320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nonii, esimene emotsioon kõik pimedasse kohta saata on möödas.

    Järele mõeldes tuleb hooajaga enam kui rahul olla, suudeti küll hooaja algul neid koledaid võite saavutatud ning nüüd oli siis seekord, kui kaotame väga koledal viisil punkte.
    Suvel tuleb korralikult täiendusi teha ja egas midagi, tuleb uuesti proovida.

    Kommentaar


      80. minutil oli Coutinhol hea võimalus sööta Suarezele et too saaks palli väravasse lükata, aga ei...Coutinho otsustas ise peale lüüa. 83. min tehti Gerrardile kastis viga, kindel penalt jäi andmata.

      Kommentaar


        I knew Liverpool would win the league after my first training session

        Kommentaar


          Need kutid teadsid ka, enne Chelsea mängu ...


          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Oijah. Emotsioon on natukene rahunenud. Eelmine aasta me jäime seitsmendaks ja lasime vähem väravaid sisse kui nüüd. Ei oskagi siin midagi kosta. Kollaps täielik. Eks 3:1 peal hakati ruttu ruttu püüdma kuuendat väravat..Coutinhol oli ka suurepärane võimalus aga jah..Süüdistada pole kedagi peale iseenda. Isegi mitte Clattenburgi, oleks võinud nii Johnsoni kui Stevie olukorrast penalti vilistada. Stevie olukord oli muidugi ilmselge aga kui me kaitses nii kehvad oleme siis ei väärigi enamat punktist. Üldjoontes oli ikkagi näha seda kammitsust. Suarez tühjast väravast tavapärase lükkamise asemel paugutab jõuga jne. Aga ega midagi peale kolmapäeva on kõik jälle meie endi kätes. Ja noh küll Carroll, Downing ja Cole viimases voorus selle tiitli Liverpooli toovad................
            FC Flora

            Kommentaar




              Glen Johnson üritab siin küll mäda pritsida fännitaride pihta, aga reaalsuses võtab oma 2 viimast hooaega kenasti kokku.

              Teist mängu järjest tabab BR ajukramp. Chelsea vastu puudus plaan B. Iga natukenegi arukam diivani ekspert mõistis, et 'pool ei pea seda mängu võitma. Piisab viigist. Lolli järjekindlusega joosti peaga vastu seina ja kaotati. Eilne juhtus sama. 3-1 seisul ei hakka sa enam ründama vaid jahid neid 3 punkte. Ok 3-1 peal ei saa aru, siis 3-2 peal teed sa mida? Pingi peal on sul Agger, Kolo, Cissokho. Taas puudus plaan B, oskus reageerida õigeaegselt. Noor ja roheline ja karastamatu. Eks oma vigadest tuleb õppida, kui teiste omadest ei oska.

              Mul on täielik õigus meie kaitseliini üle rantida. Seda mantrat, et kaitseliin vajab tugevdamist olen ma korrutanud 1,5a kui mitte rohkem. Ja see vajab tugevdamist ikka veel. Ja üldse ei huvita palju ründavaid mängijaid suvel sisse tuuakse, sest kui sama kaitsega jätkatakse kordub kõik uuesti. Või noh natukene paremini, sest usku mul Flannosse on.

              Pöial püsti LS, DS, RSile. Kamba peale 60+ väravat. LS nutt on täiesti mõistetav. Sa oled pika hooaja jooksul andnud endast kõik ja isegi rohkem. Aga kui teised imevad agaramalt kui poola lits rekkameest, siis pole midagi teha.

              Gz Allenile esimese premmi värava puhul meie eest. Järgmine hooaeg tuleb loodetavasti lisa.

              PS ja Stok võiks oma pessimismi eest elu kõige rängema pohmaka saada. Puhtast kurjusest.

