320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kus juures mulle tundus ka, et astus jalapeale aga mitte nii kõvasti, et Gerrard nagu lastud vares langes.

    Kommentaar


      Nojah, peab veel õppima divemist. Kuigi isegi päris hea oli lives vaadates. Kordus siiski näitab, et üle pakkus veits jap
      Küll need tulemused tulevad ma ütlen. No meil pole praegu sellist mängijat, kes looks palju teravaid võimalusi, halb vorm vms.
      Kui ründes ainult 100% võimalused ära lööks, siis ongi tulemuseks mingi väike võit või viik, sest peale selle ühe 100%-lise võimaluse ei tekitatud väga neid rohkem...

      Kommentaar


        Ma kardan, et me kaotame selle mängu, mul on üldse viimasel ajal vähe usku, et me võidame mingit mängu.Tahan sellega öelda, et Rafa võiks mõnele mängijale võimaluse.Näiteks Babeli tuua ründesse ja Aquilani keskpoolikusse ja anda puhkust, siis põhikooseisu mängijatele.

        Kommentaar


          Vahetult enne igat mängu on sul ju alati usku, et on kerge mäng tulemas ja kindel võit jne.. Otsusta ära nüüd :P
          FC Otepää II

          Kommentaar


            Algselt postitas Jose Vaata postitust
            Ma kardan, et me kaotame selle mängu, mul on üldse viimasel ajal vähe usku, et me võidame mingit mängu.Tahan sellega öelda, et Rafa võiks mõnele mängijale võimaluse.Näiteks Babeli tuua ründesse ja Aquilani keskpoolikusse ja anda puhkust, siis põhikooseisu mängijatele.
            Selle "me" peale tuleb kohe meelde...

            Kommentaar


              Babel vist vigastatud veel...
              Ei mul on usku küll veel.

              Kommentaar


                Algselt postitas Makuz Vaata postitust
                Babel vist vigastatud veel...
                Ei mul on usku küll veel.
                Ma väljendasin ennast valesti, mul on usku küll, aga mitte Fiorentina mänguks, aga saab näha mis skoor tuleb.

                Kommentaar


                  noh liverpoolil enam mingeid lootusi ple edasi pääseda niiet...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                    noh liverpoolil enam mingeid lootusi ple edasi pääseda niiet...
                    Mis ajast Liverpool vanglas või üksikul saarel?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jose Vaata postitust
                      Mis ajast Liverpool vanglas
                      Enamasti sellest ajast, kui kolm komplekti ilukilpe kokku saavad. Samas nagu näha, siis osavamad teevad juba varakult karjääri, misläbi avaneb elus hiljem mitmeid võimalusi oma iidolite kodusid külastada.

                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Rafa: Let's bow out in style

                        Kui enamik 'pooli mänge ei suuda mind enam innustada, siis tänaõhtune paneb lihtsalt vaikselt jooma.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          isa, ära joo!
                          täna siis lootust aquilanit näha rohkem kui 2 minutit
                          mc jünger.Anus Äärits.

                          Kommentaar


                            Imo see Debreceni oma oli kui mõnitamine
                            Lootsin teda väga siis näha, aga eks siis täna näeb teda põhis lõpuks.

                            Kommentaar


                              Ilmselgelt proovitakse Euroopast välja langeda, sest masu aeg on ja mängijatel pole raha, et uut köögimööblit iganädal osta

                              Kommentaar


                                Kas Kelly'il ikka sama vigastus mis Lyon'i mängus sai? Või pole teda lihtsalt mängule võetud.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X