320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vähe sellest, et juttu oli, täpselt sama nali oli samuti.

    Kommentaar


      Algselt postitas Shermann Vaata postitust
      Niisama küsiks, et kuidas teil iroonia tajumisega lood on?
      Mul hakkas endal ka silma see siin lugedes, tahtsin sama asja neilt küsida
      FC Otepää II

      Kommentaar


        Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
        Vähe sellest, et juttu oli, täpselt sama nali oli samuti.
        ahah, loe nüüd minu postile eelnevast postitusest Shermani tsitaati. Päris lahe eksole ;D .

        Kommentaar


          Peaksin siiski reeglist puhkuse ajal jalgpall vaatamata jätta kinni pidama. Kahjuks tegin viimasel õhtul erandi.
          Kaotus Anfieldil on talumatu. Vana taktikaga seda hooaega jätkata ei saa, loodetavasti on see Rafale arusaadav. Silma hakkas paar asja: keskväljal söödumäng ei toimi. Õige vara joostakse vastase miini otsa või siis antakse õige nõme valesööt. Misjärel ei olda tihti valmis oma kolli kaitsma. Teiseks pole vähimatki tolku tõstetest värava alla, mida äärtelt harrastatakse (näiteks Johnsonilt). Peapallide võtjat ründelauas ei ole - Torres on peaga mänguks kasutu.
          Midagi tuleks nüüd muuta. Proovida kasvõi Ngogi Torrese kõrval ründes ja tõmmata Leiva sealt keskelt valesööte tegemast ära.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Parandage mind, kui ma eksin, kuid minu arust on kõik selle hooaja väravad löödud meile standarditest?

            Krt iga aasta sama lugu. Hooaja alguses saame mingid idiootsed kaotused ja siis lõpus vaatame, et rsk mõned punnid jäävad korralikust kohast puudu. Nii tüüpiline.

            Kommentaar


              Algselt postitas Shermann Vaata postitust
              Just nii. 3 mängu mängitud ja 'pool on tiitlikonkurentsist väljas. Nagu ka ManU.
              Tihe Premmi vaataja nagu näha

              Kommentaar


                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                ahah, loe nüüd minu postile eelnevast postitusest Shermani tsitaati. Päris lahe eksole ;D .
                Nohik pole ju mingi naljamees.
                Kell oli ka palju.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                  Parandage mind, kui ma eksin, kuid minu arust on kõik selle hooaja väravad löödud meile standarditest?
                  Üldiselt võiks mõni rohkelt vaba aega omav fänn (mcn? ) välja uurida, kuidas Benitezi standardolukordades juurutatav tsoonikaitse sisselastud väravate arvule mõjunud on. Vähemalt viimased paar hooaega on minu mäletamist mööda kindlasti seda eelistatud. Hyypiä suguse kompromissitu peapalluri olemasolul toidaks antud taktika kindlasti hästi, aga praeguse kontingendi juures oleks ehk vana hea personaalne katmine rohkem õigustatud.
                  Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                    Üldiselt võiks mõni rohkelt vaba aega omav fänn (mcn? ) välja uurida, kuidas Benitezi standardolukordades juurutatav tsoonikaitse sisselastud väravate arvule mõjunud on. Vähemalt viimased paar hooaega on minu mäletamist mööda kindlasti seda eelistatud. Hyypiä suguse kompromissitu peapalluri olemasolul toidaks antud taktika kindlasti hästi, aga praeguse kontingendi juures oleks ehk vana hea personaalne katmine rohkem õigustatud.
                    kui mängijad oma ülesandeid ei täida siis pole tähtis, mis taktikat meeskond kasutab standartite puhul. Inglismaal on aegade algusest rõhutud standardite peale ning kõiki väravaid polegi võimalik sellistes olukordades ära hoida. Hyypiä oleks Liverpoolil küll ära kulunud, sest Carragheril on mingi peatrauma ja nädal aega tagasi sai Skrtel pead ainult ühele poole pöörata - nendelt oleks natuke paslik soovida veatut kaitsetööd.
                    Little things worry little minds.

