320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
    Me räägime siiski Mourinhost ja Old Traffordist. Ükskõik kui kusine on seis, midagi pole kindlat.
    Ei tasu anda ManU poolehoidjatele kütet oma bravuuritsemisega.

    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    ära ole selline pussy ja rohkem usku! vastased on pasad ja võit on meie oma.
    Seda on nii naljakas lugeda pärast mängu

    Kommentaar


      Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
      Liverpooli kirstunael on kaitseliin, mis laseb kohati lambiväravaid.
      Ega teie Egiptuse Messi ka täna midagi ohtliku korda ei saatnud.

      Aga mäng oli kaotatud teil juba enne avavilet. Täpsemalt sel momendil, kui Klopp seisis nagu reamees ja ootas näost valge millal Mou tuleb. Ning Mou tuleb, näoga nagu oleks just mõnusa kangi maha pannud. Paneb käe möödaminnes pehmelt Jurgeni õlale ja lausub: “zdont zworry, i äm a still zhe special one”.

      Kommentaar


        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          Eih, olen täitsa teadlik, et tegemist on noore mehega. Aga kusagil on piir. Ma ei tea, ma olen igasugu kloune näinud äärekaitse kohtadel, aga see on täitsa ausalt üks kõige-kõige nõrgemaid esitusi üldse.

          Eks natukene muidugi on see nüüd see olukord, et ma tema kõiki mänge pole näinud ja väikese valimi põhjal ütlen, et "stupid is what stupid does" ehk "väga väga halb mäng=väga halb mängija" aga ikkagi Pooli tasemel klubi päris õpipoissi ei saa sinna kohale lubada. Muidugi jah kui tema vastu aus olla, siis Spusi vastu I mängus (4:1 kaotus Wembley'l) tegi ka Gomez väga (mitte küll NII halva) mängu ja oli osaline kahe värava kinkimises. Selle poolest keeruline olukord, et Clyne pikalt katki ja kumbki asendus ei vea stabiilselt välja.
          Sa vajad ikka jubedalt juhtimiskogemust. Inimesed eksivad. Jalgpallurid on inimesed => m.o.t.t. Kui selle pealt pidevalt jaurata, et kõik on vaja seina äärde panna, siis oled sa ise veidi tuutu.

          Kommentaar


            Kõik nö parema ääre mehed olid kohutavad eile. TAA ..ilmselt halvim esitus Pooli särgis üldse, Ox..mis kuradi asjad tal üldse jalas olid? Sest enamus ajast oli mees käpuli lihtsalt ja üleüldse täiesti kohutav..ja see väljavahetamine ka, mõni hea mäng ja kutt hakkas diivatsema. Salah..vaadake mehe heatmapi, suurepärane näide, mis juhtub, kui mees lihtsalt passib terve mäng keskel ja ruumi pole. Kommentaator muidugi arvas mingi aeg, et Salah võiks vahepeal keskele minna vb. Vb oleks võinud äärele minna ikkagist. Kuigi Mane oli eile üks paremaid, siis eile kehastus Coutinhoks ja ehitas mängu.
            Kas keegi teeb veel aeglasemini otsuseid, kui Gini? Nagu midagi kuradit sa tipid seal kohapeal ja siis paned Salahile söödu, kui tal juba 2 meest seljas ja vastu tuleb kontra.
            Lovren on suurte mängude mees.

            Kommentaar


              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
              Salah..vaadake mehe heatmapi, suurepärane näide, mis juhtub, kui mees lihtsalt passib terve mäng keskel ja ruumi pole. Kommentaator muidugi arvas mingi aeg, et Salah võiks vahepeal keskele minna vb. Vb oleks võinud äärele minna ikkagist.
              Ma ei tea, mulle jäi mulje, et igakord kui Salahile pall jõudis, siis ta üritas läbi terve kaitseliini üksi minna ja kaotas lihtsalt palli ära.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Te muidu ikka teate, et tähtis pole probleem, vaid reaktsioon/lahendus sellele?

                Amatöörlike eksimustega kaotada on tobe. Samas nõrgemaid on vaja aidata ja ses suhtes loodame, et eilsed vastased miskit sellest ka õppisid.

                Lastud väravad ja kehvalt mängitud olukorrad, löögid (14-st lööki värava suunas ja kaks raami...no, no, no) ning uudistesse ilmunud sõnavõtud kinnitasid mu kartust, et vennad on nüüd vähe popsutanud ja hõljuvad pilvedes.
                Suures plaanis on olukord tip-top ja senine asjade kulg on näidanud, et me õpime vigadest ja areneme.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

                  Amatöörlike eksimustega kaotada on tobe. Samas nõrgemaid on vaja aidata ja ses suhtes loodame, et eilsed vastased miskit sellest ka õppisid.
                  Watch the video in 270p HD. The song "It's a hard knock life." from (My favourite) the original version of the movie Annie made in 1982
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Rassist.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Rassist.
                      Linnupojakese naljad pole isegi naljakad, ilmselt ta saab neist ise kõige paremini aru.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        Linnupojakese naljad pole isegi naljakad, ilmselt ta saab neist ise kõige paremini aru.
                        Soovitan su psühholoogile rääkida minust.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                          Salah..vaadake mehe heatmapi,
                          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            Soovitan su psühholoogile rääkida minust.
                            Sa pole väärt seda. Empaatia puudub.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                              Sa pole väärt seda. Empaatia puudub.
                              Ilmselgelt jään ma sulle ette, sest üritad lapse kombel koguaeg mulle ära panna, soovitan tõsiselt minust rääkida talle. Edu!
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                                Ox..ja see väljavahetamine ka, mõni hea mäng ja kutt hakkas diivatsema.
                                Usun, et mees oli lihtsalt pettunud ja kuri enda esituse peale mitte ei diivatsenud. Pole sellist masti mees, kes teab see teab.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X