320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui hoolega loed, siis see osa käiski mees-mehe kohta. See tsoonikaitse jätab jälle suhteliselt suurema võimaluse kasti tagant segamatult peale lüüa, kui see pall sinna tagasi söödetakse-tõrjutakse. Pole mehi postis, kiiremini välja, värava ees olev vastane (rikošetid, suunamised jne) kergemini suluseisus. Oma loogika on.
    Ja samas ei ole see neile nagu hirmus kõvasti kätte ka maksnud, kuni ülejäänud vennad oma tööd õigesti teevad. Eilne 2:0 värav lähebki näiteks küll puhtalt selle kraesse, et mitu meest Reinaga eesotsas vehkis ja mölises ilmselge nurgalöögi vastu, selle asemel et see olukord lihtsalt korralikult ära kaitsta ja puhkama minna. Korraks keskendumine läind ja oligi korras.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Porto, Stuttgart, Zürich - kõlbaks kenasti. Türki või Venemaale ei tahaks.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        puhas kuld
        Eyebrows were raised when the Reds splashed out £17million on England international Glen Johnson this summer but his salary will leave fans gobsmacked.

        Kommentaar


          Gief AZ Alkmaar!!!

          Kommentaar


            Lyon, Fiorentina, Debrecen - selline tubli keskmine seltskond. Türgi ja Venemaa vältimine on alati positiivne.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Lyoniga läheb madistamiseks vast esikoha eest.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Jovetic teeb teile 1:0 nii, et vähe pole.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Epic Vaata postitust
                  Jovetic teeb teile 1:0 nii, et vähe pole.
                  Kes on Jovetic?
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Kes on Jovetic?
                    Varsti saad teada

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Kes on Jovetic?
                      selle lausega näitasid oma laia silmaringi.
                      vähemalt teeb failpool cl'i huvitavaks, ainuke raske grupp inglise klubidest millest küll kahju. fiorentinaga vast top 2e jagelemiseks ning siis oma korda lyon käib vast fiorentina kandadel järgi.
                      /tubli töö mcnamara, et suutsid sellise super vastuse kokku mõelda, kuid kuna sa oled nähtavalt loll nagu lauajalg siis enamat nõuda on sinult ilmselgelt palju. samuti kuna sa midagi informatiivset või huvitavat pole võimeline postitama siis ära vaevu ka vastama.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tim| Vaata postitust
                        selle lausega näitasid oma laia silmaringi.
                        vähemalt teeb failpool cl'i huvitavaks, ainuke raske grupp inglise klubidest millest küll kahju. fiorentinaga vast top 2e jagelemiseks ning siis oma korda lyon käib vast fiorentina kandadel järgi.
                        Aitäh sisuka ja armastusväärse vastuse eest, amatöör.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Ma ka näiteks ei tea, kes see Jovetic täpsemalt sihuke on. Ainult kuulnud olen, eesnimegi ei tea peast. Ei jälgi lihtsalt Serie A-d. Kas ma võin oma kitsa silmaringiga ikka nüüd siin foorumis edasi käia või pean ka nurga taha häbenema minema?
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            Ma ka näiteks ei tea, kes see Jovetic täpsemalt sihuke on. Ainult kuulnud olen, eesnimegi ei tea peast. Ei jälgi lihtsalt Serie A-d. Kas ma võin oma kitsa silmaringiga ikka nüüd siin foorumis edasi käia või pean ka nurga taha häbenema minema?
                            Soovitan häbeneda. Tegemist siiski järgmise Montenegro staariga (peale alahinnatud Vucinic'i).

                            Kommentaar


                              No siis jah järelikult ise loll, et pole taibanud kristallkuuli osta. Lähen ja häbenen. Kitsas silmaring.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                äkitsi saaks elu24-s mingi soccernet.ee häbiposti üles panna?
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X