320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
    Kuigi peab mainima, et Eestist vaatamas käies on 4-5 mängu hooajal märkimisväärne saavutus, siis kohalikus mõttes pole see ju teab mis suur number. Umbes 10% kogu hooaja mängudest. Mulle lihtsalt ei mahu pähe, kuidas saab Chelseade ja Cityde jne klubide vastu iga liige võimaluse piletitki osta, kui on selge, et need müüdaks välja ka lojaalsete fännide vahel.
    Jah, see 4-5 korda on tõesti siiski suures plaanis köki möki, kuna kokkuvõttes see raha, mis reiside alla panen saaks mitu season ticketit osta. Kahjuks seda peab aga praeguse Anfieldi juures aastakümneid ootama. Tegelikult see protsent, mis müüakse uute memberite vahel on ääretult väike. Võtame näiteks City või Chelsea: hooajapiletite omanike: 25000-30000, keegi täpselt ei tea.. piletit mis ostetekase 13+ müügist: 6000.. away fännid:3000.. klubi piletid, mis üldse müüki ei tule: 2000-3000.. jääb alles vaid 3000-5000 piletit memberitele kelle krediit alla 13. Ehk siis 10% või alla kogu anfieldist, pole ju tegelikult miski nii suur %
    FC Flora

    Kommentaar


      Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
      Hei

      Just oli teise hooaja poole piletite müük. Kui keegi soovib endale nt Liverpool-Arsenal, Liverpool-Sunderland pileteid siis võite teada anda. Samuti võib ka nõu anda, kuidas reisile minna ja mis kõige odavamad variandid on. Või kui keegi soovib Liverpool-Cheslea või Liverpool-City pileteid, siis võib ka neid saada
      Andke märku, praegu seisavad piletid niisama
      Huvi on isegi olemas. Mõtlen kas teha endale üks korralik sünnipäeva kink.
      Erasõnumisse hinnakirja ja piletite koguse viitsid saata? Kuna ma praegu ajateenistust lõpetamas siis pigem vast pakuvad huvi Aprilli mängud, aga kui sebin vahendid siis Arsenal vast tundub põnevam mäng.

      Kommentaar


        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
        Huvi on isegi olemas. Mõtlen kas teha endale üks korralik sünnipäeva kink.
        Erasõnumisse hinnakirja ja piletite koguse viitsid saata? Kuna ma praegu ajateenistust lõpetamas siis pigem vast pakuvad huvi Aprilli mängud, aga kui sebin vahendid siis Arsenal vast tundub põnevam mäng.
        Saatsin
        FC Flora

        Kommentaar


          Arsenali piletid läinud ! On kellegil äkki Hull City või Aston Villa piletisoovi ? Nendele tulevad varsti ka müügid
          FC Flora

          Kommentaar


            Nonii, soovin endale tere tulemast:

            olen siis täpsemalt see isik, kes on postitanud viimased postid siin teemad Brandoni ehk fcfloraforever konto alt. Olen Liverpooli fänn olnud päris pikka aega ja igal võimalusel lendan ka kohapeale meeskonda vaatama, neid võimalusi on isegi päris palju viimasel ajal tekkinud, kuna vanust juba niipalju, et saab tööl käia. Järgmine reis ongi Brandoniga plaanis detsembris, kus külastame Norwichi ja West Hami mänge, cant wait !! Samuti olen Liverpool Eesti lehe looja, et siis kes veel like pole visanud, siis viimane aeg !! https://www.facebook.com/LiverpoolEesti

            Praegune LFC hooaeg igatahes paljulubav ja laupäevast derbyt ei jõua ära oodata

            YNWA

            Kommentaar


              Algselt postitas LFC-Jürks Vaata postitust
              Nonii, soovin endale tere tulemast:

              olen siis täpsemalt see isik, kes on postitanud viimased postid siin teemad Brandoni ehk fcfloraforever konto alt. Olen Liverpooli fänn olnud päris pikka aega ja igal võimalusel lendan ka kohapeale meeskonda vaatama, neid võimalusi on isegi päris palju viimasel ajal tekkinud, kuna vanust juba niipalju, et saab tööl käia. Järgmine reis ongi Brandoniga plaanis detsembris, kus külastame Norwichi ja West Hami mänge, cant wait !! Samuti olen Liverpool Eesti lehe looja, et siis kes veel like pole visanud, siis viimane aeg !! https://www.facebook.com/LiverpoolEesti

              Praegune LFC hooaeg igatahes paljulubav ja laupäevast derbyt ei jõua ära oodata

              YNWA
              Mina, kui turunduse valdkonna teadja, hea promo !

              Kommentaar


                Algselt postitas Jose Vaata postitust
                Mina, kui turunduse valdkonna teadja, hea promo !
                seda facebooki lehte tegelikult juba promotud siin aga aitäh sellegipoolest

                Kommentaar


                  John Henry läheb oma eralennukiga Suarez'ile järele, et ta meil derby'ks valmis oleks hehe.

                  Kommentaar


                    Kuulujuttude järgi olevat Morganile öeldud, et ta võib free transferiga lahkuda. Kui nii tõesti on, siis seda otsust on küll raske mõista.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                      Kuulujuttude järgi olevat Morganile öeldud, et ta võib free transferiga lahkuda. Kui nii tõesti on, siis seda otsust on küll raske mõista.
                      Küsimus sulle, miks on raske mõista? Minu arust täitsa okei värk.

                      Kommentaar


                        Teie prantslasest keskkaitsja Sakho vedas koondise MMile

                        Kommentaar


                          Keegi ju pidi need saamatud pasast välja tooma.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                            Teie prantslasest keskkaitsja Sakho vedas koondise MMile
                            Vägev! Paistab, et härradel on õnnelikud play-offid. Toure ja Suarez saavad ka suveks tööotsa.

                            Mis vend Morganisse puutub, siis karjääri jätkamiseks tuleb tal lahkuda. Midagi pole parata.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Morgan pole oma võimalust saanud, kuid õige on ta ära saata. Vanus on tal juba selline, et kui pole mängumees tulnud, siis aeg edasi minna, pole paraku Eesti, kus 24 ja 25 on ikka veel 'noormängijad'. Kui tahame top4 eest võidelda, siis temaga rallit ei sõida paraku. Soovin talle aga suurt edu ja jään talle kaasa elama, kusiganes ta mängib ja kes teab võib-olla ühel hetkel on uuesti piisavalt tasemel, et Liverpooli naasta, eks elu näitab

                              Laupäevase mängu eel:

                              Kommentaar


                                Liverpool have parted company with academy technical director Rodolpho Borrell and academy director Frank McParland, according to Sky sources.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X