320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oli ka pisut karta sellist mängu, aga natuke oli ka lootus, et mis siis kui teeks ära. Enne mängu rääkisid paljud (fännid-mängijad-treener) et see saab olema verstapost, või statement of intent - ja nii oligi. Arse näitas ikkagi koha kätte, proovisime seda sama taga kolmega ja siis 4-4-2 teine poolaeg, mõlemad mängiti üle. Kvaliteedi vahe, mis karjutb selgelt üle keskväljal. Arse tegi ses mõttes kõik õigesti, et kardetud SAS lõigati ilusti mängust välja ja nii palju kui Suarez või Sturridge palli said, olid nad kaitsetel pihus ja frustratsioon lõi mõlemas välja.
    Mu meelest on karm hakata tegema seda tavalist kaotuse lükkamist ühe mehe õlgadele. Arse staarid töötasid tiimina, meil läheb veel selle asjaga aega ja Brendan tunnistas seda peale mängu. Eriti veel Flanaganiga mölisemine on mõttetu - ta oli selgelt asendus Glenile, kes jäi vaid pool tundi enne mängust välja ja pidi tohtri juurde minema. Tõsi, Enrique ja Johnson teevad selle koosseisu kõvasti tugevamaks, aga kumbagi pole võtta ja ka seda ütles Brendan peale mängu, et säilitada top-4 võitlus, on vaja ka õnne, et kõik oleks terved, kuna meil on selgelt vähem kvaliteeti, kui konkurentidel.
    Ainus küsimus, mis pähe tekib, on et miks ei kasutata uut asekaptenit? Ok, standardite kaitsmises vms on Sakho näiteks parem olnud, aga Agger on suurepäraselt ka vasakul äärel hakkama saanud. See Cissokho on ikkagi natuke ajudeta tegelane, ja eks Brendan ostabki umbes nii üle ühe hea ja siis halva mängija. Õnneks on see mees laenul. Kui pisivigastuste lappimiseks käib ka Flanagan, siis käiks teisele äärele samahästi Jack Robinson, kes võiks nüüd oma laenulolekuga mingi hüppelise arengu teha.
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Noh, kui see Flanagani kritiseerimise jutt minu pihta käis, siis võib-olla sai tõesti liigselt tema pihta kõik nooled saadetud. Tahtsin süsteemi kritiseerida. 3-5-2 ei tööta lihtsalt, kui windbackid on nö "turvaliselt" mängivad fullbackid. See andis suure eelise Arsenalile, sest äärtelt ohtu ei tekitatud.

      Oleks tulnud kohe alguses mõelda 4-3-3 või 4-4-2 peale, mis kasutanuks ääreründajaid või äärepoolkaitsjaid. Ma oleks üldse selle poolt, et lõpetame selle 352 jama ära ja mängime midagi, mida mängijad oskavad mängida ning mis neile rohkem sobib.

      Kommentaar


        Cissokho ja Toure olid ikka mõlemad masendavalt aeglased. Nad joosti lihtsalt üle. Agger, Kelly või isegi kuradi Allen oleks kindlasti paremini hakkama saanud. Gerrard oli jälle täiesti kohutav. Loodan, et BR-l jätkub mune ta pingile istutada, kui vorm ei parane. Ega positiivset palju polnudki. Tundub, et Skrtel on oma mõõnast üle saanud ja mängib nagu vanadel headel aegadel.

        Kommentaar


          Parim mis täna juhtus, on nimelt see, et Spurs ja Everton mängisid 0-0 viiki

          Kommentaar


            Ma ei saa vahest BRi taktika ja meeste valikust aru. Nagu tõsiselt. Flanagan algrivistuses ületas, aga igasuguse mõistuse. Kuid ma pean tõdema, et poiss sai oma tasemel hakkama ja tema kallal nuriseda ei tohi. 5 kaitsega mängimine, kellest Flanno pole isegi regulaarselt pingile mahtunud oli teine halb üllatus. Miks? Viimati mängisime nii vist ManU vastu. Sama ilmetult.
            Moses Flanno asemel ja tavaline 4-4-2 oleks olnud ehk natukene teravam algvalik. Ainult 2 vahetust? Saaks aru kui juhiks, aga kaotuseisus olles ei saa aru.

            Mignolet nõrk koht on kauglöögid? Või õigemini endale õige koha leidmine, kui pall on sellises alas, kus võiks pealelööki üritada. Ramsey löök oli ilus, aga see lendab üle belglase näppude. Ehk vv liiga kaugel väravast?
            Kaitseliin saab täies ulatuses pikki päid ja jalgu. Nagu suvel sai räägitud on see meie nõrk koht. Sakhos näen ma potensiaali, Cissokho on jätkuvalt tume maa. Skrtel teeb oma ära, aga ta on selline puhtavereline sweeper. Aga meil on vaja liikuvamat tegelast (Agger).

            Ent siiski siiski. Peale 10t mängu 6 võitu 2 viiki ja 2 kaotust. Kena algus algus. Mulle meeldib.

