320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cosmix100 Vaata postitust
    aiii, see oli valus
    oled kindel?

    Kommentaar


      Algselt postitas Plague89 Vaata postitust
      Hah. Selline seaduspärasus on rohkem manku ja chelsea fännidel, seda peaksid sa siiski juba teadma.
      Aga olgem ausad. Kui Torres saab vigastada, kes hakkab teil ründajatest väravaid lööma? Rafa Kuyt'i ja Babel'it sinna ette ei pane ju. Nemad võiks neid väravaid lüüa küll. Aga kui ikka Voronin sinna topitakse siis mina kohe ausalt ei näe kuidas tema suudaks seal hooaja peale üle 10 värava lüüa.
      Vabandust kui nüüd keegi selle pärast haiget sai või solvus, aga minu arvamus on selline.

      Selline uudis ka vahepeal tulnud, et kuna kaitsemehed vigased on Rafa ostmas Sotiris Kyrgiakos't.
      Eelmise aasta hooaja algul,mängis küll Kuyt ees 4-4-2 süsteem oli siis.

      Kommentaar


        Algselt postitas Plague89 Vaata postitust
        Hah. Selline seaduspärasus on rohkem manku ja chelsea fännidel, seda peaksid sa siiski juba teadma.
        lol, ei. Selline seaduspärasus on alati, siis kui mõni meeskond võitma hakkab. Arsenal pole seda ammu suutnud lihtsalt.

        Kommentaar


          Liverpool v Stoke

          Nüüd on võimalus oma esimesed kolm punktid tabelisse saada.Tiimi valik on päris huvitav.Põhikoosseis on : Reina, Insua, Johnson, Ayala, Carragher, Mascherano, Lucas, Benayoun, Kuyt, Gerrard, Torres. Varumehed: Cavalieri, Dossena, Voronin, Riera, Ngog, Babel, Kelly.

          Lõpuks ometi Beanyoun on põhis.Loodan , et täna Lucasel läheb hästi ja lööks värava, siis saaks ta rohkem enesekindlust juurde.Peaksime kindlalt võitma, see mäng on nagu väike eel mäng enne Villa mängu.3-0 peaksime võitma, Torres teeb Hat-tricki.

          Esimesed emotsioonid minu poolt:

          We're gonna win the league,
          We're gonna win the league,
          And now you better believe us....



          Poolaeg on 2-0 Liverpoolile.Väravad lõid Torres ja Johnson.
          Skooriks jäi 4-0 Kuyt ja Ngog sahistasid võrkku.Lucas mängis täna hästi, üldiselt terve meeskonnalt korralik esitus.

          Kommentaar


            Mäng saab kohe läbi ja ollakse ees 3-0. Johnson tundub päris hea ost olevat. Ise pole veel ühtegi mängu LIVE's vaatanud, ei oska oma hinnangut anda.

            EDIT: 4-0 Ngog lõi siis.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              norms

              Johnson nüüd tegi küll seda, mida tahtis teha - mom.
              Mansal jagus võitlusvaimu algusest lõpuni ning rünnati igast august. Tublidus.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar




                Teeme nii, et tibusi loevad kõik sügisel.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Kas siin enne ei olnud facepalmi pilt? Pidin just postitama, et roflpooli teemas tuleb ikka kasutada kuyti facepalmi...
                  "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                  Kommentaar


                    OT, aga mida see Masch teeb seal pildi peal? 'Don't mention the Falklands?'
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -thierry-
                      Sorry, aga ma pean seda küsima..
                      Which ship never docks in Liverpool?

                      Kõik teavad vastust. Milleks on vaja seda koguaeg küsida ja muide see aasta docksib ta Liverpoolis
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -thierry-
                        Sorry, aga ma pean seda küsima..
                        Which ship never docks in Liverpool?
                        Arsenal on nagunii sitt!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Plague89 Vaata postitust
                          Hah. Selline seaduspärasus on rohkem manku ja chelsea fännidel, seda peaksid sa siiski juba teadma.
                          Aga olgem ausad. Kui Torres saab vigastada, kes hakkab teil ründajatest väravaid lööma? Rafa Kuyt'i ja Babel'it sinna ette ei pane ju. Nemad võiks neid väravaid lüüa küll. Aga kui ikka Voronin sinna topitakse siis mina kohe ausalt ei näe kuidas tema suudaks seal hooaja peale üle 10 värava lüüa.
                          Vabandust kui nüüd keegi selle pärast haiget sai või solvus, aga minu arvamus on selline.
                          Kõtt, lapsuke.
                          Glen Johnson tegi eile ründesuunaliselt lausa salapäraseid trikka ja Gerrardi eeltöö Kuyti väravale on legendaarne. Ilus äratus pärast Londoni õudust. Tublid poisid.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            eelmise aasta graafikust oleme kahe punniga ees. Glen oli hea ründes, värav oli ka suht nunnu. Gerrardi pööre enne kuyti väravat oli võimas.

                            Kommentaar


                              Kas keegi annaks mingi lingi kust näeksin väravaid ? :P

                              Johnson (y)

                              Kommentaar


                                Sotirios Kyrgiakos on nüüd küll väga ootamatu ost keskkaitsesse, võiks öelda, et isegi paanikaost.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X