320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Administratsioon tähendaks, et punktisaldo on -3 ja koht tabelis 20. Ja seda päris pikaks ajaks, sest WHU-l on kõva 5 punkti koos juba. Tabelitipp Chelski oleks sel juhul juba 21 punkti kaugusel, täpselt 7-st mängust.... Fucking disgrace.
    PL on teatanud, et Liverpoolilt ei võeta punkte maha. Klubi ise on finantsiliselt jätkusuutlik, administratsiooni asetataks see neetud Kop Holdings.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Skaalal britt-jänki-õlišeik eelistaks ma ehk isegi toda viimast, sest teda huvitab ainult gloori, mitte vanamuti pildiga paberraha.
      Igale Inglismaa klubile oma õlišeik!

      Kommentaar


        Kohapeal mängu vaatamine

        Tervisi! Plaanin 7. nov minna Liverpooli-Chelsea mängu vaatama Anfieldile. Kas keegi on kunagi kohapeal vaadanud ja millised on kogemused-soovitused?
        See kiri siin on all

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          PL on teatanud, et Liverpoolilt ei võeta punkte maha. Klubi ise on finantsiliselt jätkusuutlik, administratsiooni asetataks see neetud Kop Holdings.
          Kui see laev põhja lastakse ja miinuspunkte ei tule, võib kogu PL perse minna. Täiega. Fak off ette ära, nagu pisikesed klubid (jah, Leeds ja teised) ei või mingeid tankistettevõtteid ära põletada.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Kui see laev põhja lastakse ja miinuspunkte ei tule, võib kogu PL perse minna. Täiega. Fak off ette ära, nagu pisikesed klubid (jah, Leeds ja teised) ei või mingeid tankistettevõtteid ära põletada.
            Paris mitu klubi saadaks sellel juhul asja kohtusse siis. Southampton sai naiteks miinuspunkte...

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Kui see laev põhja lastakse ja miinuspunkte ei tule, võib kogu PL perse minna. Täiega. Fak off ette ära, nagu pisikesed klubid (jah, Leeds ja teised) ei või mingeid tankistettevõtteid ära põletada.
              Hiljaks oled jäänud nutulauluga. West Hamiga oli kaks aastat tagasi sama lugu. Holding company ei saanud enam enda võetud kohustuste teenindamisega hakkama ja lükati administratsiooni. Premieri nö liikmeks oli aga hoopis tema struktuuri kuuluv teine juriidiline keha, millel probleeme polnud. Printsipiaalne erinevus ongi selles, et Liverpooli ja West Hami puhul olid/on mudas omanikud, Leedsi puhul aga klubi ise.
              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Kui see laev põhja lastakse ja miinuspunkte ei tule, võib kogu PL perse minna. Täiega. Fak off ette ära, nagu pisikesed klubid (jah, Leeds ja teised) ei või mingeid tankistettevõtteid ära põletada.
                Niu-niu-niu. Jyriöö toodud West Hami näitele ka veel selgitus juurde.
                The Premier League will not dock points from Liverpool if the club's American owners' company Kop Holdings goes into administration next week


                Seevastu Leedsil ju minu mäletamist mööda ei olnud administratsiooni mineku ajaks enam peaaegu mingeid varasid alles, staadion müüdud, treeningkeskus müüdud... On ju erinev situatsioon.


                Samas aga see S'otoni näide on huvitav. Sest need lasid ka samamoodi holding company pankrotti, aga liiga leidis, et
                The holding company has no income of its own; all revenue and expenditure is derived from the operation of Southampton Football Club and the associated stadium company.
                It's quite clear the holding company and the football club are inextricably linked as one economic entity.
                Mille poolest siis KFHL erinev on? Sest neilgi on ju vaid üks asset - klubi.

                edit: ok, leidsin juba ise - S'otoni puhul oli üks võlausaldajatest HMRC, st oldi maksud võlgu. Kop Holdings peab ainult RBS-iga klaarima.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Ma kujutan ette, et laenud on holdingus, jooksvad kulud a la palgad, maksud palkade pealt jms klubis. Seni kuni klubi tasandil kõik on ära makstud, on kõik tsiki-briki...
                  "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    edit: ok, leidsin juba ise - S'otoni puhul oli üks võlausaldajatest HMRC, st oldi maksud võlgu. Kop Holdings peab ainult RBS-iga klaarima.
                    Selle peale voib ju oelda, et RBS kuulub ju maksumaksjatele :P mitte, et see midagi muudaks.

                    Kommentaar


                      Üks hea uudis ka teile vahelduseks

                      EasyJet alustab 24 aprill 3x nädalas otselendu Tallinn - Liverpool John Lennon Airport

                      Kommentaar


                        Gerrard saab kaklema tulla.

                        Ja tore näha, kuidas kõik oma klubivärvidest hoolimata armast liigat kaitsma tormavad. Nunnu värk ja foorumis suht ainulaadne. Ahjaa, pervõi ras ne pederast, vtaroi ras ne pervõi ras a treti ras vabsee pederast.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Kui ma olen oigesti aru saanud siis Liverpoolilt ei voeta punkte nagu Southamptonilt sest klubi saab ise hakkama ja volgades ollakse tanu ameeriklaste laenudele. Southamptoni klubi oli ise samas maksujouetu.

                          Kas Liverpool on pariselt ka maksujouline voi mida iganes ilma meistrite liiga tuludeta?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Ja tore näha, kuidas kõik oma klubivärvidest hoolimata armast liigat kaitsma tormavad.
                            Jaa, sest minul näiteks oleks ikka kohutavalt kahju, kui Liverpool punktidega miinusesse kukuks praegu, eks. Rõve naer saalist ja nii edasi.

                            ehk et asi pole ju selles. Kes siin ikka kaitses, selgitati lihtsalt.

                            Aga selle maksejõulisuse osas on siin eelmise majandusaasta ülevaatlik tabel esimese seitsme kohta. Liverpooli seis ühe sõnaga väljendatuna - hapu. Keegi targem oskab kindlasti asjad täpsemalt lahti kirjutada, kui soovi on.

                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              mulle meeldib "player amortisation"
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                mulle meeldib "player amortisation"
                                see on igati normaalne. mängijad kuuluvad raamatupidamise mõistes kontogruppi Bioloogilised varad ja neid amortiseeritakse samamoodi, nagu näiteks metsa või kariloomi.
                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X