320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Siin peaks nägema mängu
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Interesting... Pacheco läheb aastaks Forlanile Atletico Madridi küüti pakkuma.
      Mismoodi ta seal veel algkoosseisu saab ?

      Coates on vägagi teretulnud. Kaitsja - seda just oligi vaja!

      Kommentaar


        Eks näis kas Forlan üldse Altetico'sse jääb. Praegusel juhul on algkoosseis ja küüdi pakkumine huumori teema
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Just hearing Liverpool could be in the Champions League as a result of Fenerbahce being expelled. When a team is expelled UEFA may give the place to the team with the highest co-efficient not currently in Europe. However - no nation can have more than four teams in the Champions League so all may rest on Arsenal losing? Trying to get confirmation.

          sigpic

          Kommentaar




            Hoidkem enda hobuseid, sest seda ei juhtu. CL-i koht läheb suure tõenäosusega järgmisele Türgi satsile. Kui Portsmouth üle-eelmisel hooajal EL-is ei saanud mängida, anti koht liigas 7ndaks jäänud satsile (Liverpoolile). CL-i koha andmine Liverpoolile, kes jäi Inglise liigas 6ndaks, ei oleks kuidagi moodi loogiline.

            Kommentaar


              kui jäime 7ndaks, siis oli loogiline ja kui jäime 6ndaks... pole enam ole loogiline

              sci-fi on see teema aga jah.
              muidugi puhtalt teiste (arsenali) kiusamise pärast võiks see teoks saada.

              eriti ei tahaks uskuda, et türklaste sats pileti saab - neil seal võta üht ja viska teist - mustade värk.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Täna on muuseas Carlingu mäng. Välja on pandud üllatavalt tugev meeskond.

                Liverpool: Reina, Flanagan, Robinson, Wilson, Skrtel, Adam, Meireles, Spearing, Maxi, Henderson, Suarez. Subs: Doni, Enrique, Carroll, Kuyt, Downing, Carragher, Shelvey.

                Kommentaar


                  Tõesti tugev, eriti üllatav et Pistolero alustab.
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    match fitnessi on vaja ju kuidagi koguda. Doni oleks võinud aga küll väravasse panna.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                      Mhm kust sa seda koosseisu nii vara vaatad? Äkki annad lingi uudisele vms.Aitäh!
                      Egas koosseisu päeval polnudki teada, lihtsalt huvi selle vastu oli olemas. Ja ongi päris põnev sats, eelkõige just kaitseliin.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Ja see ongi see kõva koosseisu mängimine - Meireles vigastatud.
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Suhteliselt sitalt oleme mänginud, loovusest jääb puudu.Maxi, Adam, Henderson,Flanagan ja Robinson minu arust mängivad alla enda arvestust.Peaksime kindlasti suurema skooriga võitma neid.

                          Kommentaar


                            LFC Raul update: they think that Raul's shoulder popped out and back in; thinking whether to evac him to the nearest hospital now or later.

                            Suarez on hea nagu tavaliselt, 3 mängu 3 väravat! :P
                            Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                            Kommentaar


                              Hämming, et teisele väravavahile Doni'le ei andnud täna Kenny võimalust.

                              Kommentaar


                                Teine poolaeg oli juba parem, siiski jäi tulemus 3-1 Liverpoolile.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X