320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Klavan tahab kah puhata. Lovren ja veel osad ka puudu.
    ..ja nii ongi

    Kommentaar


      Sturr võiks pre-seasoni vahele jätta.

      Kommentaar


        Algselt postitas Saver Vaata postitust
        Klavan?
        Koos Taukariga Vihula mõisas.

        Kommentaar


          Algselt postitas Marduk Vaata postitust
          Vaatasin SkySportsit mingi 10minsase kokkuvõtva klipi "töös olevatest" transferidest ja meie nime seal isegi ei mainitud. WAZZZZUP?
          “Sometimes you need to be patient and that’s what we are in the moment - to wait for the right moment and then we will see what happens.”

          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Koos Taukariga Vihula mõisas.
          Selge, puhkab. Tänud.
          Benitez: "In football, everything is a lie".

          Kommentaar


            taukarfans ...peaks äkki siin ka nime ringi muutma, vist ainult ühe korra saab.


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Echo väitel saabuvad paljud härrad homme hommikul Melwoodi. Teiste seas olla treenima oodata sääraseid haruldusi nagu Sakho, Markovic ja Bogdan.
            Flanno ka!

            Edith:
            Players at Melwood on Wednesday: Karius, Grabara, Gomez, Matip, Milner, Moreno, Randall, Alexander-Arnold, Henderson, Lucas, Stewart, Mane, Firmino, Chirivella, Kent, Flanagan, Sakho, Markovic, Clyne, Sturridge, Bogdan, Ings.
            ★★★★★★

            Kommentaar


              No seda kannatlikust olen ma siin ligemale 20a fännamisega kasvatanud küll. Ma lihtsalt ootasin rohkem sellest kaua oodatud CL kaardist. Varsti loeme lihtsalt ajalehtedest kuidas me taas 5 sendi pärast pilli lõhki ajasime ja/või pealkirju stiilis "Why I choose XXX over Liverpool FC".

              PS. Liiga palju aastaid Stokiga samas foorumis peab oma jälje jätma!

              Kommentaar


                Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                No seda kannatlikust olen ma siin ligemale 20a fännamisega kasvatanud küll. Ma lihtsalt ootasin rohkem sellest kaua oodatud CL kaardist. Varsti loeme lihtsalt ajalehtedest kuidas me taas 5 sendi pärast pilli lõhki ajasime ja/või pealkirju stiilis "Why I choose XXX over Liverpool FC".

                PS. Liiga palju aastaid Stokiga samas foorumis peab oma jälje jätma!
                nagu Arsenali teemat loeks juba

                Kommentaar


                  Algselt postitas malagar Vaata postitust
                  nagu Arsenali teemat loeks juba
                  Mis puutub üleminekutesse, siis on Liverpool ja Arsenal tiba sarnased olnud viimasel ajal. Manchesteri klubid ja Chelsea pillavad seda raha ikka rohkem ja Spurs on pigem leidnud palju teemante nii enda akadeemiast kui võõrsilt.

                  Liverpool ja Arsenal on teinud seal max 1-2 korralikku täiendust per year ja siis pigem natukene puitunud keskpärasust, eelkõige kuna ollakse raha lugemises tiba ettevaatlikumad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas malagar Vaata postitust
                    nagu Arsenali teemat loeks juba
                    No mingi hetk oli veits suitsu, et jahime ka La Kassetti eks. Mingi moment tuleb sealt raudselt 1 artikkel mo poolt mainitud sisu/peakirjaga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                      No seda kannatlikust olen ma siin ligemale 20a fännamisega kasvatanud küll. Ma lihtsalt ootasin rohkem sellest kaua oodatud CL kaardist. Varsti loeme lihtsalt ajalehtedest kuidas me taas 5 sendi pärast pilli lõhki ajasime ja/või pealkirju stiilis "Why I choose XXX over Liverpool FC".
                      Täiesti nõus, deja vu tunne ei kao kuskile.
                      Benitez: "In football, everything is a lie".

                      Kommentaar


                        Trent Alexander Lahm Arnold sõlmis klubiga uue 5 aastase lepingu. Novembris alles pikendati lepingut. Kloppile meeldib mida ta näeb.

                        Corner taken quickly...

                        Kommentaar


                          kui keegi mõtles, miks Klopp Mamat siia ei taha

                          DEOr9EkXYAIdfb-.jpg
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                            kui keegi mõtles, miks Klopp Mamat siia ei taha

                            Kommentaar


                              Corner taken quickly...

                              Kommentaar


                                SOLANKE: Goals/Games
                                65⚽️ in 85 games: Chelsea Youth
                                0⚽️ in 1 game: Chelsea
                                7⚽️ in 27 games: Vitesse
                                27⚽️ in 53 games: England Youth

                                Pooli' foorumis on mees juba uueks Lewandowski'ks ristitud.
                                Benitez: "In football, everything is a lie".

                                Kommentaar

                                Working...
                                X