320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas idikas Vaata postitust
    Vast oli 5-0 võõral väljakul piisav Uruguai peatreenerile, et Suarez ei pea 2 päeva ennem Merseyside'i derbyt enam platsile minema.
    Võiks juba praegu Liverpooli tagasi saata
    Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Keskele sööta oligi liiga lihtne
      keerulisem ikka kui kaitset mängivale berbatovile atškood teha.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas idikas Vaata postitust
        Vast oli 5-0 võõral väljakul piisav Uruguai peatreenerile, et Suarez ei pea 2 päeva ennem Merseyside'i derbyt enam platsile minema.
        Suht kindel et läheb. Eks mingi 45 minti ikka saab
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
          Suht kindel et läheb. Eks mingi 45 minti ikka saab
          Mängib kindlasti.
          Uruguay coach Oscar Tabarez:
          "We will play with the same formation to honour the Uruguayan fans who will fill the stadium next Wednesday, as I heard that 60,000 tickets were sold."
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            http://www.thisisanfield.com/2013/11...-play-germany/
            Corner taken quickly...

            Kommentaar


              Beckhämmi rekord on nii tähtis kohe talle, et peab ennast lõhkuma hakkama? Mis ta ikka pensile mõtleb. Pangu 2 aastat veel koondise eest edasi kuni EM'ni.

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Mängib kindlasti.
                Uruguay coach Oscar Tabarez:
                "We will play with the same formation to honour the Uruguayan fans who will fill the stadium next Wednesday, as I heard that 60,000 tickets were sold."
                Pole siin kindlat midagi
                Corner taken quickly...

                Kommentaar


                  Oh jeebus küll. Liverpooli kohalik kollane leht ütleb "might" ja enam ei maksa koondise peatreeneri enda sõnad midagi. Ma olen kindel, et kui mees on füüsiliselt terve, siis ta ka Montevideos mängib. Kasvõi juba kohele tulevate fännide pärast.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Hei

                    Just oli teise hooaja poole piletite müük. Kui keegi soovib endale nt Liverpool-Arsenal, Liverpool-Sunderland pileteid siis võite teada anda. Samuti võib ka nõu anda, kuidas reisile minna ja mis kõige odavamad variandid on. Või kui keegi soovib Liverpool-Cheslea või Liverpool-City pileteid, siis võib ka neid saada
                    Andke märku, praegu seisavad piletid niisama
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                      Andke märku, praegu seisavad piletid niisama
                      Ongi Liverpooli piletitele nii lihtne löögile saada? Suur klubi my ass...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                        Ongi Liverpooli piletitele nii lihtne löögile saada? Suur klubi my ass...
                        Seisavad niisama minu käes, Liverpooli klubil oli teisipäev ja kolmapäev piletite suur müük, kus müüdi rohkem pileteid kui Chelsea ajaloos ilmselt.
                        Vedas et tegelikult üldse löögilegi sain ja kui juba sain, siis mõtlesin et võtan niipalju kui saab. Välja müüdi need kõik umbes tunni ajaga
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                          Seisavad niisama minu käes, Liverpooli klubil oli teisipäev ja kolmapäev piletite suur müük, kus müüdi rohkem pileteid kui Chelsea ajaloos ilmselt.
                          Vedas et tegelikult üldse löögilegi sain ja kui juba sain, siis mõtlesin et võtan niipalju kui saab. Välja müüdi need kõik umbes tunni ajaga
                          Umbes nagu hulludelt päevadelt WC paberi ostmine. Et kuigi mul endal nii palju vaja ei lähe, siis võtan ikka suurtes kogustes. Paber vähemalt ei aegu Edu maha parseldamisel igatahes!

