320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Need kolm pole kunagi ühel ajal terved.

    Kommentaar


      Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
      Need kolm pole kunagi ühel ajal terved.
      Aga siiski siiski, kõik mehed küllalt terved, et täna platsile minna, AA küll pingil täna aga sellegipoolest. Eelmine mäng oli ta teil ju algrivistuses.

      Kommentaar


        Ütleme nii, et kõik on mänguvalmis. Ma ei tea, kas Gerrard täiesti terve on, aga hakkab igatahes vormi tõusma. Aquilanit vist peaks ka täna nägema. Torres terve vist juba. Kui keegi treeningul pole vigastada saanud, siis on päris pr0.

        Kommentaar


          Terved on nad kõik, ainult Aquilani ei alusta algkoosseisus, Torres ja Gerrard aga küll.

          Kommentaar


            Poolajaks 1-0 Liverpoolile.Carra, Agger ja Gerrard on olnud väga head, eriti Agger kuna ma ei arvanud, et ta täna nii hästi hakkama saab.

            Kui Arsene käis neljanda kohtuniku juures oli Aquilani reaktsioon päris naljakas.

            Kommentaar


              Päris hea mängupilt Liverpooli poolt, Arsenal kuidagi rabistab palju ja ei suuda karistuslöökidega väga hästi tegeleda. Ei tundugi, et mängiks kahe kaitsva poolkaitsjaga. Päris hästi tuleb välja Lucasel ja Maschel ka ründamine.

              Kommentaar


                Muidu on jah täitsa kena mängupilt aga minu arust mängitakse natuke rabedalt ja tehakse mõttetuid vigu mis muidugi ka vilistamata ei jää.

                Kommentaar


                  Täna nii mannetult mängivalt Arsenalilt lihtsalt tuleb need punktid ära võtta. Meeskond mängib täna paremini kui mitmetes-mitmetes eelnevates mängudes.
                  Kindel penalti jäeti ka meile andmata.
                  Torrese puhul on kohe näha, et tunnetus on logisev veel praegu. See idaalne olukord...any other day oleks ta kohe tulistamise asemel hoopis edasi mänginud ja kliiniliselt väravaks ära vormistanud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jose Vaata postitust
                    Peaks olema üsna kerge mäng tulemas.
                    Algselt postitas Jose Vaata postitust
                    Ma kardan, et me kaotame selle mängu, mul on üldse viimasel ajal vähe usku, et me võidame mingit mängu.
                    Algselt postitas Jose Vaata postitust
                    Mul on täna kuidagi hea tunne, et me võidame selle mängu.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      glen johnson oli jälle omas elemendis (Y)
                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        wtf, kingitus Arsenalile...
                        kuidas saab lihtsalt nii viltu hooajas kõik?
                        ropendaks ka veidi, aga ei viitsi...

                        Kommentaar


                          Glen had a good game today. He scored one and assisted Arshavin with another.

                          Kommentaar


                            Ega vist 7ndast kohast kõrgemale see hooaeg ei jõutagi. Mäng oli võidetav aga ikka suudeti ära rikkuda. Kui isegi parimas võimalikus koosseisus ei suudeta koduplatsil sellise Arsenali vastu punkte võtta siis ikkagi on aeg treeneri vahetuseks nagu juba tükk aega räägitud, aga kahjuks on see ju liiga kallis teha.

                            Ootaks Jose kommentaare.

                            Kommentaar


                              Pidi mingi " uus algus " tulema ju
                              Algselt postitas Tofoa
                              Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Millele sa vihjad? Need kommentaarid on erinevale mängule ju!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X