320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ära ole selline pussy ja rohkem usku! vastased on pasad ja võit on meie oma.

    Kommentaar


      Türa jälle pandi lovren tähtsas mängus sisse. Huvitav kas nad kunagi õpivad..

      Kommentaar


        Lovren on jumal
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Tra mis asja see Ox täna teeb???

          Kommentaar


            Pdsi hakake agressivsemalt suruma palun! Ja palun olge Unitedi pikkadeks pallideks valmis 2 PA. Kaitseliin nagu esimest päeva koos platsil?!? Mourinho mängis kahjuks Kloppi üle 1 PA. Robertson ja Can on väga head olnud. Davai teeb comebacki nüüd!

            Kommentaar


              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
              Kõik alla kolm null võidu on räme pettumus. Pange inglise kohtunike teema juba sooja, sest ei jõua ära oodata naaberteema linnupojade mängujärgseid analüüse seal teemas, sest mänguliselt neil küll mingit lootust ei ole täna.
              Kõigest 1 veel vaja lüüa. Ise arvan, et tuleb rohkem. Ole fänn, aga ära ole ülbe fänn ja ära kujuta asju ette, mida ei eksisteeri.

              Kommentaar


                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                Türa jälle pandi lovren tähtsas mängus sisse. Huvitav kas nad kunagi õpivad..
                Viimaste mängude kommentaaride järgi on Lovren hetkel paremas vormis kui Matip. Kes teab, mis käkiga see viimane oleks hakkama saanud, kui oleks Lovreni asemel alustanud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cyrusvk Vaata postitust
                  Viimaste mängude kommentaaride järgi on Lovren hetkel paremas vormis kui Matip. Kes teab, mis käkiga see viimane oleks hakkama saanud, kui oleks Lovreni asemel alustanud.
                  See ei ol oluline kumb paremas vormis on. Lovren on lihtsalt krooniline kangestuja. Matipilt sa vähemalt tead et ta teeb kindlalt oma taseme ära alati,.

                  Kommentaar


                    üks asi on Lovren, aga mis mulle isegi rohkem silma jäi - Alexander-Arnold on lihtsalt väga kohutavalt halb jalgpallur. Alguses tahtsin öelda, et "kaigas" aga see oleks juba arvestatav solvang kaigastele. Mitu kahevõitlust ta mängu jooksul üldse võitis? 40st 2? Ei mõista miks nii tagasihoidlike võimetega meest Poolisuguses meeskonnas mängitatakse. Kuigi samas Gomez on vähemalt sama suur loodusõnnetus... häda ikka kui Clyne katki on.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      ... Alexander-Arnold on lihtsalt väga kohutavalt halb jalgpallur...
                      Tõesti, kehva mäng 19(!!) aastaselt noormehelt.
                      Aga tegu on väga talendika ja hea mängijaga. Nõnna noorelt tuleb vigu ikka ette.
                      Kuid öelda, et tegu kohutavalt halva mängijaga on väga lühinägelik.
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        Säherdusi vigu ei tohiks siiski teha. Üsna amatöörlik. Lisaks häirsid mind lohakad söödud - söötis mõned korrad tagasi Lovrenile suht huupi (ei jalale, ei liikumise peale). Sellise asja eest lükkaks ma ta pikali.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                            Tõesti, kehva mäng 19(!!) aastaselt noormehelt.
                            Aga tegu on väga talendika ja hea mängijaga. Nõnna noorelt tuleb vigu ikka ette.
                            Kuid öelda, et tegu kohutavalt halva mängijaga on väga lühinägelik.
                            Eih, olen täitsa teadlik, et tegemist on noore mehega. Aga kusagil on piir. Ma ei tea, ma olen igasugu kloune näinud äärekaitse kohtadel, aga see on täitsa ausalt üks kõige-kõige nõrgemaid esitusi üldse.

                            Eks natukene muidugi on see nüüd see olukord, et ma tema kõiki mänge pole näinud ja väikese valimi põhjal ütlen, et "stupid is what stupid does" ehk "väga väga halb mäng=väga halb mängija" aga ikkagi Pooli tasemel klubi päris õpipoissi ei saa sinna kohale lubada. Muidugi jah kui tema vastu aus olla, siis Spusi vastu I mängus (4:1 kaotus Wembley'l) tegi ka Gomez väga (mitte küll NII halva) mängu ja oli osaline kahe värava kinkimises. Selle poolest keeruline olukord, et Clyne pikalt katki ja kumbki asendus ei vea stabiilselt välja.

                            Kommentaar


                              Liverpooli kirstunael on kaitseliin, mis laseb kohati lambiväravaid.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Nii juhtub, kui Klavani asemel mängivad keskkaitses VVD kõrval mingid amatöörid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X