320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    nüüd võiksite juba kaasa tundma hakata.
    Neverever in my lifetime!

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Üks asi, millest ma aru ei saa. Kui ManUtd või Chelsea kaotavad, on mul loomulikult hea meel, aga kui küsimus on selles, et Premier League'is mängiks nende asemel mingid Coca Cola klubid, siis pigem mitte. Ei tahaks ka, et põhirivaalid muutuvad pidevateks tabeli keskmikeks, sest kellega me siis madistame? (oletan oma unelmais, et Liverpool oleks tabeli tipus). Et noh, ma isiklikult leian, et parastamise aeg on juba möödas, nüüd võiksite juba kaasa tundma hakata. Ei taha Liverpooli fännid ka enam Rafa nägu näha ega tema intekaid lugeda/kuulata. Eelmise aasta Liverpool ei olnud ainult Xabi Alonso, meeskond on nüüd peaaegu sama, ainult sügavas vaimses kriisis ja see on puhtalt bossi tegemata töö.

      Või noh, laske edasi, enam ammu ei valus, kui LFC suhu saab.
      !?

      Pealegi kui paar praegusest esinelikust ära kukuvad siis tousevad uued peale... pole ju esimene kord.

      Newcastle, Leeds, Blackburn, Aston Villa, Norwich jne on ju tabeli tipus madistanud... Paljud nendest championshipi klubidest voi isegi madalamal on tiitleid voitnud näiteks Derby...

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Või noh, laske edasi, enam ammu ei valus, kui LFC suhu saab.
        sa ikka tead, mis praegu meie mängu seis on?
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          Algselt postitas Rahvael Penites
          "Now we have to hope we can win our next game."
          Mitu korda ta seda juba öelnud on see hooaeg huvitav?

          Kommentaar


            We showed good character.

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Tead, juba ilusti ära harjunud senise suure nelikuga, siis hakka jälle uusi vainlasi tundma õppima ja looda, et nad kauem kui ühe hooaja vastu peavad. Vaatas kasvõi Bundesligat, selline üles-alla tõmblemine käib, et hoia ja neela.
              Ilgelt ponev on vaadata liigat, kus iga jumala aasta on kindlad klubid, kes tiitli eest voitlevad ja ülejäänutel pole voimalust...

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Nüüd juba tean, aga vabal ajal ei jälgi. Sorry :P


                Maailma vaadatuim liiga.
                Mina tunnistan,et kui ma varem Liverpooli mänge väga vaadata ei viitsinud,kui nad just Unitediga ei mänginud ,siis nüüd vaatan meeleldi ja elan sellele hävingule huviga kaasa.Igati huvitav kui uued meeskonnad tabeli tippu tulevad(Väljaarvatud City).
                Giggs will tear you appart.

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Üks asi, millest ma aru ei saa. Kui ManUtd või Chelsea kaotavad, on mul loomulikult hea meel, aga kui küsimus on selles, et Premier League'is mängiks nende asemel mingid Coca Cola klubid, siis pigem mitte. Ei tahaks ka, et põhirivaalid muutuvad pidevateks tabeli keskmikeks, sest kellega me siis madistame? (oletan oma unelmais, et Liverpool oleks tabeli tipus). Et noh, ma isiklikult leian, et parastamise aeg on juba möödas, nüüd võiksite juba kaasa tundma hakata.
                    Ise näiteks püüan päeval joomist ja narkootikumide tarbimist vältida...
                    Aga kui elukorraldus seda võimaldab, siis tegelikult miks mitte, ongi huvitavam. Nii endal kui ka teistel!

                    Omavahel küsides - mis ajendas sellist postitust tegema?
                    Võid vabalt vastata, ma ei ütle kellelegi!

                    Kommentaar


                      Avram Grant - Whatta a Legend

                      Kommentaar


                        Kriisis jätkav Liverpool jätkab Premier Leagues seitsmendal kohal. Peatreener Rafael Benitez pani hooaja seitsmenda lüüasaamise just vähemusse jäämise arvele. "Kontrollisime esimesel poolajal mängu, Mascherano eemaldamine muutis kahjuks kõik," rääkis Benitez Sky Sportsile. Portsmouth tõusis tänu võidule jagama liigas eelviimast kohta.
                        Rafa kommentaarid ja vabandused on puhas kuld. Kontrollisid mängu? vennad olid ju 1-0 taha jäänd :P lol





                        Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                        Parim laul

                        Kommentaar


                          Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                          Avram Grant - Whatta a Legend
                          Kui sa tahad lahe olla ja kirjutada voorkeeles ning kirjutada "What a" nagu teda hääldatakse "Whatta´na" siis sa ei pea uuesti kasutama umbmäärast artiklit "a".

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Lamajat ei lööda? Parastajate vaimukused ei jõua mängutulemusele ligilähedalegi? Enam ei lähe hinge, raiskate lihtsalt infobitte?

                            Ei no ilmselgelt ei ole piir veel käes, seega laske ikka edasi. Ma ei viitsi tsekkida, kas NUFC v SAFC teema all Tooni ka edasi mõnitatakse, aga sügan kahtlevalt.
                            Millele sa vastad muidu?
                            Põhihämmingut tekitab - kesse-ikka-tahab-et-suures-nelikus-midagi-muutuks-las-kõik-olla-nii-edasi-muidu-peab-veel-uute-vastasseisudega-harjuma - laadne hobuse unenägu.
                            Tundke kaasa?
                            Tule taevas appi!

                            Kommentaar


                              Märkasin, et 'pool pole pärast 62' aastat (kui Premier'i tõusti) alla 8 koha langenud. Kas see aasta saavad parima halvima koha?

                              E. Kõrgemasse divisjoni tõusti*
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Selleks ajaks on Leeds EPL ja Liverpool League One
                                Kui leedsil veab, siis madistavad cocacolas.

                                Algselt postitas Stok
                                Üks asi, millest ma aru ei saa. Kui ManUtd või Chelsea kaotavad, on mul loomulikult hea meel, aga kui küsimus on selles, et Premier League'is mängiks nende asemel mingid Coca Cola klubid, siis pigem mitte. Ei tahaks ka, et põhirivaalid muutuvad pidevateks tabeli keskmikeks, sest kellega me siis madistame? (oletan oma unelmais, et Liverpool oleks tabeli tipus). Et noh, ma isiklikult leian, et parastamise aeg on juba möödas, nüüd võiksite juba kaasa tundma hakata.

                                Mingil määral ma isegi saan sust aru, ses suhtes, et ega mulle ei meeldi ka klubid nagu birmingham, stoke, burnley, wolves, aga see on maitse küsimus. Jumala äge oleks kui tottenham või villa meistrite liigas kuuma annaks. Kui oleks aga valida kas shity või pool, siis loomulikult viimane, a seda ohtu teie don quijote tõttu pole.

                                Algselt postitas Stok

                                Maailma vaadatuim liiga.

                                Suures osas tänu keelebarjäärile.
                                buy the ticket, take the ride.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X