              Kommentaar


                Taaskord pisut vaatan asja teise nurga alt kui mõni teine foorumlane. Esiteks ei saa üksnes kaitseliini süüdistada sellistes asjades. See, et nii läks, on esiteks liiga ulja mänguplaani viga ja teiseks peaksid peeglisse vaatama ka need mehed, kelle töö on keskväljal kaitseliini abistada. Eile suutsid need mehed taas arvukate valesöötudega palle kaotada ja meeskonda pinge alla seada. Selliste pallikaotuste puhul tuleb väga tihti ette, et kollektiivselt ei jõuta kaitsesse tagasi.
                Ehk: uusi mängijaid võib kaitsesse osta, aga see ei taga seda, et nulli suudetakse hoida. Mänguplaan peab olema realistlikum ja pallikaotused tuleb minimaalseks viia. Vastasel juhul joostakse iga kaitseliin üle.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                  Mosese olukorras on lihtsalt õige koha pealt pilt tehtud, ning jääb mulje nagu sealt oleks pidanud palli väravasse veeretama, kuid kordusest vaadatuna oli see liikuv pall mis läks otse Palace kaitsja jala peale.
                  Mosesel pidanuks vaid palli korralikult tabama - pall oleks väravas olnud. Story of his season.
                  Tal on rohkemgi sarnaseid olukordi olnud, kus väga vaja, et ta suurepärase võimaluse ära lööks. Everton (a) ja Hull City (a) meenuvad. Hulli mängu võimalus oli 1:1 seisu pealt. Võibolla teen liiga, aga üpriski kohutav hooaeg tema poolt. Muidugi talle jäi suur auk täita, kuna me ei suutnud Mkhitaryani, Williani või kedagi teist ära tuua.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                    Chelsea vastu puudus plaan B. Iga natukenegi arukam diivani ekspert mõistis, et 'pool ei pea seda mängu võitma. Piisab viigist. Lolli järjekindlusega joosti peaga vastu seina ja kaotati.

                    Mul on täielik õigus meie kaitseliini üle rantida. Seda mantrat, et kaitseliin vajab tugevdamist olen ma korrutanud 1,5a kui mitte rohkem. Ja see vajab tugevdamist ikka veel. Ja üldse ei huvita palju ründavaid mängijaid suvel sisse tuuakse, sest kui sama kaitsega jätkatakse kordub kõik uuesti. Või noh natukene paremini, sest usku mul Flannosse on.
                    tuletan meelde, et chelsea vastu oli mäng minemas küll sinna 0-0 viigisadamasse enne gerrardi turfsurfi, mis ma julgen oletada ei olnud Rodgersi idee.
                    Teisalt kaitseliini tugevdamine on(eelkõige äärekaitse) arvatavasti asi mida rodgers ka teeb suvel. Keskkaitset ju oluliselt tugevdati juba suvel niiet su rant terve kaitseliini ebakompetentsusest on ka tsipa vale. Hetkel ju Toure, Sakho, Agger, Skrtel ning idee poolest ka Coates, Ilori olemas järgmisest hooajast niiet mehi kellel kvaliteeti on jagub. Pigem on asi mängujoonises ja me mängime väga ründavalt ja lahtiselt. Eks esimene hooaeg nii ründavat jalgpalli mängida ikka maksab kätte vahetevahel.
                    E: Aa ning 18st mängust 3 viiki ja 1 kaotus pole sugugi nii suur katastroof.
                    Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                    Kommentaar


                      Algselt postitas (-.-) Vaata postitust
                      E: Aa ning 18st mängust 3 viiki ja 1 kaotus pole sugugi nii suur katastroof.
                      Ja nii ongi.

                      Käesolev hooaeg on väga hea, et meeskonna piire nihutada. Ikka pingutad teinekord vaat, et veits üle... siis annad võimaluse keskmise taseme tõstmiseks ja seda taseme tõusu on meil uuel hooajal juba vaja uues kuues. Turvaliselt tiksudes jääd till pihus seisma.

