320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Khm mitte ainult ründavaid tiime- Üleüldiselt häid tiime. Sest kaitse peab ka ju pidama. Vaata ka inglise liigat praegu. Liverpool ja City on mõlemad löönud ju sama palju. Aga Cityl on kaitse paremini pidanud ja sealt ka edu väravatevahes.
    Ja tegelikult on ju ründava ja lahtise mängu soosimine ainult jalgpallile kasuks.

    Kommentaar


      Noh, tingimused on kõigile võrdsed, aga jalgpallikommentaatorina pean tunnustama rohkemate väravate löömist ja selleks on väravatevahe oluline. Ehk ründavam võistkond saab eelise. Samas spordisõbrana tundub eriti mage, kui omavahelised mängud saad peksa, aga siis mingite Norwichi peksmistega saad tiitli enda kätte.

      Aga ikkagi. Reeglid on kõigile võrdsed. Kui on oluline väravatevahe, siis asu selleks ka kohe alguses valmistuma, mitte 1:0 edu pealt mängu tapma.

      Kommentaar


        Mulle on lisaks ründava pallimängu soosimisele eelkõige oluline see tegur, et liiga on minu meelest kõige tähtsam ja kõige raskemini võidetav, sest selleks on vaja stabiilsust läbi kogu hooaja.
        Meistrite Liigas on raskemad vastased aga samas on tegemist eelkõige karikasarjaga, kus play offid ja 1 finaal otsutavad kõik. Kodumaised karikasarjad on veel enam sõltuvad 1 mängu tulemusest. Kõik on lahe ja pingeline aga liiga on ikka palju tõsisem saavutus, kuna see tuleb terve hooaeg läbi tehtud tulemuste eest.
        Selle mõttega ühtib minu jaoks ka väravatevahe abil otsustamine, sest ka see on terve hooaja pikkuse töö tulemus. Aga kui otsustajaks oleks omavahelsied mängud, siis see minu silmis natukene devalveeriks liigat ja läheks pigem juba sinna karikamängude suunas, kus kogu tiitli otsustab see, kellel on parem päev.

        PS - mul pole midagi meistrite liiga ja karikasarjade vastu - väga lahedad on ja väga pingeline ja tore on neid otsustavaid lahinguid vaadata.

        Kommentaar


          Ma nüüd ei tea. Liigat on võimalik võita lihtsalt ka ülipika pingi ja suure rahakotiga. Karikas võib väiksem punt asja enda kasuks keerata. Ehk arvestades seda, et võitmiseks on vaja võita reas mänge, kus kõik "sõltub ühest mängust", siis sealne võit on ikka suurem eneseületus.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Ma nüüd ei tea. Liigat on võimalik võita lihtsalt ka ülipika pingi ja suure rahakotiga. Karikas võib väiksem punt asja enda kasuks keerata. Ehk arvestades seda, et võitmiseks on vaja võita reas mänge, kus kõik "sõltub ühest mängust", siis sealne võit on ikka suurem eneseületus.
            Eneseületus võibolla jah - kui tõesti mõni väiksem klubi võidab. Aga selles mõttes minu silmis liiga tähtsam ja raskem võita ongi, et selle võidab ikka tavaliselt antud hooaja parim ja stabiilseim klubi, kes mängib hästi 38 s mängus karikasarjade 10 konna või vähema vastu. Ja alati pole selleks mingi suur rahamägi. Tõsi nad on seda enamasti aga on ka toredaid erandeid - näiteks Montpellier prantsusmaal.

            Noh eks see ole maitse asi. Aga näiteks on alati olnud häid karikameeskondi, kes samal ajal liigas ikkka suurt midagi teinud ei ole, sest stabiilsust pole.

            Kommentaar


              Algselt postitas malagar Vaata postitust
              Eneseületus võibolla jah - kui tõesti mõni väiksem klubi võidab. Aga selles mõttes minu silmis liiga tähtsam ja raskem võita ongi, et selle võidab ikka tavaliselt antud hooaja parim ja stabiilseim klubi, kes mängib hästi 38 s mängus karikasarjade 10 konna või vähema vastu. Ja alati pole selleks mingi suur rahamägi. Tõsi nad on seda enamasti aga on ka toredaid erandeid - näiteks Montpellier prantsusmaal.

              Noh eks see ole maitse asi. Aga näiteks on alati olnud häid karikameeskondi, kes samal ajal liigas ikkka suurt midagi teinud ei ole, sest stabiilsust pole.
              Noh, kumb on parem sportlane, kas see, kes on stabiilne tipu lähedal või see, kes olulisel hetkel püstitab maailmarekordi? Aga karikamängude vaatamine ja kommenteerimine on enamjaolt hoopis teine uba, kui seda teha liigamängude puhul. Samas võtaks pea iga meeskond pigem liigavõidu kui karikavõidu, sest rahaline süst on liigavõidul suurem.

