320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Benitez pakkus veel ühe üllatuse, andes mõned minutid 16-aastasele kaitsjale Jack Robinsonile. Muidu noh mäng hooaja vääriline. Igatahes.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Tasavägine pusimine mõlemalt poolelt, Gerrardil oli päris mitu head võimalust, eriti veel üks mängu 92. minutil kui ta posti lõi. Jack Robinsonist sai noorim Liverpooli debütant, olles 16 aastat 250 päeva vana kui väljakule tuli. Oleks 'pool Hullist võidu saanud, olnuks nad tabelis 6ndad. Hooaeg oli nagu ta oli, Torres enamik ajast vigane mis tähendas, et väravaid tuleb väga vähe. Gerrardi vorm oli võrreldes eelmise hooajaga vaat et olematu. Ameeriklastest saadi lahti, aga võlad on ju alles ja uusi omanike on raske leida, aga mis siin ikka, järgmine aasta on meie aasta, eks?

      Kommentaar


        Algselt postitas zip Vaata postitust
        Ameeriklastest saadi lahti, aga võlad on ju alles ja uusi omanike on raske leida, aga mis siin ikka, järgmine aasta on meie aasta, eks?
        Millal see veel juhtus? Klubi endiselt Hicks'i ja Gilletti oma seniks kuni kindel ostja puudub. Pealegi pole mingit garantiid, et uus omanik parem saab olema. Klubi pole Meistrite Liigas, ollakse korralikult võlgades ja uue staadioni ehituseks läheks vaja vähemalt teist sama palju miljoneid.

        Kommentaar


          Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
          Millal see veel juhtus? Klubi endiselt Hicks'i ja Gilletti oma seniks kuni kindel ostja puudub. Pealegi pole mingit garantiid, et uus omanik parem saab olema. Klubi pole Meistrite Liigas, ollakse korralikult võlgades ja uue staadioni ehituseks läheks vaja vähemalt teist sama palju miljoneid.
          My bad, omanikud on nad veel tõesti, chairman on vaid uus. Muidugi sellist garantiid pole, ja olen enne ka öelnud, et sellistest tohututes võlgades klubi, ei taha keegi tark osta. Selle uue staadioni külge pookimisest ei saa ma üldse aru, sellega pole ju nii tohutult kiire, et kohe vaja see ehitada.

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Anfield on igas mõttes oma aja ära elanud ja kaks korda suurem staadion tooks kaks korda rohkem piletitulu.
            Praegusel ajal on isegi Anfieldi täitmisega raskusi, nii et pole mõtet uut staadionit praegu ehitada
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
              Praegusel ajal on isegi Anfieldi täitmisega raskusi, nii et pole mõtet uut staadionit praegu ehitada
              Sa teed nalja ve?

              Kommentaar


                Isegi ei taha mõelda sellele, mis saab kui kolime uuele staadionile. Anfieldil ikka aegade algusest mänginud.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  kahe viimase postitaja mõtetest loen välja, et enamik mansast oleks vaja hukata... ma olen vist üks vähestest, kes arvab, et Rafa peaks jääma ning tema mõtted värskenduskuuri teemal tunduvad loogilisemad

                  aga nuh, eks näis.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    kahe viimase postitaja mõtetest loen välja, et enamik mansast oleks vaja hukata... ma olen vist üks vähestest, kes arvab, et Rafa peaks jääma ning tema mõtted värskenduskuuri teemal tunduvad loogilisemad

                    aga nuh, eks näis.
                    gaasikamber?
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      kes ei kanna punast vormi välja: Babel, Lucas ja Insua. Niiöelda katseaja annaks Benayounile, Kyrgiakosele ja Maschele - esimese häda on see, et tahab alati palliga väravasse triblada, teine on lihtsalt liiga vana ja aeglane, kolmandal on närvide ja distsipliiniga probleem. Noori esialgu ei puutuks, las koguvad liha külgedele, N'Gog nende seas. Äkki kunagi tuleb midagi..
                      Lucasest saan aru. Aga Babel ja Insua, mispärast nemad sulle ei kõlba? Babel sai alles hooaja lõpus pidevat mänguaega, küll järgmine aasta näitab,mis ta suudab. Insua (21), esimene täispikk hooaeg temalt ning mina jäin küll rahule pea iga tema mänguga. Peale juuti pole meil ühtegi triblajat ju, mis me peale hakkame? Soto võib olla küll vana, kuid vaata kui kindel ta kaitses on. Mäletad tema poolt tehtd vigu, mis väravani viisid? Las Masch lõhub seal keskel, Lucas ju ei saa hakkama. Nii ja viimane küsimus: mille poolest on N'gog Insuast parem? Miks N'gog võib kasvatada liha luudele, kuid Insua mitte? Martin Kelly on ka vist liiga vana juba, peaks koos selle väravavahi (Austraalia-kreeklane) minema saatma
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        [disclaimer: irooniale ja ärapanemisele mittepretendeeriv postitus]


                        tuletaks meelde, et Carrat ja Stiivit ei kannata teil tegelikult ka parima tahtmise korral maha ärida, sest muidu ei anna lihtsalt vajalikke homegrown matse enam üldse kokku. mõnda inglast Rafa ju ometi juurde ei ostaks. neid kaheksat kohta võib muidugi ka alla 21-aastastega täita, aga päris Jonjo Shelveyde ja 16-aastaste Robinsonidega vist ka ikka Euroopa kohtadele mängima ei hakka.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Arvestades majanduslikku olukorda, lähtun eeldusest, et terve sats on müügis. Vähe on mehi, kelle puhul mingit põhjendust ei leia (Reina, Johnson, Agger, Skrtel ehk). Loodan, et alles jäetakse pigem nooremad nagu Babel või Insua. Kui Rafa alles jääb, pean Gerrardi lahkumist tõenäoliseks.
                          Hõumgrõun on probleem, aga kuna supertähti niikuinii tulemas pole, tuleb ilmselt paar odavamat ja vanemat inglasest tüüpi hankida. Eks sinna ka kogu vaba raha läheb.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            [disclaimer: irooniale ja ärapanemisele mittepretendeeriv postitus]


                            tuletaks meelde, et Carrat ja Stiivit ei kannata teil tegelikult ka parima tahtmise korral maha ärida.
                            bisaids - lisaks hg'jamale - carrashitist saab vb tõesti mingi odava raha eest müüdud ja selle summa koha pealt silm kinni pigistatud, aga kes kurat, arvestades hinna ja vanuse-kvaliteedi suhet, stiivit ostaks, peale helesinises särgis turbaniga klouni?
                            peate ikka mingid noorikud peale tõmbama, korra kokakoolas karika võitma ja eks siis näis, mis saab.
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              Liverpool captain Steven Gerrard assaults fan after draw at Hull

                              Kommentaar



                                True Dat! Rafa on Hull.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X