320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis selle Matipi fenomen on, et ta Lovreni asemel platsil on? Lovren teeb kord poole aasta jooksul totaalselt lootusetu mängu, aga Matip teeb seda keskmiselt kord kahe nädala jooksul vms.

    Kommentaar


      Matipi söödud on efektiivsemad vastase kaitse lahti harutamisel.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Sellist mängu on lihtsalt lust vaadata. Vabalt oleks võinud skoor mitu väravat suurem olla.

        Kommentaar


          Äge. Oxlade oli keskel lihtsalt super, samamoodi Can ja Robertson. Karius võttis esimesel poolajal Arnautovici ülitäpse tõste ära. Ründekolmik ei suuda enam üheski mängus alt vedada.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Kui aus olla, peaks sellise tuhhi ainuõige preemia olema CL või Premmi karikas. Kahjuks see teine kipub lännu olema. Tahaks veerandfinaalides Bayern - Liverpool näha.
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              Hmm.

              Njah.

              Oleks.

              Vaadates seda meeskondliku koostööd, enesekindlust, mis VVD tulekuga on tekkinud, siis... hmm njah, oleks võib olla tiitli eest võitlemine veel teema ning isegi väike brass alles. Unistada ju võib, kuid kuidas teisiti tuleviku poole liikuda?

              Üle pika aja tegi mängu vaatamine mind rõõmsaks.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Hmm.

                Njah.

                Oleks.

                Vaadates seda meeskondliku koostööd, enesekindlust, mis VVD tulekuga on tekkinud, siis... hmm njah, oleks võib olla tiitli eest võitlemine veel teema ning isegi väike brass alles. Unistada ju võib, kuid kuidas teisiti tuleviku poole liikuda?

                Üle pika aja tegi mängu vaatamine mind rõõmsaks.
                Kas VVD mitte brassi eest saadud rahade eest ei ostetud?

                Kommentaar


                  Väike brass oleks igal juhul minema tõmmanud. Hea meel tõdeda, et tema minek pole meeskonna mängule halvavalt mõjunud. Hea seeria võib pigem vast mõjutada Cani. Tüüp viimasel ajal päris isukalt mänginud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas staykool Vaata postitust
                    Kas VVD mitte brassi eest saadud rahade eest ei ostetud?
                    ei. aga tuletaks meelde, et temaga on kaotatud wbale ja swanseale, pigem on keskväljal asju muudetud ja poisid mängima seal saadud. vvd on õhus lihtsalt super ja ehk tänu sellele on pigem standardites nüüd kindlam olla.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Ma saan aru, et väikese brassi minek, tahe sai pealikule selgeks suve lõpus. Kui nüüd fantaseerida, siis edu palliplatsil, suhtumises võinuks mõlema meelt muuta (?). Taaskord - fantaseerimine.

                      VVD tulekuga on rohkematel kordadel ära vajunud keskväli, kui kaitseliin. Kui kumbki ära ei vaju, siis ongi tulemuseks peksham.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Äge. Oxlade oli keskel lihtsalt super, samamoodi Can ja Robertson.
                        Ox..... oli väga hea. Jookseb ja teeb musta tööd nagu Firmino, võitleb ja võidab. Kui ta stabiilsuse ka nüüd kuidagi saavutaks, siis ehk oleksin nõus poole summa ulatuses mis tema peale kulutati möönduse tegema, et money well spent. Olen ootel

                        Robertsoni tsenderdused on maasikad ja Can peab jääma! Can on lihtsalt iga hooajaga paremaks läinud ja tema lahkumine jätaks taas augu mida peab lappima hakkama.

                        Elu on hetkel päikest täis.

                        Kommentaar


                          Ma armastan sind Liverpool, juba lapsest saati!
                          Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                          Kommentaar


                            Clyne tegi täna U23 mängus kammbäki. Solanke skooris kübara ja Stoke löödi uppi 4:0.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Keegi Milneri suunas kiitusi pole visand, siis viskan ise. Raudmees või midagi taolist - Jürto Nii-Dommzonn oleks uhke.
                              Ja kuradi efektiivne.







                              ja kui lubate
                              Liverpool slice Ham open with Can opener.
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Milner oli jah tagasi oma tuntud headuses. Kloppi poolt ajastatud lüke?
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X