320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nüüd me räägime
    Corner taken quickly...

    Kommentaar


      Laijana, briti mängijate hulgast kindlasti paljulubav staar, kuid maailma mastaabis meh. Premmi potentsiaalsed võitjad peaksid ikka veits kõrgemalt julgema unistada. Ehk mõni Hispaania või Brasiilia pallivõlur? Saksamaa?

      Kommentaar


        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
        Laijana, briti mängijate hulgast kindlasti paljulubav staar, kuid maailma mastaabis meh. Premmi potentsiaalsed võitjad peaksid ikka veits kõrgemalt julgema unistada. Ehk mõni Hispaania või Brasiilia pallivõlur? Saksamaa?
        Aga on ennast samas seal,kus teda vaja läheb ehk siis Premmis nagu tõestanud, erinevalt mõnest brassist. Las ostavada ja jätke sakslased meile

        Kommentaar


          Ulme oleks, kui mingi Reus'i suguse mängija saaks. Ära ei ütleks. BR ja tiimil muidu suhteliselt hea silm minu meelest, v.a. see aspas, kes hetkel päris flop on olnud.
          Keskkaitsesse oleks kedagi ehk juurde vaja, või siis pigem kontrollivat poolikut. Ning G. Johnsonile ka vaja konkurentsi, mehe mängud on seinast seina -kohati udupea, kohati teeb väga häid asju. Peas ilmselt kinni, aga seda vist ümber ei õpi.

          Kommentaar


            Algselt postitas Ertai Vaata postitust
            Ulme oleks, kui mingi Reus'i suguse mängija saaks. Ära ei ütleks. BR ja tiimil muidu suhteliselt hea silm minu meelest, v.a. see aspas, kes hetkel päris flop on olnud.
            Keskkaitsesse oleks kedagi ehk juurde vaja, või siis pigem kontrollivat poolikut. Ning G. Johnsonile ka vaja konkurentsi, mehe mängud on seinast seina -kohati udupea, kohati teeb väga häid asju. Peas ilmselt kinni, aga seda vist ümber ei õpi.
            Vasakkaitset on vaja korraliku. Flanagan on Johnsonile väga kõvaks konkurendiks paremal.

            Kommentaar


              Algselt postitas Ertai Vaata postitust
              Ulme oleks, kui mingi Reus'i suguse mängija saaks. Ära ei ütleks. BR ja tiimil muidu suhteliselt hea silm minu meelest, v.a. see aspas, kes hetkel päris flop on olnud.
              Keskkaitsesse oleks kedagi ehk juurde vaja, või siis pigem kontrollivat poolikut. Ning G. Johnsonile ka vaja konkurentsi, mehe mängud on seinast seina -kohati udupea, kohati teeb väga häid asju. Peas ilmselt kinni, aga seda vist ümber ei õpi.
              Aspas pole pooltki nii suur flop olnud, kui ehk statiska näitab. Me ei näe keegi ju trenni, aga mees toodigi nii öelda 3. ründajaks. Siiski puhta ründajana on mees saanud ehk 5 mängu? Neist 90 min - 0? Hooaja alguses kui mängiti Sturrdge ees ja Aspas tema all nr 10 koha peal oli näha, et Aspas pole nr 10. Ta oleks pidanud olema ees kahe ründajaga formatsioonis nagu seda on Suarez ja Sturridge nüüd olnud.

              Kommentaar


                Ma võin küll mööda panna, aga minu mäletamist mööda on Aspas puhta ründaja koha peal alustanud vaid ühes mängus - vs Oldham FA karikas, kus ta oma ühe ja ainsa värava lõi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas malagar Vaata postitust
                  Aga on ennast samas seal,kus teda vaja läheb ehk siis Premmis nagu tõestanud, erinevalt mõnest brassist. Las ostavada ja jätke sakslased meile
                  Lallana on äge vend, mulle meeldib, aga ei tahaks, et korduks Carrolli olukord.

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jose Vaata postitust
                      Lallana on äge vend, mulle meeldib, aga ei tahaks, et korduks Carrolli olukord.
                      Lallana on äge venda, aga ma ei taha, et 'pool osaleks sellesuvises Sotoni rappimises. Igati sümpaatne meeskond, kes mõne korraliku täiendusega võiks järgmine hooaeg veel koht paar kõrgemale ronida. Ilmselt, aga teevad hundid oma töö ja järgmine kevad avastavad nad end.... ahh krt ma ei taha selle peale mõelda.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Veelgi v2hem tahaks, et Pool vaatab eemalt, kuidas hundid Sotonit rapivad. Inglase puhul on muidugi m6istlik juulini oodata, sest nende hinnad peaks MMi t6ttu alla minema.
                        Lallana puhul oleks ta mõistlik kohe ära võtta. Kindlasti teeks meele kurvaks, kui ta mõne konkurendi juurde koliks. Hea mees ja sobiks meie formatsioonidesse ideaalselt.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Veelgi v2hem tahaks, et Pool vaatab eemalt, kuidas hundid Sotonit rapivad. Inglase puhul on muidugi m6istlik juulini oodata, sest nende hinnad peaks MMi t6ttu alla minema.
                          Kah tõsi.

                          PS. Kui sa pole veel märganud siis, su täppidega tähed trükivad hoopis numbreid Väga old school

                          Kommentaar


                            Aidake noort meest! #stokiletäpitähed

                            Kommentaar


                              Selle Lallana jutu taustal meenub nagu, et hiljuti otsiti hoopis äärepoolikut (p**se läinud Konopljanka diil); Sotoni võlur vist nr 10 mängija pigem?
                              Elu on lühike, pidu on pikk.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                                Selle Lallana jutu taustal meenub nagu, et hiljuti otsiti hoopis äärepoolikut (p**se läinud Konopljanka diil); Sotoni võlur vist nr 10 mängija pigem?
                                Lallana on puhas parem äär, Rodriquez neil vasakul ja keskel siis Davies/Ward Prowse/Gaston

                                Kommentaar

                                Working...
                                X