              Kommentaar


                Eks liigakarikad on jah suurem "loos" (see on paha sõna jah, aga paremat ei tulnud pähe), kus ongi vaja häid üksikuid päevi.. aga kuigi CL on ka karikas praktiliselt, läheb see minu jaoks rohkem ikka liigadega ühte patta, kui liigakarikatega. Kui näiteks vaadata neid nelja, kes poolfinaalidesse alles jäid. Atletico on oma liigas esikohal, Bayern pani juba kinni, Real liigub teise koha suunas ja Chelseal oli ka tiitel üsna hiljuti veel käeulatuses.. Ehk seal ei ole ka päris ehku peale midagi, selle võidab reeglina ikkagi ka üks parematest tiimidest euroopas.
                Ja selle 38-mängulise stabiilsuse osas on tõde küll, sest näiteks Arsenal suutis poole või 2/3 sellest väga hästi tempot hoida, kuid siis lõpuni minna ei suudetud, aga seda enam peaks au andma just Atleticole, kes tuli, nägi ja loodetavasti ka võidab (nii la liga, kui meistrite liiga).

                Kommentaar


                  Hooaja eel olid reeglid tõepoolest kõigile teada. Ses mõttes pole minu jaoks küll mingit vahet, kas tiitel kaotatakse väravatevahega või punktidega. Sisetunne (mida muidugi alati usaldada ei saa) ütleb, et seekord väravatevahet vaatama ei pea - üks kahest komistab sel nädalal.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Mängus Newcastlega on õlled minu kulul sulle, stok, kui täna peaks sama seis tulema
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Noh, kumb on parem sportlane, kas see, kes on stabiilne tipu lähedal või see, kes olulisel hetkel püstitab maailmarekordi? Aga karikamängude vaatamine ja kommenteerimine on enamjaolt hoopis teine uba, kui seda teha liigamängude puhul. Samas võtaks pea iga meeskond pigem liigavõidu kui karikavõidu, sest rahaline süst on liigavõidul suurem.
                      aga me ei räägi stabiilselt tipu lähedal olemisest vaid stabiilselt tipus olemisest. Kumb on parem kas sportlane, kes teeb küll maailmarekordi ja peale seda ei suuda enam aastaid medaleid võita või sportlane, kes samal ajal võidab 5 kulda ?
                      Tegelikult ei ole päris võrreldavad asjad. Individuaalspordis on just ju need üksikud suurvõistlused kõige tähtsamad ja nendeks ajastatakse ka vorm. Mingeid maailmakarikavõitjaid ei mäleta keegi õiet aga olümpiavõitjaid küll.
                      Jalgpallis see-eest on Liigavõit ülioluline ja tänu sellele on hooaja vältel näidatav stabiilsus ülioluline mõõt meeskonna tugevusest. Samuti kui veel individuaalaladega võrrelda siis terve hooaeg vormis olla on palju raskem kui üheks võistluseks mänguks vormi timmida. Noh karikasarjad on pikemad küll, aga mulle jääb mulje, et seal on kuidagi kergem neid jalgpallureid motiveerida kuna kaotus tähendab sarja lõppu aga liigas on kaotuse tagajärgi veel võimalik parandada.

                      Kommentaar


                        Liigat võita on raskem. Sellepärast karikaid võidavadki väikesed tiimid tihemini. Mis siin veel arutada?

                        Kommentaar


                          Kui nüüd liigavõit jääbki vaid väravate vahe taha, siis kas sellest kibedamat allajäämist annab üldse välja mõelda?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                            Kui nüüd liigavõit jääbki vaid väravate vahe taha, siis kas sellest kibedamat allajäämist annab üldse välja mõelda?
                            Noh mis, ei oleks te ei esimesed ega viimased, kes väravatevahega kaotavad. Manchester United kaotas ju alles 2012 Cityle väravatevahega, kui mõlemil oli 89 punkti. Väravatevahe oli siis 8 kolli City kasuks

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                              Kui nüüd liigavõit jääbki vaid väravate vahe taha, siis kas sellest kibedamat allajäämist annab üldse välja mõelda?
                              Kui City West Hami vastu üleminutitel kaks väravat lööb ja Martin Tyleri "agüerooooooo" kogu järgmise aasta igast võimalikust liikuvat pilti edastavast meediumist söögi alla ja peale mängib, siis on vast võrreldav. Ja City pole teile isegi rivaal mitte.

                              Ja võibolla isegi rohkem teemasse, see oli ka arvatavasti päris tore

                              Kommentaar


                                9:0 võidust oleks rumal rääkida, kõik teavad kui hea Palace viimasel ajal eesotsas Puncheoniga olnud on, hea päevaga 4 täna ehk

                                Kommentaar

                                Working...
                                X