320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nohik Vaata postitust
    No davai mille peale siis? Pool v City mitte Everton...
    Kusmaal sa pesitsed, et täpitähti ei tunne? On mul võimalus oma kingitus kätte saada üleüldse?
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
      Kusmaal sa pesitsed, et täpitähti ei tunne? On mul võimalus oma kingitus kätte saada üleüldse?
      No kui ma aasta parast Eestis pole siis postitan endast pildi Liverpooli sargis? Voin ka sel juhul raha saata, aga selle peale on suht mottetu kihla vedada.


      Voib ka nii mitme olle peale, kui uks meeskond teisest eespool lopetab, kuigi ma vist ei joua nii palju ara juua

      Kommentaar


        Algselt postitas Nohik Vaata postitust
        No kui ma aasta parast Eestis pole siis postitan endast pildi Liverpooli sargis? Voin ka sel juhul raha saata, aga selle peale on suht mottetu kihla vedada.


        Voib ka nii mitme olle peale, kui uks meeskond teisest eespool lopetab, kuigi ma vist ei joua nii palju ara juua
        Hessi eine ja aitab offtopicust. Edu fännamisel.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Hessi eine ja aitab offtopicust. Edu fännamisel.
          Tallinnas siis ikkagi eks?

          Kommentaar


            Algselt postitas Nohik Vaata postitust
            Tallinnas siis ikkagi eks?
            Mis ma sinna uruauku ronin? Suurklubi Tammeka kodulinnas. Eks aeg näitab mis tehingust saab, esmalt tuleb üle elada veel üks kihlvedu. Head ööd--
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Erinevalt mõnest teisest tippklubist ei ole meil väravavahiga mitte mingeid muresid. Kui vaja, püüab ühe käega tsenderdusi, kui vaja, driblab kastis ründajatest mööda, enne kui palli kätte võtab.
              HTML-kood:
              http://www.youtube.com/watch?v=Vllo3243EqA

              Kommentaar


                Who to blame ?

                Mõned statistilised numbrid selle hooaja Premmis esinemise kohta (only league) :

                MOST STARTS and MINUTES :

                1. Reina_____________38 starts - 3552 min
                2. Jamie Carragher_____37 starts - 3373 min
                3. Dirk Kuyt___________35 starts - 3098 min
                4. Lucas______________32 starts - 2948 min
                5. Steven Gerrard______32 starts - 2935 min
                6. Javier Mascherano___31 starts - 2866 min
                7. Emiliano Insúa_______30 starts - 2830 min

                TOP SCORERS :

                1. Torres_________18
                2. Steven Gerrard___9
                3. Dirk Kuyt________9
                4. Yossi Benayoun___6
                5. David N'Gog______5
                6. Ryan Babel_______4
                7. Glen Johnson_____3

                MOST SUBS :

                1. Ryan Babel______16
                2. David N'Gog______14
                3. Yossi Benayoun___11
                4. Alberto Aquilani___9
                5. Fábio Aurélio_____6

                TOP GAME TIME BY PLAYERS NATIONALITY :

                1. England_______8539 minutes
                2. Argentina______6959 minutes
                3. Spain_________6281 minutes
                4. Netherlands____4125 minutes
                5. Brazil_________3632 minutes


                ...and lastly - most used sentence by our coach the whole season :

                "bla bla bla....and now we have to think about the next game and focus..."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                  Tallinnas siis ikkagi eks?
                  Kui Mjaasaga asukohaga pole rahul, siis ma võin megaeine vahele panna küll.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
                    HTML-kood:
                    http://www.youtube.com/watch?v=Vllo3243EqA
                    Ja siis? Reina on kindlalt maailma üks parimaid. Teie penskar, vaevalt. Meeskonnas on ta parim küll jah.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                      Nah 'pool ei ole potensiaalitu külameeskond. Potensiaali oli ja on, kuid selle realiseerimine on madal.
                      päris maailmas on. miks? sest okei, kui teil on kogu põhi XI terve ja vähemal või rohkemal määral vormis, siis oleks potentsiaali CL kohale kandideerida, aga see on ju utoopia ja kuna see pink on teil mingeid saamatuid lambaid täis, kes selle vähesegi suutlikuse võimalusel sekundiga ära munestavad, ei olegi õige lugeda pooli millekski muuks kui potensiaalituks (kaluri)külameeskonnaks.

                      palju teil neid mehi on, kes järgmisel hooajal suudaks olla reaalselt paremad kui sellel? aquilani, kui ta koos püsib. lucas väga ääri-veeri. agger-skrtel. võib-olla ka babel. teised mängivad enda potentsiaalikõvera harjal või on selle hooaeg-paar tagasi minetanud. transat ärme praegu loe. ja raha ei ole ka näha, et tuleks.

                      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                      Mis ma sinna uruauku ronin? Suurklubi Tammeka kodulinnas.
                      solva linnavalitsust, mitte linna või on jurjevi vaim juba lõplikult kaine mõistuse viinud?
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jose Vaata postitust
                        Kui Mjaasaga asukohaga pole rahul, siis ma võin megaeine vahele panna küll.
                        Ei no kui tahad siis voin sama kihlveo teha ka sinuga. Liverpool on jargmise hooajal nagu Portsmouth ainult natuke paremate mangijatega samas kui City peaks paremaks minema.

                        Loodetavasti ei pea ma oma sonu jalle sooma hakkama.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                          Ja siis? Reina on kindlalt maailma üks parimaid. Teie penskar, vaevalt.
                          Kas 1311 minutit ütleb sulle midagi? Äkki Inglise liiga rekord ja Briti kõrgliigade rekord?
                          Meie penskaril on 2 Meistrite liiga kulda, 2 korda valitud UEFA parimaks väravavahiks. Ta on võitnud 24 erinevat meeskondlikku auhinda ja isiklikke autasusid 13. Mida teie kiidetud Reinal ette näidata?

                          Liverpool'i nr 1 ja Hispaania nr 2 ?

                          Mille alusel sa kiidad Reinat? Vingemad putsad ei loe.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
                            Kas 1311 minutit ütleb sulle midagi? Äkki Inglise liiga rekord ja Briti kõrgliigade rekord?
                            Meie penskaril on 2 Meistrite liiga kulda, 2 korda valitud UEFA parimaks väravavahiks. Ta on võitnud 24 erinevat meeskondlikku auhinda ja isiklikke autasusid 13. Mida teie kiidetud Reinal ette näidata?

                            Liverpool'i nr 1 ja Hispaania nr 2 ?

                            Mille alusel sa kiidad Reinat? Vingemad putsad ei loe.
                            Meenutad natuke Lehmann'i, ta oli sama kibestunud, kui Almunia noppis tema ees esiväravavahi kindad.
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              üldiselt ajad ju asjalikku juttu, milleks siis sellise rumalusega siin jätkuvalt esineda. maailmaklassi vahid mõlemad.

                              või kui siiralt arvadki, et van der Sar enam ei ole, siis demagoogia asemel võiks põhjendada.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                R.I.P Idrizaj

                                Austrian Besian Idrizaj, a striker with Championship team Swansea City, has died at the age of 22.

                                Swansea signed the former Liverpool forward and Austrian Young Player of the Year on a two-year deal in August 2009.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X