320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zip Vaata postitust
    No kes ei näinud seda kommentaari tulemas... Seda "'pool on sitt" tüüpi kommentaare on siin juba täitsa piisavalt ma arvan... et mis, paneks veel paar korda, oleks ilgelt lahe? Naljamehed.
    Ma arvan, et sa saad asjast natuke valesti aru või võtad natuke liiga südamesse. Ta lihtsalt ütles ju lihtsalt, et Liverpool mängib sitalt, mis on ju viimaste mängude põhjal tõsi.

    Kui asjast rääkida, siis Miguel ütles, et oleks nõus Liverpooliga liituma. Sobiks suht hästi meile, kui Johnson hakkaks wingerina mängima ja Miguel paremas äärekaitses. Arvan ma.

    Kommentaar


      Algselt postitas Leraak Vaata postitust
      Ma arvan, et sa saad asjast natuke valesti aru või võtad natuke liiga südamesse. Ta lihtsalt ütles ju lihtsalt, et Liverpool mängib sitalt, mis on ju viimaste mängude põhjal tõsi.

      Kui asjast rääkida, siis Miguel ütles, et oleks nõus Liverpooliga liituma. Sobiks suht hästi meile, kui Johnson hakkaks wingerina mängima ja Miguel paremas äärekaitses. Arvan ma.
      Meile? Kellele? Sa toetad Liverpooli? Ei osanud arvatagi... Ei ole Migueli vaja, ründajaid on vaja. Kelly saaks paremkaitses hästi hakkama kui Johnson samal ajal äärel kõrgemale tõuseks.

      Kommentaar


        The Reds team in full is: Reina, Johnson, Carragher, Kyrgiakos, Skrtel, Poulsen, Gerrard, Cole, Meireles, Torres, Kuyt. Subs: Jones, Maxi, Jovanovic, Lucas, Spearing, Ngog, Kelly.

        Carra siis pidavat täna left-back-i mängima!

        Kommentaar


          Njah, Kelly teine Premieri mäng jääb vist tulemata. Roy lootis hoopis teda vasakkaitses kasutada, aga ju siis Utrechti vastu mängides saadud vigastus vaevab teda ikka veel.

          Kommentaar


            Esimene poolaeg: väga lahtine jalgpall, Torres vigastatud, Liverpool 0-2 kodus Blackpoolile allajäämas.
            Kui selliste esitustega jätkatakse, siis läheb raskeks liigas püsimajäämisegagi.

            Kommentaar


              Championship, siit me tuleme.

              Kommentaar


                oli ka aeg

                Kommentaar


                  keskpärane divari sats

                  Kommentaar


                    Ma ei ole ilmselt kunagi siin foorumis sellist postitust teinud, aga nüüd ma teen: "Haahaa!"

                    Kommentaar


                      ei ole hullu midagi. vähemalt oleme tähelepanu keskpunktis.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dannar Vaata postitust
                        Ma ei ole ilmselt kunagi siin foorumis sellist postitust teinud, aga nüüd ma teen: "Haahaa!"
                        +1. õigeaegne ajastus.

                        Kommentaar




                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            ilmsegelt tundub, et midagi ei suju minge kõik faking laiali ja alustage uut jalgpalliklubi... Gerrard jää alles aint. MITEKEEGI EI OLE PIISAVALT HEA.

                            Kommentaar


                              nice timing, pole viimased 2 nädalat mänge vaadand jne. WP!

                              Kommentaar


                                Väga hea, et ma olin Viljandis MMM-i vaatamas ja ei pidanud järjekordset si**a mängu vaatama. Nii ei jõua kuhugi kui isegi Blackpoolilt kodus lutti saadakse. Championshipis läheb ka vist raskeks, Liiga 1 vb kogemata isegi jääme püsima, aga Liiga 2 peaks meile sobima, saaksime Northamptoni ja taolistega seal möllata.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X