320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    See, et kuuest hooajast üks ebaõnnestub (God only knows why), ei ole väga veenev argument Liverpoolis.
    Liverpool mangis siis iga aasta meistrite liigat enne Benitezt voi on meeskond akki paremas seisus kui ta oli enne (finantsseisu mitte arvestades)?

    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    No vot siis

    Eks ootame ära siis mis suvi toob. MM kohe ukse ees. Õnneks pole seekord peatreenerit kes "säravaid senegali tulevikutähti" ostmas oleks. Olgu keegi tänatud selle eest. Tuleb põnev põnev suvi.
    Dioufi ostis Houllier ja enne MMi.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nohik Vaata postitust
      Dioufi ostis Houllier ja enne MMi.
      Noh, Diouf oli ju ka 2001. aasta Aafrika parim jalgpallur. Ja sai sama tiitli ka 2002. aastal. No ja Pele 125 greatest living footballers of all time listis ka.

      Kommentaar


        keegi võiks neile poistele veoautotäie teritajaid viia.

        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas Nohik Vaata postitust
          Liverpool mangis siis iga aasta meistrite liigat enne Benitezt voi on meeskond akki paremas seisus kui ta oli enne (finantsseisu mitte arvestades)?
          tegelt ei saa küsimusest aru, aga aiman... et siis kui korra ebaõnnestud, siis oled kodja ja ei saa mitte enam hakkama? Puhas eestlaslik mõtteviis.

          ja igaks juhuks mainin ära, et meil on ikka päris palju häid mängumehi.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            keegi võiks neile poistele veoautotäie teritajaid viia.

            mul on juhe
            slimm.ee

            Kommentaar


              Algselt postitas JanK Vaata postitust
              mul on juhe
              Ära siis postita.

              Kommentaar


                tegemist on liverpooli kunstiakadeemia tudengite tänase häppeningiga kambakesikõndijate pühamu juures, eesmärgiga sümboliseerida pahameelt kapitalistlike vereimejate vastu ja avaldada ühtlasi toetust kogu maailma rõhutud restoranitöötajatele.


                ja ühe ilusa kunstilise pildi leidsin veel. loodetavasti mõni reed ei tule selle peale jälle siia räuskama, üpris andekas teine.

                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  tegemist on liverpooli kunstiakadeemia tudengite tänase häppeningiga kambakesikõndijate pühamu juures, eesmärgiga sümboliseerida pahameelt kapitalistlike vereimejate vastu ja avaldada ühtlasi toetust kogu maailma rõhutud restoranitöötajatele.


                  ja ühe ilusa kunstilise pildi leidsin veel. loodetavasti mõni reed ei tule selle peale jälle siia räuskama, üpris andekas teine.

                  ääähähh, ole tugev ja jää targaks!samas pilt on asjalik isegi ju.
                  mc jünger.Anus Äärits.

                  Kommentaar


                    pilt näitab Rafa mõtteviisi ära küll jah, kuid tegelt oli meil alati vähemalt üks mees ees. Ta tõmbas rajalt maha ründavaid poolikuid ning asendas need rohkem kaitsele orieneeritutega.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      noh saate aquilanist lahti. ootan seda juba nii väga .
                      Kui ta ükspäev interisse läheb siis olen ma nii õnnelik et...

                      Kommentaar


                        Inglise lehtedes pole nagu eriti midagi, aga tana oli Hispaania omadel suurelt esilehel: Stevie G: "Tahan mangida Realis".

                        Kommentaar


                          Algselt postitas aquilani4 Vaata postitust
                          noh saate aquilanist lahti. ootan seda juba nii väga .
                          Kui ta ükspäev interisse läheb siis olen ma nii õnnelik et...
                          Kas sa tahad öelda, et me ei näe järgmine hooaeg siin teemas enam sinu "kas aquilani mängib täna?" stiilis postitusi? Ohh seda kurba päeva

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                            Inglise lehtedes pole nagu eriti midagi, aga tana oli Hispaania omadel suurelt esilehel: Stevie G: "Tahan mangida Realis".
                            eks inglise allikad tsiteerivadki hispaania omi
                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              Kes teab, mida homne päev toob, aga hetkeseisuga Liverpooli nimekirjas olevatest mängijatest osaleb MM-il koguni 12. See on ka rekord: Itaalias 1990 osales 8 tollast punasärki.
                              Seekordsed 12:
                              Carragher, Gerrard, Johnson - Inglismaa
                              Reina, Torres - Hispaania
                              Skrtel - Slovakkia
                              Mascherano, Maxi R. - Argentiina
                              Agger - Taani
                              Kuyt, Babel - Holland
                              Kyrgiakos - Kreeka
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Täitsa solid squad ^^

                                Kuyt Torres
                                Maxi Masch Gerrard Babel
                                Agger Skrtel Carra Johnson
                                Reina

                                Kyrgiakos varus ^^

                                Krt mehi ju on, et järgmine aasta hakkama saada

                                Kommentaar

                                Working...
                                X