt. Johnsoni asemel võiks Wisdom väljakule joosta, sest kaitsetööd saab täna usinalt teha ning GJ-le kuluks väikene puhkus ära.
              Just. Kui see siis mitte ei tähenda Wisdomi jooksu platsile Swansee vastu. Muidu jääb küll arusaamatuks, sest Glenil oli ebatavaliselt kala päev WBAga.
              ★★★★★★

              Kommentaar


                See on lihtsalt hämmastav, kuidas Suarez lihtsaid võimalusi ei ole suuteline ära lööma.

                Kommentaar


                  Saame taas kotti raudselt, arvestades eelnevat hooaega. Mängupildil pole täitsa vigagi, söödud ei toiminud alguses ning Suarez on pettumuse valmistanud. Ühe oleks pidanud vähemalt ära lööma. Miks muide zeniidi fännisektoris 'pooli lipp tagurpidi ripub. Kiri seal peal on "rip Joe"?
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    kotti saamise teemal - venelaste satse ei saa inglaste omadega võrrelda - kui ühed võitlevad lõpuni, siis meie endistele ülemustele on rohkem omane selline püssi põõsasse viskamise mentaliteet. muidugi on neil palju võõrast verd, kuid keskkond jätab oma jälje.

                    kohalikud kommentaatorid, kes staadionil on (kes saavad tervikliku pildi) kiidavad meite meeste tegevust - stabiilne, loogiline, enesekindel. ilusad sõnad. loodame, et nendest kasu on

                    Suarez pidanuks muidugi üks-kaks-kolm kotti panema, kuid samas ei taha ka väljak tema jalge all püsida. Kahju, et selline liivaranna moodi väljak on, sest mõlemad meeskonnad ei saa enda täit potentsiaali näidata.

                    e: malenki Alljen, svajom malenkim nagom... on täna tubli olnud.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Suarezel jah 3 väga head võimalust olnud, eks tal on külm . Teise võimaluse puhul oleks võinud kohe ära lüüa, mitte üritada vv-st mööda mängida, pallini ei jõudnud, kaitse jõudis otsajoonel vahele.

                      Ehhki Hulk pani Allenil pea ringi käima, siis Carragher võttis lihtsalt mängleva kergusega palli ära, päris kena oli vaadata.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                        Saame taas kotti raudselt, arvestades eelnevat hooaega. Mängupildil pole täitsa vigagi, söödud ei toiminud alguses ning Suarez on pettumuse valmistanud. Ühe oleks pidanud vähemalt ära lööma. Miks muide zeniidi fännisektoris 'pooli lipp tagurpidi ripub. Kiri seal peal on "rip Joe"?
                        Olevat Liverpooli fännidelt varastanud, tegu on Joe Faganile pühendatud lipuga. Ju siis pandi 'võidu' märgiks oma sektorisse tagurpidi.

                        Kommentaar


                          Sama pask. Kuhu see väravalöömiseoskus kadunud on? Ise ei suudeta ära lüüa, siis väristavad ning lasevad omale lüüa.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Ka Eurooopa Liigale tuleb vist tsau öelda Livel.

                            Kommentaar


                              Ise ei löö lüüakse meile. Suarez oleks pidanud vähemalt kübara kirja saama. Rohkem polegi nagu midagi öelda.
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Igati teenitud kaotus. Meeskonna võitlusvaim on hämmastavalt sitt. Pärast Hulki suurepärast väravat võis juba ette arvata, et nüüd visatakse püss põõsasse ja perses. Ja nii oligi. Ja Suarez ei tohi tipuründajana mängida. Kahju hakkab lihtsalt nendest raisatud võimalustest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X