                    Carlo Ancelotti, 2009

                    Kommentaar


                      on teil täna ikka mustad paelad ümber käevarre?

                      sinisilm ja 23-carra-shit on savage'ile kõva konkurentsi pakkumas maailma parima jalgpalluri tiitlile.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
                        kui mängijad oma ülesandeid ei täida siis pole tähtis, mis taktikat meeskond kasutab standartite puhul.
                        Sa sellele ei ole mõelnud, et konkreetste mängijate ülesanded tulenevadki kasutatavatest taktikatest, asetustest jne? Aga tänud retoorilise jutu ja küsimusele mittevastamise eest.
                        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
                          Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                          Just nii. 3 mängu mängitud ja 'pool on tiitlikonkurentsist väljas. Nagu ka ManU.
                          Tihe Premmi vaataja nagu näha
                          See oli nüüd mingi megairoonia?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                            Sa sellele ei ole mõelnud, et konkreetste mängijate ülesanded tulenevadki kasutatavatest taktikatest, asetustest jne?
                            mõtlesin seda, et kui mängija oma keskendumisvõime ja tähelepanu kasvõi sekundiks kaotab siis sellest piisab, et värav sisse lasta, hoolimata sellest mismoodi vastaseid markeeritakse.
                            Little things worry little minds.

                            Carlo Ancelotti, 2009

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                              Üldiselt võiks mõni rohkelt vaba aega omav...
                              te kutsusite?


                              üldine väravatevahe nüüd muidugi midagi täpselt ei näita, aga miskit vast ikka. Ses osas on küll vahe näha, et Rafa päris esimesel hooajal, kui ta oma asja juurutas, imeti 41 tükki (hula-hoopi viimasel hooajal nt 37). Edasi on neli hooaega järjest lastud lüüa 25, 27, 28, 27. Aga võttes nüüd näiteks, et kodus ainult 8-7-13-13, siis eile lastud kolm ja kokku juba viis tükki on kolme vooru ja kahe kodumängu järel ikka juba päris arvestatav protsent tegelikult, kui tahetakse samu numbreid hoida.

                              ja mingi selline lõik aastast 2006, ehk jutt käib 05/06 hooaja kohta:

                              The truth is that Liverpool only conceded from two corners all last
                              season, both coming in Premiership games (Chelsea away and Everton at
                              home). In total the Reds faced 137 corners in the league, meaning
                              Benítez's men conceded on just 1.5 per cent of them. Only one team,
                              Chelsea, were able to come even close to that, allowing three goals
                              from 127 (2.4 per cent).

                              In terms of goals conceded from free-kicks delivered into the box,
                              Liverpool also allowed only two in the Premiership all season, again
                              one less than Chelsea. So the Reds conceded one-third fewer league
                              goals than the next-best team when defending set-pieces.

                              Widening the net to all competitions, Liverpool conceded eight
                              set-piece goals, compared with Chelsea's nine, Arsenal's 12, and
                              Manchester United's 15. Liverpool also played the most matches: meaning
                              fewer set-piece goals conceded from a greater amount of games.
                              Lüüa lastud väravate arvu vaadates see protsent vaevalt eriti halvemuse poole muutunud on. Et eks tsoonikaitse puhul on hea kolle selle kui süsteemi kaela ajada, mees-mehe puhul saab ju alati öelda, et oh, üks või teine mängija lihtsalt individuaalselt eksis. Sest kui seal keegi oma mehe maha magab, siis tulemuseks on ju enamasti see, et ründav pool saab kohe üsna vabalt löögile. Tsoonikaitse puhul samas võib küll esimese peapalli enamasti vastasele kaotada ja eks Liverpooli puhul tihti kaotab ka, aga see ei kujuta väravale kaugeltki nii suurt otsest ohtu kui mees-mehe formatsiooni puhul. Ehk siis kui tsoonikaitse puhul tõesti otse standardist värav tuleb, eeldab see kaitsvalt meeskonnalt ikka üsna kapitaalset molutamist - nagu nt eile juhtuski. See omakorda jätab vaadates tihti tunde, et näe kus mees lihtsalt tuli ja hüppas ja pani ja ikka jõle kerge koll, ja no siis ongi hea hakata kohe kaitsesüsteemi kallal võtma. Ehk et ma pole küll päris nõus sellega, mis Bob siin ütles - jääd mees-mehe puhul magama ja pole sind üldjuhul enam õieti keegi julgestamas, v.a ehk postis seisjad. Tsoonikaitse puhul peab enamasti ikka mitu meest korraga eksima, et tee väravani vaba oleks.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                to vinc - Liverpooli tsoonikaitse ei kasuta mehi postis. See ongi selle suurim nõrkus IMO.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X