                          Kui Chelseast rääkida, siis neil on piletimüük pisut humaansemalt korraldatud ja ei pea pileteid pool aastat ette ostma vaid saab seda teha jooksvalt nii kuu aega enne vastavat mängu. Ja seesugustele mängudele ei pääse iga Villu Kohilast löögilegi. Piletid leiavad omaniku vaid lojaalsemate fännide seast, kes on mängudel regulaarsed külastajad. Seetõttu imestasingi, et teil piletite müümisel kustakse lojaalsetele fännidele näkku ja eelisjärjekorras on hoopis kiiret internetiühendust omavad piletihuvilised.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust

                            Kui Chelseast rääkida, siis neil on piletimüük pisut humaansemalt korraldatud ja ei pea pileteid pool aastat ette ostma vaid saab seda teha jooksvalt nii kuu aega enne vastavat mängu. Ja seesugustele mängudele ei pääse iga Villu Kohilast löögilegi. Piletid leiavad omaniku vaid lojaalsemate fännide seast, kes on mängudel regulaarsed külastajad. Seetõttu imestasingi, et teil piletite müümisel kustakse lojaalsetele fännidele näkku ja eelisjärjekorras on hoopis kiiret internetiühendust omavad piletihuvilised.
                            Las ma räägin vähe täpsemalt sulle: Liverpool müüb oma pileteid pool aastat ette, aga siis ei panda kõike müüki, vaid jäetakse igast mängust 1000-3000 piletit oma tasku. Esimene müük toimub ainult memberitele. Esimene päev on nendele, kes käisid eelmine aasat 13+ kodumängul ja teine päev on müük siis kõigile liikmetele ! Ligi kuu aega enne mängu toimub general sale, kus müüakse, siis need 1000-3000 piletit maha kõikidele. Seejärel tuleb umbes 3-5 päeva enne mängu late availabilty müük ehk siis tagastatud piletite müük.

                            Sorri, aga ma ei ole Villu Kohilast, see hooaeg olen külastanud 2 Liverpooli mängu ja detsembris lähen veel kahele ning samuti ka hooaja teisel poolel kindlasti korra. Ostsin selleks nii Sunderlandi, Swansea ja Arsenali, kuna pole kindel millisele mängule ise lähen. Nüüd on enamvähem otsus tehtud, et minek Swansea mängule ja siis mõtlesingi, et pakun teistele eestlastele neid pileteid, mis üle. Kui aga teised eestlased neid ei soovi saan igal ajal refundi teha.

                            Palju kisa on tõesti olnud Liverpooli pileti süsteemi üle, eriti nendel kellel on umbes eelmisest hooajast 8/9/10/11/12 krediiti. Nende jaoks on see tõesti ebaaus natuke, aga esimene päev teevad 13+ juba nii puhta töö, et teistele väga ei jäegi midagi.Everton ja ManU teine müük on muidu 7+ ja sinna ei pääsegi iga Villu Kohilast nagu sulle meeldib öelda. Küll aga, kui panna kõik mängud 7+ eelmisest aastast, siis oleks krediiti võimatu ehitada paljudel. Tõesti piletite süsteem pole parim, aga nii see on ja igaüks võtab oma võimalused...

                            Kõigi enam meeldib mulle Arsenali müük, kus lojaalsus tekib aastatega ja müüakse pileteid vastavalt, mitu aastat sa liige oled olnud.

                            PS!: olen postitanud Brandoni kasutaja alt viimased postid, kuna endal soccernetis kasutajat ei ole, see on ainuke teema, kus ma sõna võtan !
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Kindlasti mängib siin rolli ka see, et Liverpool müüb rohkem pileteid kui Chelsea.
                              Seda kindlasti jah, kui Liverpool teeks igale mängule müügi eraldi, oleks see vast veel hullem fiasko mis toimuks
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Kuigi peab mainima, et Eestist vaatamas käies on 4-5 mängu hooajal märkimisväärne saavutus, siis kohalikus mõttes pole see ju teab mis suur number. Umbes 10% kogu hooaja mängudest. Mulle lihtsalt ei mahu pähe, kuidas saab Chelseade ja Cityde jne klubide vastu iga liige võimaluse piletitki osta, kui on selge, et need müüdaks välja ka lojaalsete fännide vahel.

                                Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                                Seda kindlasti jah, kui Liverpool teeks igale mängule müügi eraldi, oleks see vast veel hullem fiasko mis toimuks
                                Ei oleks, kui müük oleks õiglaselt korraldatud ehk siis hakataks pihta kõige lojaalsematest fännidest ja liigutakse tasapisi alla poole.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X