                      Hala maha!
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Ma just arutasin kolleeg Rauliga, et kohati jättis Liverpoolil soovida korraliku lõhkuva pooliku olemasolu. Et Stevie Nicks võib seal küll mängida, aga ta pole ikkagi selline vend, kes suudaks kaitseliini turvata. Seetõttu jääbki kaitseliin niivõrd kaitsetuks ja sealt tulevad ka need prohmakad.
                        Sellega jõudsime omakorda peatreeneri taktikavaliku juurde, kus ei saa kohati aru, et miks sellist lõhkuvat poolikut ei kohaldata. Näiteks mäng Man Cityga. Esialgu jooksis kõik ideaalselt ja siis kaotati keskväli totaalselt. Enne sellele Brendan Fraser ei reageerinud, kui Man City oli seisu viigistanud. Seal oleks võinud ju vabalt võtta ühe ründajatest ära ja Lucas Ilvese väljakule tuua, ent Brendanil on justkui alatine plaan, et pedaal põhja senimaani, kuni muudmoodi tõesti enam ei saa.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Ma just arutasin kolleeg Rauliga, et kohati jättis Liverpoolil soovida korraliku lõhkuva pooliku olemasolu. Et Stevie Nicks võib seal küll mängida, aga ta pole ikkagi selline vend, kes suudaks kaitseliini turvata. Seetõttu jääbki kaitseliin niivõrd kaitsetuks ja sealt tulevad ka need prohmakad.
                          Sellega jõudsime omakorda peatreeneri taktikavaliku juurde, kus ei saa kohati aru, et miks sellist lõhkuvat poolikut ei kohaldata. N
                          Põhimõtteliselt on õige jutt, aga ma ei tea, kust selline lõhkuv poolik leida, kes BR-i mängusüsteemi sobiks. See ei saa olla Lee Cattermole, ta peab olema jõuline pallivõlur. Mees, kes suudab palli võita, hoida ja täpselt ning kiiresti sööta. Nõudmised on kõrged. Praegustest Lucas ei suuda päriselt seda rolli täita, Gerrard ka mitte. Mõlemad kipuvad surve all eksima ja siis on häda.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Southamptonis on üks selline vend. Nimeks tal Morgan Schneiderlin.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Ma just arutasin kolleeg Rauliga, et kohati jättis Liverpoolil soovida korraliku lõhkuva pooliku olemasolu. Et Stevie Nicks võib seal küll mängida, aga ta pole ikkagi selline vend, kes suudaks kaitseliini turvata. Seetõttu jääbki kaitseliin niivõrd kaitsetuks ja sealt tulevad ka need prohmakad.
                              Sellega jõudsime omakorda peatreeneri taktikavaliku juurde, kus ei saa kohati aru, et miks sellist lõhkuvat poolikut ei kohaldata. Näiteks mäng Man Cityga. Esialgu jooksis kõik ideaalselt ja siis kaotati keskväli totaalselt. Enne sellele Brendan Fraser ei reageerinud, kui Man City oli seisu viigistanud. Seal oleks võinud ju vabalt võtta ühe ründajatest ära ja Lucas Ilvese väljakule tuua, ent Brendanil on justkui alatine plaan, et pedaal põhja senimaani, kuni muudmoodi tõesti enam ei saa.
                              Hetkel meil jah ei ole sellist mängulõhkujat, keda vajadusel vahetusest sisse tuua mängu lõhkuma. Lucas ideepoolest nagu oleks, aga ta on mingil põhjusel väga vilets olnud. Samuti jätab tema kiirus soovida. Kui me ikka selliste jõududega ründamas käime, siis kiirus sellisel positsioonil on väga oluline. Rodgers muidugi ei kasuta teda ka õigesti hetkel. Ma ei saagi aru, et miks Gerrard mängib Lucase kohal ja Hendo kohal mängib Lucas, positsioon kus Gerrard on harjunud mängima. Aga kui Rodgers nii paremaks arvab, siis juu ta teab paremini.

                              Suvel oleks tarvis kindlasti osta selline mängulõhjuka. Medel oleks saada olevatest huvitav variant või siis Masch (jäänud nagu silma, et ta tahab Premieri tagasi tulla, aga ma kaldun arvama, et juhtkond sellist vananevat palgaõgardit ei taha). Ehk siis loodan, et Lucase asemel tuuakse üks tegija DM ja lisaks ka üks rüdavam poolkaitsja, kuna seal ikka ääretult õhuke see meeste valik, et CL-i koormusega toime tulla.

                              Keskkaitse kohta ei oskagi midagi arvata, et kas seal oleks tarvis nüüd kindlasti keegi juurde osta. Kõigepealt teeks ehk meestega veidi rohkem tööd. Ma väga ei mõista ka, et miks Sakhot Aggerile eelistatakse. Iga jumala nädal on näha, et Sakho-Skrtel paar ei toimi ja kui pingil on Agger, siis võiks ju nagu seda muuta. Räägitakse muidugi, et ta loodetakse suvel maha müüa, äkki hoitakse teda sellel põhjusel. Ei ole ka suur Skrteli talendi austaja kui aus olla, aga tundub, et ma olen selles paadis suhteliselt üksi. Minu soovunelm oleks slovakk suure raha eest kuhugi maha parseldada ja üks väga tip-top mees asemele soetada, kes selle koha ära lappaks.
                              Corner taken quickly...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Redman Vaata postitust
                                Ei ole ka suur Skrteli talendi austaja kui aus olla, aga tundub, et ma olen selles paadis suhteliselt üksi. Minu soovunelm oleks slovakk suure raha eest kuhugi maha parseldada ja üks väga tip-top mees asemele soetada, kes selle koha ära lappaks.
                                Nõustun. Muidugi see hooaeg on Šrtelil päris kenake olnud aga ma arvan, et kui keegi suure rahaga lehvitama tuleb, siis võiks mehe rahaks teha küll- ei ole top top keskkaitsja minu arust.
                                Vaadates, mis summad Sakho ja Ilori eest välja käidi on suure tõenäosusega nemad meie keskkaitsepaar tulevikus.
                                Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                                Kommentaar

                                Working...
                                X