320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No tore ja tore, aga ÕIGEID sign'inguid meil ikka veel pole, sinna kuhu tegelikult vaja. Davai, tegutseb nüüd!

    Kommentaar


      Algselt postitas Wingback Vaata postitust
      No tore ja tore, aga ÕIGEID sign'inguid meil ikka veel pole, sinna kuhu tegelikult vaja. Davai, tegutseb nüüd!
      Jah. Täna esimene pre-season mäng. Ilmselt näeb palju selliseid nimesid kellest kuulnudki pole ja mõni vanem sekka ka. Loodetavasti pressitakse Kloppilt mõni konkreetsem vastus ka pressikal välja, kui "you have to be patient, it's important".

      Kommentaar


        Õudne seda üleminekute hala igalt poolt lugeda. Mängime nendega, kes on.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Juba praegu on olukord roosilisem koosseisu osas koos vigastatud vennikeste tervenemisega ja laenult tulijatega. Äkki saab Allan oma võimaluse. 3 kindlat nime, kes rahaks tuleks teha on Sakho, Moreno ja Markovic. Sealt peaks piisavalt krõbisevat tulema, et kvaliteetsemad asendused tuua.

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Õudne seda üleminekute hala igalt poolt lugeda. Mängime nendega, kes on.
            Täiesti nõus.

            Kommentaar


              Täna näeme siis üle hulga aja Hendot mängimas.

              The skipper is set to make his Reds return today! http://lfc.tv/ASpa
              9:00 AM - 12 Jul 2017
              Benitez: "In football, everything is a lie".

              Kommentaar


                Varem ma ei viitsinud halada, kuna meil polnud CL-i, aga nüüd on, peaks paugust olema rohkem aktraktiivne siia tulla, aga näe ...
                A noh aega on veel ja kui ei tulegi kedagi eriti, siis peab meie tiimi sügavus taas igast vigastuste lained raskelt üle elama (siiani pole just hästi elanud ju).
                Üldjoontes olen ikka positiivne - KEEP Coutinho ja rokime nii et tolmab järgmisel.

                Kommentaar


                  Paistab, et ainsad kes täna kindlasti ei mängi, on Salah (kellel pole tööluba), Lallana, Coutinho ja Ings. Nojah ja Can jätkuvalt puhkusel.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                    Varem ma ei viitsinud halada, kuna meil polnud CL-i, aga nüüd on, peaks paugust olema rohkem aktraktiivne siia tulla, aga näe ...
                    A noh aega on veel ja kui ei tulegi kedagi eriti, siis peab meie tiimi sügavus taas igast vigastuste lained raskelt üle elama (siiani pole just hästi elanud ju).
                    Üldjoontes olen ikka positiivne - KEEP Coutinho ja rokime nii et tolmab järgmisel.
                    Minu arust ainuke nö. kriitiline positsioon on Vasakkaitse ja no kui otsustatakse et Moreno ja alexander-arnold on seal piisavad 2. ja 3. valik, siis mis siis ikka. Ma arvan, et top4 lootus on meil täitsa reaalne ja kui Hendo ja Sturridge terved püsivad, siis on kõik võimalik.
                    Keskkaitsjaga vähemalt see hooaeg veel küll kriisi pole, aga eks veits biased ka sest Klavan ja värki. Poolikusse ja ründesse juurde toomine on kõik sellised nice to have, aga mitte kohustuslikud täiendused.

                    Kommentaar


                      Mis need koefitsendid on, et van Dijk on akna lõpus Liverpooli mängija?
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Benitez: "In football, everything is a lie".

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Õudne seda üleminekute hala igalt poolt lugeda. Mängime nendega, kes on.
                          Suvel halame üleminekutega. Ülejäänud aastast halame, et pole kedagi pingilt võtta? Fine siis!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                            Suvel halame üleminekutega. Ülejäänud aastast halame, et pole kedagi pingilt võtta? Fine siis!
                            12. juuli on kalendri järgi. Ka mina olen pettunud kui 1. septembriks kedagi põhisse ei lisandu, aga come on. Aega on selle kiire asjaga.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Liverpooli transfer turg suht seisab. Ei räägi Eurosport kuulujutte. Keita ka kadunud.
                              ..ja nii ongi

                              Kommentaar


                                Nad on selles sex offenders listis, et ei tohi läheneda jne.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X