            Kommentaar


              Algselt postitas Makuz Vaata postitust
              Noh, kui see Flanagani kritiseerimise jutt minu pihta käis, siis võib-olla sai tõesti liigselt tema pihta kõik nooled saadetud. Tahtsin süsteemi kritiseerida. 3-5-2 ei tööta lihtsalt, kui windbackid on nö "turvaliselt" mängivad fullbackid. See andis suure eelise Arsenalile, sest äärtelt ohtu ei tekitatud.
              BR mängib ju suuresti nii seetõttu, et korralikke ründavaid ääri meil taaskord pole. Parimad ongi Enrique ja Johnson. Moses pole erilist muljet jätnud ja Suareze või Sturridge'i sinna nihutamine oleks ilmselge raiskamine.
              Seepärast tulimegi taas laupäeval keskele kokku, mis Arsele paraku väga kenasti sobis. Coutinho tulek äratas korraks lootust, aga ta polnud paraku veel ründajatega päris ühel lainel, mis pikemat eemalolekut arvestades arusaadav.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                Mignolet nõrk koht on kauglöögid? Või õigemini endale õige koha leidmine, kui pall on sellises alas, kus võiks pealelööki üritada. Ramsey löök oli ilus, aga see lendab üle belglase näppude. Ehk vv liiga kaugel väravast?
                Eestvaates tegi Mignolet kõik õigesti - asukoht, sirutus. Taolisest kohast, olukorrast suunatakse tõenäoliselt pall nurka. See, et Ramsey suutis silmad pallil hoides näsa nõnda lüüa, on väga haruldane nähtus ning selle vastu on väravavahil raske saada.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Hendersonil on aeg ennast kokku võtta, kui väravamoment tekib siis ei oska midagi konkreetselt teha krt. Aga jah Arsenal oli kodus üle. Kui Anfieldil neid võidetakse on kõik ok.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                    Mignolet nõrk koht on kauglöögid? Või õigemini endale õige koha leidmine, kui pall on sellises alas, kus võiks pealelööki üritada. Ramsey löök oli ilus, aga see lendab üle belglase näppude. Ehk vv liiga kaugel väravast?
                    Selle kohta tehti ilus pilt.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                      Selle kohta tehti ilus pilt.
                      Tänud. Kinnitab kenasti seda mis mulle tundus. Samm tagapool ja oleks.... ehk õlu teistmoodi maitsenud.

                      Ja Stok ei tohi enam mänge vahele jätta. Prioriteedid tuleb paika panna!

                      Kommentaar


                        Oleks, poleks Ratsionaalsus?

                        Enivei, Liverpool are in negotiations with Ghanaian defensive prodigy Daniel Amartey, the player has confirmed. Noh, kui prodidži, siis prodidži. Kindlasti keegi teab temast midagi ning pajatab meile
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Huvitav lugemine sellest, kuidas 'Pool ei suuda juba aastakümneid leida head vasakkaitsjat. Minu jaoks jääb arusaamatuks, miks tõmmatakse kriips peale paremajalgsetele vasakkaitsjatele, aga küllap ajakirjanik teab, millest räägib.
                          Põnev meenutus tõesti. 'poolis on äärekaitsjatel traditsiooniliselt väga oluline roll rünnakute toetamisel ja selliseid universaale, kes saavad hakkama nii ründes kui kaitses on alati jube keeruline leida. Steve Nicol oli tõepoolest fenomenaalne mängija - ajastust kui Šotimaal veel suuri jalgpallureid koolitati.
                          Aga praegune esipaar Enrique-Johnson on tegelikult päris hea. Premierist naljalt paremat kombinatsiooni ei leia.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Siin üks väga hea artikkel formatsioonist ja sellest millist LFC peaks kasutama. Kes ei viitsi lugeda siis kirjutaja arvamus on et mängiks Ancelotti Milani 4-4-2 "narrow diamond" formatsiooni. http://www.thisisanfield.com/2013/11...rez-sturridge/
                            Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Aga praegune esipaar Enrique-Johnson on tegelikult päris hea. Premierist naljalt paremat kombinatsiooni ei leia.
                              Sagna-Gibbs, Zabaleta(/Richards)-Clichy(/Kolarov), Coleman-Baines, Azpi-Cole tunduvad kõik paarid, kes võiks väga kõvasti selle tiitli nimel konkureerida ja osad neist on ka vabalt paremad minu meelest.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas (-.-) Vaata postitust
                                Siin üks väga hea artikkel formatsioonist ja sellest millist LFC peaks kasutama. Kes ei viitsi lugeda siis kirjutaja arvamus on et mängiks Ancelotti Milani 4-4-2 "narrow diamond" formatsiooni. http://www.thisisanfield.com/2013/11...rez-sturridge/
                                Mulle tunduks väga hirmuäratav mõte keskkaitsest Sakho-Toure ilma Skrteli (Aggeri) ning Lucase toetuseta. Ma arvan, et just see on põhjus, miks säärane formatsioon BR meelest ei lähe. Sakho, Toure ja Gerrard on kõik surve all ebakindlust üles näidanud.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X