320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    tulen ka, barcelonast ei saanud siiski asja.
    get in

    Kommentaar


      Nüüd vaja tasemel kaitsjat ja väravavahti ning siis oleme suures mängus sees.

      Kommentaar


        Algselt postitas Saver Vaata postitust
        Mulle meeldib Salah tulek, väga, aga selline võrdlus on ikkagi mõnes mõttes täiesti pointless, sest Itaalia liiga on päris kesine siiski.

        Kommentaar


          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
          Mulle meeldib Salah tulek, väga, aga selline võrdlus on ikkagi mõnes mõttes täiesti pointless, sest Itaalia liiga on päris kesine siiski.
          Kuigi väidavad (ma ise ei tea tõesti nende liigast mitte midagi), et Itaalia liiga on viimaste aastate jooksul kõvasti arenenud (loe: kiiremaks läinud), siis olen siiski sinuga ühes paadis. Ka Salahi suhtes pole veel erilist kindlust. Eks aeg näitab, kuidas ta meil hakkama saab.

          Vaatasin just täna ühte klippi temast, mis oli juba aastal 2013 kokku klopsitud ja no väga vint eks. Aga samas ta Chealsea's põrus. Või siis lihtsalt oli valel ajal vales kohas.
          Benitez: "In football, everything is a lie".

          Kommentaar


            Milneri positsioon mulle sobib. Viimasel ajal pigem pikka maad jooksnud, jõuaks sama moodi joosta ka ehk. Plaan on jalgpalli peale üle minna jälle, loodetavasti on skaudid kohal ikka.

            Kui me kõik sama mõistmatud oleme, võime ju rotatsiooni väravavahi positsioonile teha. Korra olin mingis mängus varuväravavaht, rohkemad kogemused puuduvad.

            Kommentaar


              Hei, millal see jalka turniir toimub?

              Kommentaar





                siit peaks vastuse kätte saama

                Kommentaar


                  Uuele ringile siis?
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Äkki saaks Sakho vahetada Van Dijk vastu ja plekiks 40mil peale? Päris okei diil oleks ju isegi.
                    ..ja nii ongi

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                      Uuele ringile siis?
                      Miks uuele, kui vana pole tegelikult kunagi päris kinni läinudki. Või kui, siis ainult üheks päevaks.

                      Liverpooli koduka foorumis on näiteks algusest peale, kuni tänase päevani oldud kindlad, et tehing toimub nii ehk naa. Komistuskiviks on pigem mehe hind, mis (oleme ausad) on tõesti krõbe.
                      Benitez: "In football, everything is a lie".

                      Kommentaar


                        Corner taken quickly...

                        Kommentaar


                          Benitez: "In football, everything is a lie".

                          Kommentaar


                            Mulle hakkab 2008/09 hall särk päris meeldima kui meenutatakse, milliseid väravaid Torres, Aurelio ja unustamatu Andrea Dossena Manku võrku kõmmutasid.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              David Duckenfield and Norman Bettison among six people charged over Hillsborough disaster
                              Corner taken quickly...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                                Mulle meeldib Salah tulek, väga, aga selline võrdlus on ikkagi mõnes mõttes täiesti pointless, sest Itaalia liiga on päris kesine siiski.
                                Mine vittu
                                THEO HERNANDEZ

                                Kommentaar

                                Working...
                                X